News

Dziś premiera Fable Anniversary

Gra autorstwa Lionhead Studios dostępna jest w polskich sklepach w sugerowanej cenie detalicznej 149 zł, a jej kategoria wiekowa PEGI to 16 lat. Fable było najlepiej sprzedającą się grą RPG na konsolę Xbox. Wersja na Xbox 360 zawiera szereg innowacji – nowy silnik graficzny i tekstury w rozdzielczości HD, zremasterowny dźwięk oraz nowy interfejs gracza.

Fable Anniversary na Xbox 360 została wyposażona w system osiągnięć – oryginalna wersja gry na Xbox nie posiadała tego elementu. Na graczy czeka tysiąc punktów do zdobycia. Gracze mogą wybierać pomiędzy systemem sterowania (wykorzystanie przycisków na padzie) zastosowanym w oryginalnym Fable, a tym wprowadzonym do serii wraz z premierą Fable II.

Fable Anniversary zawiera w sobie zawartość dotąd znaną jedynie graczom, którzy grali w wydany na PC dodatek „The Lost Chapters”.

Aplikacja Xbox SmartGlass zapewnia wsparcie dla urządzeń z systemem Windows 8 – gracze na swoich urządzeniach mobilnych mogą śledzić mapę świata gry, odkrywać sekretne miejsca, czytać zupełnie nowe opisy postaci czy oglądać screeny z oryginalnej wersji gry i porównywać je z tym, co widzą na ekranach swoich telewizorów.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 39 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Pierwsze fragmenty wideo Sniper Elite III: Afrika

arrow-right
arrow-right

Deep Down zostaje oficjalnie opóźniony

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: