Kwietniowa oferta PlayStation Plus ujawniona?
Większość gier, które najprawdopodobniej trafią do kwietniowej oferty PlayStation Plus już poznaliśmy. Teraz czekamy jedynie na oficjalne potwierdzenie tych rewelacji, które powinno nadejść lada dzień. A co powiecie na to, że chyba wiemy już na sto procent, jakie tytuły ściągną za darmo właściciele PlayStation Vita?
Tajemniczy jegomość na forum NeoGAF potwierdza, że Mercenary Kings trafi na PlayStation 4. Sly Cooper: Złodzieje w Czasie i Pro Evolution Soccer 2014 będą dostępne na PlayStation 3, zaś gracze posiadający PS Vita zagrają w Hotline Miami i MotoGP 13.
Przeczytaj więcej na podobne tematy:
• Geralt wraca do Velen? Nowe DLC do Wiedźmina 3 może być bliżej, niż myślimy - Dziś, 13:15
• Udany powrót tego klasyka, musiał zaoowocować kolejnymi odświeżeniami. Legacy of Kain Defiance Remastered już niebawem! - 18.02.2026 11:00
• Diablo 2: Resurrected trafiło na Steam. Gra otrzymała status Steam Deck Verified - 17.02.2026 15:25
• Diablo II: Resurrected z nową klasą. Warlock już dostępny - 14.02.2026 15:35
• Podsumowanie miesiąca. W co graliśmy w styczniu? - 12.02.2026 17:00
Niedawno pisaliśmy też o...
Komentarze
To chyba najgorsza oferta PS Plus w tym roku, szczególnie dla właścicieli PlayStation 4.
odpowiedzTen Mercenary Kings nie jest ponoć zły. Kumpel grał na PC i mocno chwali. Chodzi raczej oto, że mogli dać takie Trine 2.
odpowiedzTeż uważam, że w tym miesiącu Sony się nie postarało zwłaszcza na PS4. Ale po świetnym Outlast i Dead Nation ciężko dać coś równie dobrego.
odpowiedzDodaj nowy komentarz: