News

Hi-Fi Rush trafi na Nintendo Switch? Wysoko oceniana gra Microsoftu ma pojawić się na konsoli konkurencji

Kolejni informatorzy potwierdzają informację, że nagradzana produkcja Microsoftu trafi na kolejne konsole. Najbardziej prawdopodobnym faworytem został hit Tango Gameworks.

Microsoft od czasu przejmowania coraz to kolejnych zespołów coraz bardziej buduje bibliotekę produkcji ekskluzywnych dla Xboksa oraz PC. Plan giganta z Redmond nie obejmuje jednak całkowitej wyłączności na wszystkie tytuły 1st i 2nd party. W zeszłym miesiącu na The Game Awards zapowiedziano, że interaktywna nowela As Dusk Falls pojawi się na PlayStation 4 i PlayStation 5. Najnowsze wieści od sprawdzonych informatorów potwierdzają, że to nie jedyna zapowiedź gry Microsoftu na platformę konkurencji.

NateTheHate na swoim podcaście poinformował, że Microsoft przygotowuje się do zapowiedzi kolejnej gry na konsoli konkurencyjnej firmy, Przygotowywany tytuł miał zebrać bardzo wysokie oceny i w przeszłości był wielokrotnie wymieniany jako kandydat do zdobycia nagrody gry roku. Fani szybko połączyli fakty i doszli do wniosku, że chodzi o Hi-Fi Rush, znaną grę rytmiczną, która w zeszłym roku zdobyła serca graczy.

Na podejrzenia zareagował również informator lolilolailo, który wcześniej potwierdził m.in. produkcję Persona 3 Reload. Najnowszy tytuł autorstwa Tango Gameworks miałby już wkrótce pojawić się na Nintendo Switch i choć wciąż nikt nie zanegował wersji dla PlayStation, to taka premiera wydaje się być mniej prawdopodobna.

Jak oceniacie Hi-Fi Rush? Spodobała się wam nowa gra od twórców Ghostwire Tokyo, czy może czekacie na lepszą okazję do grania? Być może taką okazją będzie właśnie wersja na Nintendo Switch. Podzielcie się waszą opinią w komentarzach!

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 12 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Steam z nowym rekordem!

arrow-right
arrow-right

Fallout 76 w 2024 roku — Czy warto zagrać?

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: