News

Microsoft przejął Activision Blizzard! Call of Duty, Diablo, Overwatch i wiele innych w katalogu Xboxa

Microsoft ogłosił, że oficjalnie przejmuje Activision Blizzard. Call of Duty, Diablo, Crash Bandicoot, Warcraft od dzisiaj należą do Microsoftu.

Minęło prawie 21 miesięcy od kiedy Microsoft poinformował o chęci przejęcia Activision Blizzard za ponad $68,7 miliarda dolarów. Po długim i męczącym przekonywania polityków na najważniejszych rynkach świata w końcu udało się dojść do porozumienia, które pozwoliło oficjalnie zamknąć transakcję.

Microsoft oraz Activision Blizzard oficjalnie podzielili się informacją o dołączeniu wydawcy do rodziny Xboksa, tym samym poszerzając katalog marki o takie tytuły jak Call of Duty, Diablo, Overwatch, Warcraft, Starcraft, Crash Bandicoot, Spyro, Candy Crash Saga oraz wiele innych.

Na przejęciu szczególnie skorzystają użytkownicy Xbox Game Pass, ponieważ potwierdzono, że w nadchodzących miesiącach powinniśmy oczekiwać dodawania kolejnych gier do usługi. Gracze nie mogą oczekiwać, że Call of Duty: Modern Warfare III zadebiutuje premierowo w usłudze, ale do takiej sytuacji może dojść już na początku przyszłego roku.

Jesteście zadowoleni, że w końcu udało się sfinalizować zakup wydawcy, a może oczekiwaliście, że nie dojdzie do niego. Czy PlayStation powinno odpowiedzieć przejęciem kolejnego istotnego wydawcy? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Czas czytania: 1 minuta, 57 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Dlaczego gry na PC w 2023 działają coraz gorzej?

arrow-right
arrow-right

Startuje otwarta beta Call of Duty: Modern Warfare 3. Nowy zwiastun przedstawia wersję na PC

Komentarze
...
83.20.***.*** • #1
maniekmaniu
225 dni temu

No i zagram w końcu w Calla. Ostatnio grałem na X360.

Głównie kampania. Cena Calli nawet tych starych cały czas się mocno trzyma.

odpowiedz
...
89.64.***.*** • #2
Prz3mQ
224 dni temu

To zdecydowanie dobra okazja dla fanów kampanii fabularnej. Cyfrowe wersje starych Codów trzymają stosunkowo wysoką cenę nawet po 10 latach (jak w przypadku Advanced Warfare).

Pozostaje czekać na pierwszy rzut Call of Duty do Passa i zrobić sobie maraton ze skryptami.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: