News

Najciekawsze aplikacje i gry na Windows, Windows Phone i Xbox

Microsoft przygotował cotygodniowe zestawienie najciekawszych płatnych i bezpłatnych aplikacji i gier wideo, dostępnych na urządzenia z systemem Windows Phone 8, Windows 8/Windows 8.1 oraz Xbox 360. Wśród produkcji znajdziecie takie perełki jak: Lightning Returns: Final Fantasy XIII, czy Strider, czy LEGO Przygoda. Pełną rozpiskę znajdziecie w naszej galerii.

Glacier Blast

Choć konstrukcja tej gry logicznej wydaje się bardzo prosta, to jednak rozgrywka potrafi stanowić spore wyzwanie. Zwłaszcza jeżeli staniemy do rywalizacji z kilkoma żywymi przeciwnikami. Poza tradycyjnym trybem dla jednego gracza, Glacier Blast pozwala na zabawę poprzez sieć oraz pojedynki ze sztuczną inteligencją.

Cena: Darmowa
Windows Phone 8, Windows 8/Windows 8.1

Lightning Returns: Final Fantasy XIII

Wyczekiwana przez fanów kontynuacja jednej z najstarszych serii RPG. Lightning Returns FF XIII przynosi ze sobą wiele zmian. Największe dotknęły głównego elementu gry, czyli systemu walki. Jest teraz jeszcze bardziej dynamiczna i widowiskowa. Wraz z rozbudowaną fabułą oraz starannie przygotowanymi wstawkami filmowymi, tworzą historię od której ciężko się oderwać.

Cena: 169 zł
Gra dostępna na: Xbox 360

Strider

Droga wojownika nigdy nie jest łatwa. Przekonasz się o tym grając w Strider. Kierując głównym bohaterem, staniesz do walki z hordami przeciwników na usługach złego tyrana Meio. Będziesz musiał wykazać się nie tylko zręcznością, ale i sprytem

Cena: 59,99 zł
Xbox 360

LEGO Przygoda

Kolejna wciągająca i pełna przygód gra w świecie LEGO. Tym razem jej fabuła czerpie z filmu o tym samym tytule. Niezmiennie historii będą towarzyszyły dziesiątki żartów zwłaszcza, że wcielamy się w bohatera, który tak naprawdę jest zwykłym, przeciętnym chłopcem.

Cena: 189 zł
Xbox 360

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 6 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Premierowy zwiastun dodatku do Dead Rising 3

arrow-right
arrow-right

Battlefield 4: Pluton

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: