News

PlayStation Plus w kwietniu z aż dwoma grami premierowymi. Sony prezentuje ciekawe tytuły

Już niedługo poznamy pełen zestaw gier w kwietniowym PlayStation Plus Extra i Premium. Na początek jednak aż dwie premiery.

Każdy miesiąc to nowy zestaw gier w subskrypcji PlayStation Plus. Szczególnie interesujące wydają się pakiety Extra i Premium które umożliwiają dostęp do setek dużych tytułów. W zeszłym miesiącu udostępniono takie tytuły jak NBA 2K24, Marvel's Midnight Suns oraz Resident Evil 3. Chociaż następny zestaw pojawi się dopiero za dwa tygodnie to już teraz możemy poznać dwie gry, które w dniu premiery będą dostępne w usłudze.

Dave The Driver to tytuł który w zeszłym roku zatrząsł Steamem oraz nominacją do tytułu najlepszej gry niezależnej. Pod prostą i kolorową oprawą graficzną, czai się duży tytuł RPG skupiony na eksploracji oceanu i łowieniu ryb. Produkcja zgarnęła aż 90% na portalu OpenCritic stając się jedną z najlepszych gier 2023 roku.

Tytuł pojawi się na PlayStation 5 i PlayStation 4 już 16 kwietnia i od tego dnia będzie dostępny w katalogu PlayStation Plus Extra i Premium.

Drugi tytuł, jaki został potwierdzony to Tales of Kenzera: ZAU. Produkcja wydawana we współpracy z EA Originals to metroidvania 2,5D stworzona we współpracy z Abukubarem Salimem, aktorem głosowym Bayeka z Assassin's Creed Origins. Historia skupia się na mitologii kultury Bantu.

Tytuł pojawi się na PlayStation 5 już 23 kwietnia.

Jak podobają się wam przedstawione tytuły. Słyszeliście wcześniej o tych grach, czy to wasze pierwsze spotkanie z pozycjami? Podzielcie się waszą opinią w komentarzach!

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 12 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Recenzja: Hi-Fi Rush

arrow-right
arrow-right

Recenzja: Dragon's Dogma 2

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: