News

Rozpoczyna się bitwa w turnieju World of Tanks: Xbox 360 Edition

Warszawa, 20 marca 2014 – Microsoft, właściciel marki Xbox 360, Wargaming, twórca gry World of Tanks i Electronic Sports League (ESL), promotor sportów elektronicznych, zapraszają do udziału w otwartym turnieju w grę „World of Tanks: Xbox 360 Edition” w ramach rozgrywek LiveLeague. W turnieju, dla zwycięskiej drużyny przewidziano nagrodę pieniężną w wysokości 10 tysięcy złotych!

Gracze chcący wziąć udział w zawodach mogą zapisywać się na stronie turniejowej do 6 kwietnia 2014. Rozgrywki rozpoczną się 8 kwietnia 2014. Szczegółowy regulamin turnieju oraz zasady rywalizacji dostępne są pod wspomnianym wyżej adresem. Rozgrywki zostaną przeprowadzone w trybie drużynowym 3on3, w drabince Double Elimination, a wszystkie mecze będą rozgrywane w systemie Best of Three. Finał tych ekscytujących zmagań odbędzie się 16 kwietnia 2014 – już dziś zapraszamy do śledzenia informacji na temat turnieju na stronach Electronic Sports League.

Wydana przez Microsoft Studios, opracowana przez Wargaming gra „World of Tanks: Xbox 360 Edition” jest dostępna w cyfrowej dystrybucji w modelu free to play dla abonentów Xbox Live Gold, z dodatkowym, 7-dniowym dostępem do wersji próbnej dla pozostałych użytkowników Xbox Live. Dla gry został opracowany zupełnie nowy, przystosowany do konsoli intuicyjny model sterowania, integracja z Xbox Live w postaci listy znajomych, grup oraz osiągnięć, jak również interfejs gracza dostosowany do rozgrywki na dużym ekranie. „World of Tanks: Xbox 360 Edition” umożliwia także zakup dodatków w grze, w postaci czołgów klasy premium, akcesoriów i kont premium. Więcej informacji o „World of Tanks: Xbox 360 Edition” można znaleźć na stronie .

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 1 sekunda
Niedawno pisaliśmy też o...

Wyciekły detale o Assassin’s Creed Comet

arrow-right
arrow-right

Ktoś chętny na darmowe dodatki do God of War: Wstąpienie?

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: