News

Poznaliśmy ceny gier w PlayStation Now

Amerykańscy gracze testują obecnie najnowszą usługę od Sony - PlayStation Now, która pozwoli nam na streamowanie gier ze starszych sprzętów na konsolach PlayStation 3, PlayStation Vita i PlayStation 4. Dzięki temu w sieci pojawiają się ciekawe informacje na temat tej zaskakującej technologii. Jeden z użytkowników podzielił się zdjęciem, które zawiera ceny obecnie testowanych produkcji.

Tanio raczej nie będzie. Za The Last of Us przyjdzie nam zapłacić prawie 50 dolarów, co w przeliczeniu na euro, a później złotówki raczej nie da nam satysfakcjonującej sumy. Trochę lepiej sprawa wygląda z Uncharted 3 i Far Cry 3, tutaj ceny utrzymują się w graniach 6 dolarów. Szkoda, że do premiery PlayStation Now w Europie pozostało jeszcze tak sporo czasu.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 20 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Zestaw VR od Sony coraz bardziej prawdopodobny

arrow-right
arrow-right

The Division z premierą w 2014 roku?

Komentarze
...
#1
~TOM
3757 dni temu

Z The Last of Us przesadzili, skoro to prawie roczny tytuł, no ale trzeba czekać na wieść o starcie w EU.

odpowiedz
...
#2
~Archer
3757 dni temu

Dlaczego nie mogą? W cyfrowej dystrybucji The last of us kosztuje ponad 200zł. Dla tych co nie grali, a nie mają trójki, cena mus.

odpowiedz
...
#3
~JimRaynor
3757 dni temu

Mimo wszystko Last of Us można już wyrwać za 150zł nówkę, więc to lekka przesada moim zdaniem. Ale moga to być tylko wstępne ceny, trzeba poczekać na oficjalne info.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: