News

Nowe gry w PlayStation Plus ujawnione! Sony świętuje Days of Play

Sony rozpoczęło świętowanie Days of Play i z tej okazji zapowiedziało nowe gry, które wkrótce będą dostępne na różnych poziomach subskrypcji.

Co oznacza końcówka wiosny dla graczy PlayStation? Oczywiście Days of Play, czyli dni, w których użytkownicy konsol japońskiej korporacji mogą skorzystać z dużych promocji na gry oraz subskrypcje. W tym roku dodatkowo otrzymaliśmy informację na temat licznych nowości, które w nadchodzących dniach zostaną częścią PlayStation Plus.

Na początku oczywiście PlayStation Plus Essential na czerwiec. Tytułem, który w tym miesiącu ma przyciągnąć uwagę graczy jest Spongebob Squarepants: The Cosmic Shake. Produkcja platformowa pozwoli podróżować po światach jako Spongebob Kanciastoporty, wraz z całą jego ekipą. Warto również zwrócić uwagę na Streets of Rage 4, czyli grę, która kilka lat temu zaskarbiła sobie serca graczy poprzez powrót do klasycznej, automatowej rozgrywki. Wszystkie trzy gry będą dostępne od 4 czerwca.

Tak prezentuje się cały zestaw:

Spongebob Squarepants: The Cosmic Shake (PlayStation 5, PlayStation 4)
• AEW Fight Forever (PlayStation 5, PlayStation 4)
Streets of Rage 4 (PlayStation 4)

To jednak nie koniec zapowiedzi, ponieważ z okazji święta graczy nowe tytuły pojawią się również w droższych katalogach PlayStation Plus. Na użytkowników Extra oraz Premium czeka między innymi Grand Theft Auto San Andreas – The Definitive Edition, czyli odświeżona wersja uwielbianego klasyka. Gracze, którzy uwielbiają gry z serii LEGO, będą mieli okazję poznać kolejny tytuł, ponieważ w usłudze dostępne będzie LEGO Marvel Super Heroes 2. Każda z gier będzie dodawana w innym terminie, a pierwszy tytuł będzie dostępny już od jutra!.

W katalogu PlayStation Plus Extra & Premium znajdziecie:

• Dredge (PlayStation 5, PlayStation 4) – od 29 maja
LEGO Marvel Super Heroes 2 (PlayStation 4) – od 31 maja
• Cricket 24 (PlayStation 5, PlayStation 4) – od 5 czerwca
Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition (PlayStation 5, PlayStation 4) – od 7 czerwca

Kilka niespodzianek czeka również na użytkowników najwyższego progu, czyli PlayStation Plus Premium. Sporym zaskoczeniem jest fakt, że usługa zostanie poszerzona nie tylko o klasyczne tytuły, ale i o kilka gier dostępnych na PlayStation VR 2, wszystko wskazuje na to, że Sony w końcu znalazło miejsce w subskrypcji, gdzie dostępne będą gry działające wyłącznie przy użyciu gogli wirtualnej rzeczywistości. Do tego pojawi się również kilka klasyków z PlayStation 2, w tym Tomb Raider Legend, a WWE 2K24 otrzyma wersję demo.

Użytkownicy PlayStation Plus Premium zagrają również w:

• Ghostbusters: Rise of the Ghost Lord (PlayStation VR2) – od 6 czerwca
• Walkabout Mini Golf (PlayStation VR2) – od 6 czerwca
• Synth Riders (PlayStation VR2) – od 6 czerwca
• Before Your Eyes (PlayStation VR2) – od 6 czerwca
• The Walking Dead: Saints & Sinners – Chapters 1 & 2 (PlayStation VR2) – od 6 czerwca

Tomb Raider Legend (PlayStation 5, PlayStation 4) – od 11 czerwca
• Star Wars: The Clone Wars (PlayStation 5, PlayStation 4) – od 11 czerwca
• Sly Cooper and the Thievius Raccoonus (PlayStation 5, PlayStation 4) – od 11 czerwca

W trakcie trwania wydarzenia możemy liczyć również na wiele dodatkowych promocji, a szczególnie ważną jest ta na przedstawione wyżej subskrypcje. Do 9 czerwca będziecie mogli wykupić je z 30% zniżką. Jeżeli jesteście już użytkownikami, to do 12 czerwca możecie zgarnąć PlayStation Plus Extra 25% taniej, a PlayStation Plus Premium 30% taniej.

Wypatrujcie również dodatkowych promocji dostępnych w sklepach stacjonarnych oraz akcji w PlayStation Stars, dzięki którym zgarniecie punkty, które można przeznaczyć na zakup kolejnych tytułów. Jak podoba wam się tegoroczne Days of Play? Będziecie świętować, czy nie znajdujecie tu nic dla siebie? Podzielcie się waszą opinią w komentarzach!

Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 52 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Call of Duty: Black Ops 6 w Xbox Game Pass! Microsoft potwierdza premierę

arrow-right
arrow-right

Hellblade II na Steam szoruje po dnie...

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: