News

Najciekawsze aplikacje i gry na Windows, Windows Phone i Xbox

Microsoft przygotował cotygodniowe zestawienie najciekawszych płatnych i bezpłatnych aplikacji i gier wideo, dostępnych na urządzenia z systemem Windows Phone 8, Windows 8/Windows 8.1 oraz Xbox 360. Wśród produkcji znajdziecie takie perełki jak: World of Tanks: Xbox 360 Edition, czy Fable Anniversary, czy Grand Theft Auto: San Andreas. Pełną rozpiskę znajdziecie w naszej galerii.

Sweets Mania Space Quest

Pomóż zebrać swojemu bohaterowi jak najwięcej słodkości. Aby tego dokonać, musisz je łączyć w grupy po minimum trzy. Sweets Mania Space Quest to popularna gra w łączenie kryształków w nowej, osłodzonej oprawie. Spora ilość poziomów zapewni wiele godzin dobrej zabawy, a przyjemna grafika i muzyka umilą chwile spędzone z grą.

Cena: 4,99zł
Windows Phone 8, Windows 8/Windows 8.1

Grand Theft Auto: San Andreas

Odświeżona edycja najpopularniejszej części serii Grand Theft Auto. Po premierze wersji na Windows Phone 8, teraz także posiadacze komputerów i tabletów PC z Windows 8 oraz Windows 8.1 mogą powrócić na ulice Liberty City. Grać możemy za pomocą ekranu dotykowego, klawiatury i myszki bądź też pada.

Cena: 23,99 zł
Gra dostępna na: Windows Phone, Windows 8/Windows 8.1, Android, iOS

Fable Anniversary

Pierwsza część tej kultowej sagi, po raz pierwszy dostępna na konsoli Xbox 360. Rocznicowe wydanie z okazji dziesięciolecia tego tytułu, przynosi ze sobą wiele zmian. Nowa grafika w jakości HD, ulepszona rozgrywka, czy też wsparcie dla usługi Xbox SmartGlass, to tylko część z nich.

Cena: 129 zł
Gra dostępna na: Xbox 360

Fable Trilogy

Idealna propozycja dla osób, które dopiero chcą rozpocząć przygodę w magicznym świecie Fable. Wszystkie trzy tytuły dostępne w jednym pakiecie. W skład zestawu wchodzi także Fable Anniversary.

Cena: 219 zł
Xbox 360

World of Tanks

Jedna z najpopularniejszych gier online ostatnich lat, teraz także na konsoli Xbox 360. Pokieruj legendarne modele czołgów do zwycięstwa na polu walki. Za jednym razem w potyczce może brać udział do 30 graczy. World of Tanks dostępna jest za darmo dla posiadaczy konta Xbox Live Gold.

Cena: Darmowa
Xbox 360

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 24 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Assassin's Creed Freedom Cry już dostępny w Ameryce

arrow-right
arrow-right

Dwie darmowe mapy do Killzone: Najemnik

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: