News

Ni No Kuni: Wrath of the White Witch powróci w wersji HD na konsole i Switcha

Świetny bajkowy RPG powróci!

Ni No Kuni: Wrath of the White Witch to jedna z najlepszych gier na PlayStation 3. Być może nawet najlepszy RPG z Japonii, bowiem Final XIII szału nie robił. Gra znana z tego, że pracowali nad nią rysownicy ze studia animacji Ghibli (Spirited Away) i wszelkie postaci w grze były zrobione na podstawie ich designu, a przerywniki filmowe były po prostu bajką. Wszystko doprawione przepięknym soundtrackiem.

Historia opowiada o chłopcu, który przenosi się do alternatywnej krainy, aby ratować swoją matkę. Tam spotyka na drodze stworki niczym w pokemonach, które może rekrutować i ćwiczyć, aby stawały się silniejsze. Nie mamy jednak 100% wpływu na grę jak w Pokemonach, a jedynie wybieramy co "reflektujemy" aby nasze stworki robiły. Gdy się zmęczą musimy też przełączać je na inny zestaw - gra jest więc nieco taktyczna. Ale to historia i bohaterowie których spotykamy robią najlepszą robotę. Każde kolejne miasto położone jest w zupełnie innym rejonie i ma inny motyw przewodni (port, arabskie miasto, steampunk, igla).

Gra trafi na PS4 i Xboxa One w wersji z poprawioną grafiką 20 września. Switch dostanie oryginalną wersję, bez ulepszania grafiki.

Poniżej trailer i gameplay.


Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 1 sekunda
Niedawno pisaliśmy też o...

Oddworld: Soulstorm na pierwszym gameplayu

arrow-right
arrow-right

Promocje na gry w PS Store

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: