News

GameStop potwierdza istnienie The Last of Us na PS4?

Jeden z oficjalnych przedstawicieli Sony wygadał się wczoraj, że PlayStation 4 otrzyma w tym roku dopasioną wersję The Last of Us ze wszystkimi wydanymi do tej pory rozszerzeniami. Pozostaje nam czekać na oficjalną zapowiedź i przyglądać się bacznie kolejnym przeciekom. Do sieci wyciekła wewnętrzna rozpiska GameStopu, która potwierdza niejako istnienie gry od Naughty Dog na PS4.

Warto też wspomnieć, że na rozpisce widać nową odsłonę Tomb Raidera. Nie sugerowałbym się jednak datami premier, bowiem zerknijcie na Wiedźmina 3, który jak wiemy pojawi się na rynku w lutym (Gamespot sugeruje zaś, że w maju). Nie wiadomo również dlaczego sklep nie pozbył się z oferty produkcji Star Wars 1313, która zaliczyła przecież oficjalnego cancela.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 18 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Deux Ex w drodze na nową generację?

arrow-right
arrow-right

Oferta PlayStation Plus na Kwiecień

Komentarze
...
#1
~Archer
3542 dni temu

Widać, że rozpiska mocno ściemkowa jest. Faktycznie daty premiery potwierdzonych gier też się nie pokrywają. Niemniej jednak istnienie Last of Us na Ps4 intryguje:)

odpowiedz
...
#2
~GromowladnyzSkyrim
3541 dni temu

No i co? Juz ukończyłem grę na PS3 chodź by nie wiem jak dopasiona grafika była to tego nie kupie bo The Last of Us to gra na raz jeśli się dokładnie gra za pierwszym razem nie pomijając niczego.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: