News

Homeworld 3 już z datą premiery! Gra zadebiutuje w marcu

Niektórzy czekają na nią już 20 lat...

Lubicie strategie kosmiczne? Jeśli tak, to na pewno słyszeliście, albo nawet graliście w jedną z gier serii Homeworld. Ta marka została zamrożona na wiele długich lat, ale za sprawą studia Blackbird Interactive podjęto się niedawno próby stworzenia długo wyczekiwanej trzeciej części gry.

Na konferencji PC Gaming Show deweloperzy nie tylko ujawnili nowy zwiastun, który zobaczycie poniżej, ale mieli dla nas także niespodziankę, jaka z pewnością uszczęśliwiła fanów, którzy wyczekują na trzecią część gry od 20 lat.

Mianowicie, ujawniono datę premiery Homeworld 3. Produkcja ma zadebiutować 8 marca 2024 roku, niestety na razie wyłącznie na PC. Wraz z tą informacją odpalono także możliwość składania preorderów na platformie Na Steamie .

Tytuł w podstawowej wersji zakupicie za 249 zł, natomiast edycje Deluxe oraz Fleet Command będą kosztować odpowiednio, ~329 zł i ~369 zł. Pierwsza z "lepszych" edycji oprócz oczywiście samej gry zawiera także season pass na dodatki, natomiast ta druga oferuje wcześniejszy dostęp do gry na 72h przed premierą, a także cyfrowe dodatki w postaci ścieżki dźwiękowej i skinów.

Dajcie znać czy jesteście zainteresowani HomeWorldem 3? My w redakcji jak najbardziej, choć boli nas, że wychodzi on jedynie na pecety. 😉

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 4 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Dragon's Dogma 2 z darmowym steelbookiem w zamówieniach przedpremierowych

arrow-right
arrow-right

Jest nowy gameplay ze Stalker 2. Gra starczy na około 40 godzin

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: