News

Multiplayer bardzo ważnym aspektem Watch Dogs

Nie znam chyba osoby, która nie jarała się pierwszym zwiastunem Watch Dogs debiutującym w 2012 roku na E3. Później były już tylko kolejne świetne materiały, aż do ujawnienia niespodziewanej obsuwy, która zepsuła nam wszystkim dobre humory.

Teraz gra zdaje się powoli odżywać, jednak Ubisoft będzie musiał się sporo napracować, aby przekonać mnie do zakupu ich nowego IP. I wcale nie chodzi tutaj o downgrade graficzny, o którym tak sporo się teraz mówi w sieci. Pomijając jednak moje osobiste wywody, warto wspomnieć o redakcji Eurogamera, która wypytała Ubisoft o multiplayer Watch Dogsów.

Okazuje się, że będzie można swobodnie poruszać się po mieście, a gdy natkniemy się na innych graczy, trzeba będzie podjąć decyzję, czy warto zaatakować - oczywiście wirtualnie i to w dosłownym znaczeniu tego słowa. Dzięki hakowaniu będziemy mogli włamać się na profil gracza i okraść go z danych. Fajnie, że osoby, które nie lubią bawić się w sieci z innymi, będą mogły wyłączyć multiplayer i cieszyć się samotnością. Co ciekawe, w Watch Dogs pojawią się również inne tryby rozgrywki, w tym i kooperacja, o której więcej mamy usłyszeć tuz przed premierą gry.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 52 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Polska premiera Xbox One w listopadzie?

arrow-right
arrow-right

Hideo Kojima bohaterem nowego filmu Sony

Komentarze
...
#1
~Mareczek
3744 dni temu

Skąd tyle sceptycyzmu się wzięło w polskiej prasie? Najpierw takie podniety, a teraz wszyscy żal wylewają na Ubisoft.

odpowiedz
...
#2
~JimRaynor
3744 dni temu

Może stąd, że gra definitywnie wygląda gorzej niż na materiałach sprzed roku. A gameplay pochodził ponoć z PS4.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: