News

Najciekawsze aplikacje i gry na Windows, Windows Phone i Xbox

Microsoft przygotował cotygodniowe zestawienie najciekawszych płatnych i bezpłatnych aplikacji i gier wideo, dostępnych na urządzenia z systemem Windows Phone 8, Windows 8/Windows 8.1 oraz Xbox 360. Wśród produkcji znajdziecie takie perełki jak: Halo: Spartan Assault, czy Lightning Returns: Final Fantasy XIII. Pełną rozpiskę znajdziecie w naszej galerii.

Halo: Spartan Assault

Halo: Spartan Assault to pierwszy tytuł z serii, który pozwala na zabawę zarówno na telefonie z Windows Phone 8, tablecie i komputerze z Windows 8 lub Windows 8.1 oraz na konsoli Xbox 360. Ta ostatnia doczekała się dodatkowo trybu kooperacji, a także nowych przeciwników, broni i ulepszeń. Jeżeli masz już inną wersję gry, zdobyte przez Ciebie środki oraz zaliczone misje zostaną zsynchronizowane z edycją na Xbox 360.

Cena: 23,49 zł Windows Phone, 23,99 zł Windows 8/Windows 8.1, 59,99zł Xbox 360

Paper Monsters

Klasyczna platformówka dla fanów Mario. Piękny, papierowy świat oraz świetnie skonstruowane poziomy sprawiają, że Paper Monsters potrafi wciągnąć na wiele godzin. Sterowanie bardzo dobrze dopasowano do ekranów dotykowych, dzięki czemu możemy skupić się na tym co najważniejsze, czyli zabawie.

Cena: 3,49 zł
Gra dostępna na: Windows Phone, Android, iOS

Ilomilo

Gratka dla miłośników zagadek logicznych. Świat ilo i milo jest nimi przepełniony. Nasze zadanie polega na połączeniu tych dwóch sympatycznych bohaterów. Nie jest to jednak proste, dzieli ich wiele przeszkód, na pokonanie których będziemy musieli znaleźć sposób.

Cena: 17,49 zł Windows Phone, 17,99 zł Windows 8/Windows 8.1 i Xbox 360

Lightning Returns: Final Fantasy XIII

Choć premiera nowej odsłony Final Fantasy planowana jest dopiero na 14 lutego, już teraz możecie pobrać obszerne demo i samemu przekonać się czy warto na nią czekać. Fabuła jest kontynuacją poprzednich XIII i XIII-2, jednak sama rozgrywka doczekała się wielu zmian i udoskonaleń.

Cena: darmowa

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 13 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Najważniejsze walory Tomb Raider: Definitive Edition

arrow-right
arrow-right

Totalna demolka na zwiastunie Rambo: The Videogame

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: