Aaron Greenberg, który zagościł na popularnym kanale Majora Nelsona powiedział, że podczas E3 możemy spodziewać się "ton exclusive'ów", a wtorkowa impreza Microsoftu oraz E3 mają stworzyć jeden wspólny przekaz:

Tak naprawdę zamierzamy opowiedzieć jedną historię poprzez te dwa wydarzenia. Zamierzamy więc zacząć 21-wszego [maja] i wtedy faktycznie skupimy się na ujawnieniu nowego Xboksa oraz naszej wizji przyszłości gier i rozrywki.

Dalsza część informacji od Greeneberga dotyczy tego, iż Microsoft w pierwszej kolejności chce skupić się na zaprezentowaniu wizji rozwoju platformy:

Ludzie zyskają świetny obraz procesu tworzenia konsoli oraz zespołu, który nad nią pracuje. Naprawdę, rzecz będzie dotyczyć głównie ekipy, ludzi obecnych tutaj. Dlatego zapraszamy do naszego kampusu - pokażemy kilka miejsc za kulisami. Nigdy wcześniej tego nie robiliśmy, a możliwość zrobienia tego teraz jest niezwykle ekscytująca. Najtrafniej da się to opisać jako prawdziwe położenie nowych fundamentów. Kilka tygodni później lecimy na E3.

Odnośnie samego E3:

Na E3 skupimy się wyłącznie na grach. [...] Jeśli jesteś graczem, zobaczysz na E3 tony exclusive'ów, pokazów nowych materiałów... mamy też oczywiście wiele do pokazania poza tym [...]

Przypominam również, że z dawna zapowiadana impreza Microsoftu odbędzie się już jutro, start godzina 19:00 !