News

Najnowsze słuchawki Flux In-Ear od Steelseries

SteelSeries, czołowy producent sprzętu dla graczy przedstawił dziś swój najnowszy produkt z segmentu audio, który jest kolejnym modelem z serii Freedom to Play. Słuchawki SteelSeries Flux In-Ear zostały zaprojektowane z myślą o mobilnym graniu oraz rozrywce na wszystkich urządzeniach przenośnych. Bogate muzyczne doznania zostały połączone z komfortowym dopasowaniem dokanałowym, co było możliwe dzięki zastosowaniu 6 mm przetworników.


„Flux In-Ear to produkt stworzony z myślą o mobilnym gamingu i rozrywce, co oznacza dla nas, że jakość dźwięku słuchawek powinna być równie niesamowita, jak podczas korzystania z domowego komputera. Dopasowanie i wygoda sprawiają, że jedne słuchawki można kochać, a inne odstawić na półkę.” - powiedział Bruce Hawver, dyrektor zarządzający SteelSeries. „Dzięki wybraniu małych przetworników, mogliśmy stworzyć dokanałowe słuchawki, które dostarczą użytkownikom potężnych muzycznych wrażeń, a ich idealne, komfortowe dopasowanie zapewni redukcję hałasu z zewnątrz.”


Słuchawki dokanałowe SteelSeries Flux In-Ear, z sugerowaną ceną 49,99 € to:
- Komfort i kontrola – silikonowe nakładki w 3 rozmiarach; mikrofon oraz przycisk do odbierania i kończenia rozmów, oraz do kontroli mediów umiejscowione na przewodzie.

- Niesamowity dźwięk – zaawansowane 6 mm przetworniki; pasywna redukcja szumów dzięki pewnemu dokanałowego dopasowaniu; czyste wysokie i średnie tony, które wydobędą wyraźne szczegóły w grach; bogaty poziom basu, który zapobiega zniekształceniom w wyższych partiach dźwięku.

- Przemyślany design – płaski, nieplączący się kabel (brak bałaganu w kieszeniach) z 3.5 mm jackiem oraz etui do bezpiecznego przechowywania.

Słuchawki dokanałowe SteelSeries Flux In-Ear dostępne są już teraz w sklepie internetowym SteelSeries oraz w wybranych sklepach w sugerowanej cenie 49,99 €.

Czas czytania: 2 minut, 9 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Wargaming bierze na celownik…konsole!

arrow-right
arrow-right

Muramasa: The Demon Blade trafi na Stary Kontynent

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: