Wczoraj w sieci pojawiła się ciekawa plotka. Jeden z użytkowników reddita twierdził, że do RDR2 zmierza rozszerzenie z kosmitami, a pierwsza część gry dostanie remake z nieco zmienioną fabułą. Śmierdziało na kilometr, więc olałem temat, ale większość serwisów nie tylko napisała o tym, ale zdawała się wierzyć zamiast obalić te głupoty. No więc rzeczony użytkownik przyznał się, że to fake, zapewne zmuszony i napastowany prywatnymi wiadomościami.

DLC z kosmitami miało być rozszerzeniem fabularnym do trybu single player (a wiemy jak z takimi rozszerzeniami było w kwestii GTA V - wcale). Twierdził, że niektóre sklepy dostały już informacje o takim produkcie, a na youtube widział film - wszystko oparł o sekret dostępny w grze, w którym można zobaczyć latający talerz, który miał być zapowiedzą DLC.

No cóż, tak właśnie kończy się nagonka za kliknięciami i nie byciem do tyłu względem reszty serwisów. Praktycznie każdy bezmyślnie skopiował i dodał od siebie informacje o DLC, które nie miały absolutnie sensu (po cholerę wątek z kosmitami w RDR 2 ? To nie GTA V ze swoim humorem).

Wspomniany sekret z latającym talerzem: