News

Masa nowych gier na wyłączność nowego Xbox`a

Powiedzmy sobie szczerze, Microsoft nie rozpieszczał posiadaczy Xbox`a 360 dużymi ilościami gier na wyłączność. Do klasycznych exclusive'ów należały tylko: seria Halo, Gears of War i Forza. Jednak podczas tegorocznego E3 dotychczasowe błędy Microsoftu mają zostać poprawione, a podczas imprezy w Los Angeles zobaczymy sporą ilość gier dedykowanych tylko dla Xbox`a.

Aaron Greenberg, który zagościł na popularnym kanale Majora Nelsona powiedział, że podczas E3 możemy spodziewać się "ton exclusive'ów", a wtorkowa impreza Microsoftu oraz E3 mają stworzyć jeden wspólny przekaz:

Tak naprawdę zamierzamy opowiedzieć jedną historię poprzez te dwa wydarzenia. Zamierzamy więc zacząć 21-wszego [maja] i wtedy faktycznie skupimy się na ujawnieniu nowego Xboksa oraz naszej wizji przyszłości gier i rozrywki.

Dalsza część informacji od Greeneberga dotyczy tego, iż Microsoft w pierwszej kolejności chce skupić się na zaprezentowaniu wizji rozwoju platformy:

Ludzie zyskają świetny obraz procesu tworzenia konsoli oraz zespołu, który nad nią pracuje. Naprawdę, rzecz będzie dotyczyć głównie ekipy, ludzi obecnych tutaj. Dlatego zapraszamy do naszego kampusu - pokażemy kilka miejsc za kulisami. Nigdy wcześniej tego nie robiliśmy, a możliwość zrobienia tego teraz jest niezwykle ekscytująca. Najtrafniej da się to opisać jako prawdziwe położenie nowych fundamentów. Kilka tygodni później lecimy na E3.

Odnośnie samego E3:

Na E3 skupimy się wyłącznie na grach. [...] Jeśli jesteś graczem, zobaczysz na E3 tony exclusive'ów, pokazów nowych materiałów... mamy też oczywiście wiele do pokazania poza tym [...]

Przypominam również, że z dawna zapowiadana impreza Microsoftu odbędzie się już jutro, start godzina 19:00 !

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 4 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Obsidian tworzy własnego MMORPG`a !

arrow-right
arrow-right

Killzone: Najemnik - Zwiastun, data premiery i bonusy

Komentarze
...
#1
~Jelonek Bambi
3940 dni temu

Tona exclusive'ów :). By było dobrze ale zapewne większość to będzie crap na kinect'a :(. Poczekamy, zobaczymy.

odpowiedz
...
3940 dni temu

[quote]Jelonek Bambi:Tona exclusive’ów :). By było dobrze ale zapewne większość to będzie crap na kinect’a :(. Poczekamy, zobaczymy.[/quote]

dokładnie

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: