1

Konkurs: komentuj i wygraj 3-miesięczną subskrypcję PS Plus

Zapraszamy wszystkich użytkowników do wzięcia udziału w naszym konkursie! Dzięki Sony Polska, mamy dla was aż dwa klucze do aktywacji 3-miesięcznej subskrypcji PlayStation Plus. Sprawa jest naprawdę prosta i wymaga tylko odrobinę inwencji, a nagrody są warte przysłowiowej świeczki. Konkurs zaczynamy od północy i zakończy się on 21 lutego z godziną 23:59.

W zabawie mogą brać udział jedynie zarejestrowani użytkownicy i już mówię dlaczego. Aby zdobyć jeden z kluczy wystarczy, że przez okres trwania konkursu będziesz aktywnie komentować wiadomości dotyczące marki Sony. Autor najciekawszego komentarza zostanie nagrodzony 3-miesięczną subskrypcją PlayStation Plus.

Próbujcie swoich sił, zostawiając komentarze pod artykułami z kategorii: PS4, PS3, PS Vita. Spośród tych, które zostały zamieszczone pomiędzy 8 a 21 lutego, wybierzemy dwa zwycięskie wpisy. Pamiętajcie: im więcej komentarzy pozostawicie, tym większa szansa, że to właśnie któryś z waszych wpadnie nam w oko.

Wyniki ogłosimy 23 lutego. Tymczasem zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy miłej zabawy!

Spodobał Ci się artykuł? Poleć go znajomym:

1 komentarz:

  • Subskrupcja PlayStation Plus jest najlepsza można mieć co miesiąc 2 hry na ps3 ps4 i ps vita polecam

    Cytat

Ponieważ nie jesteś zalogowany, przed opublikowaniem Twój komentarz będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszych moderatorów. Zarejestruj się lub zaloguj, jeżeli chcesz, by Twoje komentarze były automatycznie publikowane na stronie.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *