News

Nowości na Wyspagier.pl

Witamy wszystkich na Wyspagier.pl. W tym tygodniu przygotowaliśmy dla was trzy odmienne tytuły, od których się tak łatwo nie oderwiecie. Pierwszym jest gra akcji, która rozpali was do czerwoności, Szable i sandały 2. Stwórz własnego gladiatora o unikalnym wyglądzie i specjalnych umiejętnościach, o których zdecydujesz wyłącznie ty. Wojownik może charakteryzować się olbrzymią siłą, sporą wytrwałością, lub zdolnościami magicznymi. Każdy wygrany pojedynek pozwala udoskonalać umiejętności walecznego gladiatora.

Kot z zamku 3 to przygodowa gra z krwi i kości, która sprawdzi się przede wszystkim dla osób lubujących się w staro-szkolnych produkcjach. Wciel się w kota, który jednocześnie jest zamkiem i wyrusz na przygodę swojego życia. Trzeba pokonać rozległą pustynię, pełną wrednych i podstępnych kaktusów, które można pokonać wyłącznie dzięki przenośnemu działku. Węże natomiast trzeba niszczyć specjalnymi piłkami z kolcami.

Zręcznościowe gry w tym miesiącu reprezentują Kopalnie Złota Karłów. Niziołki cieszą się spokojem i szczęściem w swojej malutkiej wiosce. Pewnego dnia jeden z karłów odnajduje przez przypadek kawałek złota, który rozbudza wśród mieszkańców prawdziwą gorączkę złotego kruszcu. Wykop jak najwięcej złota i spraw, aby to właśnie dzięki tobie miasteczko stało się najbogatszą miejscówką na świecie.

To oczywiście jedynie kilka propozycji z bogatego zbioru gier na naszej Wyspie. Zapraszamy do zabawy!

Czas czytania: 1 minuta, 51 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Pierwsze DLC do Tearaway gotowe do pobrania

arrow-right
arrow-right

Premierowy zwiastun Batman: Arkham Origins Blackgate

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: