News

PlayStation 4 oraz Xbox będą bardzo tanie

Konsole następnej generacji mają być najtańszą generacją w historii. Tak przynajmniej twierdzi znany analityk - Michael Patcher. Śledząc jego wpis na GameIndustry Pachter, można wywnioskować, że next-geny będą sprzedawane na umowę, tak jak w przypadku telefonów komórkowych. Patcher twierdzi, że Microsoft jako pierwszy ogłosi się z tym pomysłem.

Jest możliwe, że kolejny Xbox będzie dla konsumentów bardziej atrakcyjny niż się oczekuje i może zdobywać udziały w rynku szybciej niż wielu się spodziewa. Sony nie będzie siedzieć i patrzeć na to spokojnie – wierzymy, że PS4 podąży śladem Microsoftu. Sugeruje to, że next-geny mogą mieć najniższą premierową cenę


Nieco później, w wywiadzie dla magazynu Edge Michael Denny, wiceprezes Sony Worldwide Studios stwierdził, że Sony chce dotrzeć do jak największej liczby odbiorców:

Słuchamy i wyciągamy wnioski z premiery każdej naszej konsoli, znamy zalety PlayStation 3 oraz jego wady. Chcemy, by platforma dotarła do jak najszerszej grupy odbiorców, a jednocześnie by system był połączony z siecią, bogaty w opcje i wciągający, a także by oferował doświadczenie inne od tego, co już jest na rynku.


Wiceprezes Sony nie zdradził jednak jak będzie wyglądał plan marketingowy następcy PlayStation 3.

Pierwsza faza zapowiedzi – w której obecnie jesteśmy – polega po prostu na wyjaśnieniu wszystkim wizji stojącej za konsolą. Jej częścią jest fakt, że stworzyliśmy urządzenie w całości skoncentrowane na graczach – i chcemy, by byli to gracze w jak najszerszym znaczeniu. Myślę, że sami możecie wyciągnąć sobie wnioski.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 4 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Bethesda zapowiada tajemniczy projekt

arrow-right
arrow-right

Metro: Last Light - wojaczka w moskiewskim metrze

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: