News

Nextgeny pozbawione wstecznej kompatybilności?

Ostatnie plotki o konsolach nowej generacji nie napawają zbyt wielkim optymizmem, no może poza bebechami, które robią spore wrażenie. Gdy jednak pomyśle o blokadzie używanych gier, stałym dostępie do sieci, cenach z kosmosu, to aż odechciewa się grać. Teraz do powyższych spekulacji możecie dorzucić coś od EA, a konkretniej od Blake'a Jorgensea, gościa odpowiedzialnego za finanse Electronic Arts.

Podczas konferencji Goldman Sachs Technology and Internet Conference w San Francisco ujawnił on, że najprawdopodobniej, nextgeny zostaną pozbawione wstecznej kompatybilności. Szczerze, to nie jestem zaskoczony takim obiegiem sprawy, bo przecież trzeba jakoś zarabiać. Jestem święcie przekonany, że gdy ta plota się potwierdzi, to spokojnie możemy liczyć na odświeżone klasyki z obecnej generacji sprzętu. Bo kto nie chciałby zagrać w Uncharted HD Collection na swoim nowym PS4? Lub wypróbować pakiet składający się z trylogii Gears of War w rozdzielczości full hd?

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 27 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Metal Gear Rising: Revengeance najlepszym MGSem tej generacji?

arrow-right
arrow-right

Wakacje, plaża? Gdzie tam, wtedy wychodzi Deadpool

Komentarze
...
4140 dni temu

Ja bym nie chciał i nigdy nie kupiłem i nie kupię żadnych tworów Hd collection czy podobnego badziewia!!! Już kiedyś była o tym rozmowa i tylko krótko dla przypomnienia. Z wielkiej wady sprzętowej zrobili niezłą opcję do wyciskania kasy wielka PORAŻKA!!! NIGDY NIE NABĘDĘ ŻADNYCH KOLEKCJI!!!!

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: