News

Przygotowani na wysokie ceny gier na PS4 i XOne?

Wciąż czekamy na oficjalne polskie ceny nextgenów, licząc na jakieś rozsądne propozycje. W przypadku PS4 ceny sugerowane mówią o 1699 zł, Xboxa One można już dostać za około 2099 zł - Oczywiście, wszystkie w pre-orderze! A jak w naszym kraju wygląda sytuacja z nextgenowymi produkcjami? Nie najlepiej.....

Obecnie największe polskie sklepy życzą sobie za pre-order od 250 - 280 złotych, licząc na naszą naiwność. Ja wiem, że mieszkamy w Polsce i tutaj zawsze jest pod górkę. Mam jednak nadzieję, że wydawcy pójdą po rozum do głowy i ustabilizują ceny gier dostosowując je do naszych, polskich realiów - Bo mimo wszystko 250 zł za nową grę, to lekka przesada, zaś 270 ociera się już o paranoję.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 21 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

PlayStation 4 w Polsce od listopada za 1790 złotych

arrow-right
arrow-right

Unboxing odchudzonego Xboxa 360

Komentarze
...
4049 dni temu

Ceny wyssane z palucha. Już dziś 200zł to przegięcie pały. No ale na niektóre gry się nie żałuje. Tylko że dziś można to spieniężyć i jeszcze wyjść z opresji. Ale w czasach totalitaryzmu i pełnej inwigilacji 300zł leci w śmietnik nie do odzyskania

Coraz bardziej spoglądam na rynek pc.

odpowiedz
...
#2
~Vincitore
4049 dni temu

To narka i nie wracaj już do konsol. Naprawdę nie będziemy tęsknić. Nie rób tego graczom i nie kupuj PS4. Lepiej kup PC. :)

odpowiedz
...
4049 dni temu

Nie on jeden zwraca sie ku PC :]

Ja rowniez po wielu latch grania na PlayStation powaznie mysle o przesiadce na kompa.

odpowiedz
...
4049 dni temu

[quote]Vincitore:To narka i nie wracaj już do konsol. Naprawdę nie będziemy tęsknić. Nie rób tego graczom i nie kupuj PS4. Lepiej kup PC. :)[/quote]

Jesteś tępym smarasem i na każdym kroku to dogłębnie udowadniasz

odpowiedz
...
#5
~robson
4048 dni temu

Bobas masz rację.Ceny gier konsolowych są przesadnie drogie.Pewnie pamiętasz ile kosztował Resident Evil 6 np.w Empiku.Do tego dochodzi jakość która nie zawsze jest współmierna do ceny poszczególnych gier.

Ja też myślę o przesiadce na PC.

PS.>Lubię Twoje posty i tego drugiego Vincitore,ale nie ma się co sprzeczać na forum,przecież łączy nas wspólna pasja GRY.>Pozdro.

odpowiedz
...
4048 dni temu

Gry są najważniejsze i o nie tylko chodzi. Vincitore to typowy ortodoks sonoklap ktoś kto fanuje ps platformie i z graczem niema nic wspólnego. Zresztą to widać po tym co pisze. Ja w odróżnieniu od niego gram w gry a platformy mam na tą chwilę wszystkie.

Już za momencik pocisnę w The Last of Us a obecnie cioram w Metro: Last Light na xbox360 piękna klimatyczna gra. Patrząc na rynek pc obserwujemy potężny sprzęt tańsze gry

i coraz więcej markowych tytułów z konsol. Castlevania: Lords of Shadow choć to na konsolach klasyk to jego wykon na pc powala.

odpowiedz
...
#7
~Vincitore
4048 dni temu

Ja w odróżnieniu od ciebie sprzedałem ten chłam zwany Xbox 360, bo nie chciałem dać walić się w zad Microsoftowi. Ty jeśli to lubisz to proszę bardzo. Do Xbox One powinni dodawać wibrator żebyś od razu mógł poczuć jak bardzo jadą cię od tylca.

odpowiedz
...
4048 dni temu

Zaraz zaraz kto powiedział że interesuje mnie xbox one? Umiesz czytać ze zrozumieniem? Jesteś zrytym beretem i tyle ci powiem.

odpowiedz
...
4047 dni temu

[quote]Bobas:Zaraz zaraz kto powiedział że interesuje mnie xbox one? Umiesz czytać ze zrozumieniem? Jesteś zrytym beretem i tyle ci powiem.[/quote]Powinieneś dostać ban na internet, szczylu

odpowiedz
...
4047 dni temu

A czytałeś bruk [quote]Wolf:Bobas:Zaraz zaraz kto powiedział że interesuje mnie xbox one? Umiesz czytać ze zrozumieniem? Jesteś zrytym beretem i tyle ci powiem.

Powinieneś dostać ban na internet, szczylu[/quote]

A czytałeś bruk Vincitora?

odpowiedz
...
#11
~Vincitore
4047 dni temu

Możesz dalej sobie wyzywać, ale mnie to nie rusza, bo fanboje Microsoftu jedynie mnie śmieszą. Prawda jest taka, że pierwszy polecisz po Xbox One i będziesz się spuszczał na forach jaka to wspaniała konsola. Jak to mawia przysłowie "co głupiemu po rozumie".

odpowiedz
...
4047 dni temu

[quote]Vincitore:“co głupiemu po rozumie”.[/quote]

Nic dodać nic ująć. Żebyś jeszcze wyciągał z tego jakieś wnioski

odpowiedz
...
#13
~Vincitore
4039 dni temu

To przykre, że nie potrafisz nawet odróżnić zwrotu osobowego. Musze mieć na uwadze fakt, że gadam z xbotem, a oni ilorazem inteligencji nie grzeszą. :)

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: