Nowy dashboard do X360 już w czerwcu? Koniec Microsoft Points?
W sieci pojawiły się bardzo interesujące pogłoski, które pochodzą od tajemniczego informatora związanego rzekomo z Microsoftem. Ów jegomość donosi, że już w czerwcu wystartują otwarte testy nowego dashboardu Xboxa 360. Dashboard ma być bardziej przejrzysty w obsłudze - Tajemnicze źródło podaje, że podobny interfejs znajdzie się w nextgenowym Xboxie, a nowy dashboard X360 ma pomóc graczom przesiąść się ze starego sprzętu na nowy!
Plotki głoszą również, że wraz ze startem nowego dashboardu Microsoft całkowicie porzuci Microsoft Points na rzecz standardowej waluty - Skąd takie posunięcie? Nie wiemy! Zapewne na dniach przekonamy się ile prawdy znajduje się w tych informacjach.
Przeczytaj więcej na podobne tematy:
• Duże nowości w Game Pass na drugą połowę kwietnia! Oczekiwany turowy RPG premierowo zmierza do usługi - 17.04.2025 11:00
• Podsumowanie miesiąca: W co graliśmy w marcu? - 14.04.2025 16:00
• Nowe gry w Game Pass na pierwszą połowę kwietnia! South of Midnight dostępne w dniu premiery - 06.04.2025 13:32
• Kalendarz Premier – Kwiecień 2025 - 04.04.2025 12:08
• Minecraft w końcu doczeka się poprawy grafiki. Czekaliśmy na to ponad 15 lat - 24.03.2025 08:30
Niedawno pisaliśmy też o...
Komentarze
Mam nadzieję, że w końcu będzie on w pełni edytowalny, a na każdej stronie w centrum i dużym kwadracie nie będzie czekała wielka ręka po moją kasę (tzn kup gold), że takie funkcje jak przeglądarka, czy youtube nie będą płatne, bo to śmiech na sali.
odpowiedzDodaj nowy komentarz: