News

Red Dead Redemption na PS4 i Nintendo Switch! Zwiastun prezentuje nowe wydanie

Rockstar Games oficjalnie potwierdziło przygotowanie portu Red Dead Redemption na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Tytuł zostanie udostępniony już w przyszłym tygodniu!

Rockstar Games kolejny raz zaskakuje. Właśnie zapowiedziano, że Red Dead Redemption, wraz z dodatkiem Undead Nightmare pojawi się na nowych platformach. Przygotowywany port zadebiutuje na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch już 17 sierpnia! Wersja tworzona przez Double Eleven Studios nie zaoferuje żadnych nowych ulepszeń graficznych. Twórcy zdecydowali się przedstawić grę w swojej klasycznej formie.

Nowa wersja nie pojawi się na platformach Microsoftu, ponieważ Rockstar wciąż zaleca korzystanie z wersji na Xboxa 360 ulepszonej pod Xboxa One X. Brak ulepszeń graficznych spowodował również, że nie było potrzeby tworzenia wersji pod konsole nowej generacji, ale gra uruchomi się również na PlayStation 5 poprzez wczesną kompatybilność.

Produkcja doczeka się w końcu polskiej wersji językowej! Dodatkowo gracze będą mogli zapoznać się z historią również w języku chińskim, koreańskim, brazylijskim, portugalskim, rosyjskim, oraz latynoskim.

Tytuł można już dodać listy życzeń i wkrótce powinna pojawić się opcja zakupu przedpremierowego. Gra została wyceniona na $49,99, czyli około 200 zł. Zapowiedziano również edycję pudełkową, która pojawi się na rynku 13 października.

Jesteście zadowoleni z tego jak prezentuje się nowe wydanie, czy może oczekiwaliście klasyka w oprawie rodem z Red Dead Redemption 2?

Platformy:
Czas czytania: 2 minut
Niedawno pisaliśmy też o...

Call of Duty: Modern Warfare III nadchodzi! Zajawka ujawnia datę premiery

arrow-right
arrow-right

Nowi wojownicy na zwiastunie Mortal Kombat 1. Lubiany bohater powraca

Komentarze
...
89.64.***.*** • #1
m4teks
322 dni temu

Żenada...

odpowiedz
...
193.19.***.*** • #2
Raito
321 dni temu

Ja również jestem zawiedziony. Rockstar, gdzie update do RDRII na nowsze sprzęty?!?!? Leci ten R* w kulki strasznie ostatnio.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: