News

Klasyczne Star Wars: Battlefront już w przyszłym miesiącu. Zwiastun przedstawia znajome doświadczenie

Klasyki z serii Star Wars: Battlefront powracają na Nintendo Switch w ulepszonej odsłonie. Kolekcja zadebiutuje już w przyszłym miesiącu.

Gracze, którzy nie do końca upodobali sobie współczesne odsłony Star Wars: Battlefront z niecierpliwością czekali na tę informację. Aspyr przygotowuje odświeżoną kolekcję obu klasycznych odsłon z serii. Wieloosobowe starcia na gigantyczną skalę otrzymają swoją nową edycję, która nie zaoferuje wyraźnie ulepszonej oprawy graficznej. Twórcy zdecydowali się zachować ducha oryginału i przygotować grę jak najbardziej podobną do doświadczenia, które gracze pokochali.

Star Wars: Battlefront Classic Collection to zestaw dwóch multiplayerowych odsłon z serii. Rozgrywka zaoferuje starcia do nawet 64 graczy, w których zmierzą się największe ikony serii Gwiezdnych Wojen. Zwiastun pozwala bliżej przyjrzeć się rozgrywce i oferowanej grafice. Tytuł pojawi się już w 14 marca na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch i PC.

Zamierzacie powrócić do świata Star Wars: Battlefront, czy może odsłony przygotowane przez Electronic Arts w całości wam wystarczają. Jak podoba wam się przygotowany zwiastun? Tego oczekiwaliście, czy może zaprezentowana oprawa graficzna jest już niewystarczająca? Komentarze są do waszej dyspozycji!

Czas czytania: 1 minuta, 54 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Ender Magnolia: Bloom In the Mist zmierza na Switch

arrow-right
arrow-right

Grounded i Pentiment niebawem trafią na Nintendo Switcha

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: