News

Najciekawsze aplikacje i gry na Windows, Windows Phone i Xbox

Microsoft przygotował cotygodniowe zestawienie najciekawszych płatnych i bezpłatnych aplikacji i gier wideo, dostępnych na urządzenia z systemem Windows Phone 8, Windows 8/Windows 8.1 oraz Xbox 360. Wśród produkcji znajdziecie takie perełki jak: World of Tanks: Xbox 360 Edition, czy Dragon Ball Z: Battle of Z. Pełną rozpiskę znajdziecie w naszej galerii.

World of Tanks: Xbox 360 Edition

Kieruj najpotężniejszymi czołgami w historii i poczuj ogień walki. Emocje na polu bitwy są jeszcze większe – teraz możesz współpracować z innymi i w plutonie czołgów walczyć o wspólne zwycięstwo. Gra World of Tanks: Xbox 360 Edition jest dostępna za darmo dla posiadaczy konta Xbox Live Gold. Jeśli nie masz konta Xbox Live Gold, możesz skorzystać z wersji próbnej, która będzie dostępna przez ograniczony czas dla posiadaczy konta Xbox Live.

Cena: Darmowa
Xbox 360

Way of Dodo

Prosta i wciągająca zręcznościówka, idealna zarówno na krótkie przerwy, jak i dłuższą zabawę w celu śrubowania wyniku. Naszym zadaniem jest takie kierowanie ptakiem Dodo, aby umożliwić jego współbraciom przejść przez głęboki kanion. Gra oferuje dwa tryby zabawy oraz wiele dodatkowych bonusów podczas rozgrywki.

Cena: 3,49 zł
Gra dostępna na: Windows Phone, darmowa Windows 8/Windows 8.1

W Trybach Tajemnic

Wciągająca przygodówka w steampunkowym klimacie. Wcielając się w postać tajnej agentki Ewangeliny Glass, staramy się rozwiązać tajemnicę pokrytego śniegiem miasta Hochwald. Spora ilość różnorodnych zagadek sprawia, że gra wciąga na długie godziny. Drugą mocną stroną jest klimatyczna, mroczna grafika oraz dopasowana do niej muzyka.

Cena: 13,99zł
Gra dostępna na: Windows Phone, darmowa Windows 8/Windows 8.1

Dragon Ball Z: Battle of Z

Bijatyka dla miłośników serii Dragon Ball. Wciel się w swojego ulubionego bohatera i weź udział w widowiskowych pojedynkach. Poza klasycznym trybem dla jednego gracza, na śmiałków czeka możliwość rywalizacji aż w 8 osób. Oczywiście każdy na każdego. Czy może być lepsza zachęta aby pobrać Dragon Ball Z: Battle of Z?

Cena: 189 zł
Xbox 360

Rekoil: Liberator

FPS którego autorzy postanowili skupić się głównie na rozgrywce wieloosobowej. Kilka klas postaci oraz trybów gry pozwoli dopasować wyzwania do naszych preferencji. Choć Rekoil nie zachwyca rozmachem, to miłośnicy gatunku otrzymują solidną porcję strzelania za niewielkie pieniądze.

Cena: 59,99zł
Xbox 360

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 42 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Project Cars z nowym zwiastunem i oficjalną datą premiery

arrow-right
arrow-right

​ ​​MGS V: Ground Zeroes na dłużej niż dwie godziny?

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: