News

Frostpunk 2 na PC Gaming Show. Twórcy przypominają o grze

Frostpunk 2 pojawił się na PC Gaming Show z nowym materiałem, który ma przypomnieć o grze.

Frostpunk 2 to jedna z najbardziej oczekiwanych polskich gier. Twórcy z 11 bit Studios po kilku ostatnich produkcjach zyskali zaufanie graczy, którzy czekają na więcej gier strategicznych autorstwa warszawskiego zespołu. Z okazji odbywającego się wczoraj wydarzenia PC Gaming Show: Most Wanted zdecydowano się podzielić nowym materiałem z nadchodzącej gry.

Na przedstawionym zwiastunie nie ujawniono wielu nowych szczegółów. To praktycznie wyłącznie zajawka mająca podkręcić oczekiwania fanów. Twórcy potwierdzają, że ujęcie pochodzące z filmiku jest elementem rozgrywki. Znacząco wzrosnąć ma skala, na jaką można rozbudować miasto. Bez zmian pozostał klimat gry. Mroczne, stresujące wydarzenia zmuszą do walczenia o każdą chwilę przetrwania.

Produkcja ma pojawić się na rynku w 2024 roku na PC. Tytuł będzie dostępny na Steam, Epic Games Store i GOG. Na razie nie mamy informacji na temat premiery konsolowej, ale przykładem pierwszej części można jej oczekiwać w późniejszym terminie.

Graliście we Frostpunka? Jak podobał wam się ten mroźny klimat gry? A może wolelibyście nowe podejście do marki This War of Mine? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 58 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Jest nowy gameplay ze Stalker 2. Gra starczy na około 40 godzin

arrow-right
arrow-right

Kalendarz Premier — Grudzień 2023

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: