Naughty Dog wyłączy serwery Uncharted i The Last of Us
Szczęście w nieszczęściu, że na PS3.
Nadszedł ten moment - gdy kolejna generacja już zbliża się do drzwi ( Redaktor Wired widział PlayStation 5!), firmy zabierają się więc za zamykanie serwerów starych gier.
Naughty Dog ogłosiło, że zamknie serwery do Uncharted 2, Uncharted 3 oraz The Last of Us. Wszystkie 3 gry dostały świetny multiplayer - ja ceniłem go za to, że gry miały niski próg wejścia i dało się tam nawet w miarę konkurować z wyjadaczami, podczas gdy w innych grach, bez skilla ciężko grać.
Na PlayStation 4 nadal będzie można grać w remaster The Last of Us - jego serwery nie zostaną zamknięte. Kolekcja Uncharted została natomiast wykastrowana z trybu multiplayer, więc tej gry żadne z ogłoszeń nie dotyczy.
Na granie macie czas do 3 września, do tego też czasu wszystkie dodatki multiplayer do tych gier są dostępne za darmo.
Przeczytaj więcej na podobne tematy:
• State of Play zamiata konkurencję i co z nowym GoWem Trilogy?🎙️ GamePolis #17 Podcast - Dziś, 18:00
• Saints Row jest już martwe. Właściciel marki miał włożyć ją do zamrażarki - Dziś, 13:12
• Geralt wraca do Velen? Nowe DLC do Wiedźmina 3 może być bliżej, niż myślimy - 20.02.2026 13:15
• Udany powrót tego klasyka, musiał zaoowocować kolejnymi odświeżeniami. Legacy of Kain Defiance Remastered już niebawem! - 18.02.2026 11:00
• Diablo 2: Resurrected trafiło na Steam. Gra otrzymała status Steam Deck Verified - 17.02.2026 15:25
Komentarze
Dodaj nowy komentarz: