Nieskończona rozgrywka w Lords of the Fallen?
Polska produkcja Lords of the Fallen zapewni graczom aż do 15 godzin intensywnej rozgrywki - zapewniają przedstawiciele CI Games.
Czy aby na pewno? Tomasz Gop w wywiadzie dla serwisu OnlySP potwierdził, że Lords of the Fallen zaoferuje nieskończone pokłady grywalności, jeżeli weźmiemy pod uwagę tryb nowej gry plus, z eksploracją, questami pobocznymi i poszukiwaniem sprytnie poukrywanych sekretów. Premiera Lords of the Fallen ma odbyć się w drugiej połowie tego roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One i pecetach.
Przeczytaj więcej na podobne tematy:
• [KONKURS] Wygraj książkę — Ostatni z nas. Zrozumieć The Last of Us! - Dziś, 12:49
• [Aktualizacja] Microsoft usuwa opcję zdalnego grania Remote Play z aplikacji Xbox. Tylko pytam się PO CO? - Wczoraj, 16:18
• Nowe gry w Game Pass na pierwszą połowę maja. Dwie duże premiery w usłudze - 08.05.2025 16:38
• Sony otwiera kolejne studio, ale chyba nie takie jakiego chcieli gracze... - 07.05.2025 20:51
• Pierwsze szczegóły na temat Unreal Engine 6 - 05.05.2025 09:47
Niedawno pisaliśmy też o...
Komentarze
Zwiastun Lord of the Fallen robi kolosalne wrażenie, no i postać samego Gopa, który dał nam Wieśka 1 i 2. Może być tylko dobrze:)
odpowiedzJa nie chce prorokować, ale uważam że CI polegnie na tej grze. Czemu? Bo nie ma najmniejszych szans z starciu z Wiedźminem i nawet pan Gop tutaj nie pomoże.
odpowiedzNie sądzisz yeti, że jesteś za bardzo sceptyczny? Wychodzi Wiesiek i co? Nowy DE też wychodzi. Spokojnie podzielą się rynkiem.
odpowiedzDodaj nowy komentarz: