Seria inFamous zmierza w ślady Assassin's Creed?
Co powiedzielibyście na to, aby studio Sucker Punch zabrało się za tworzenie nowych odsłon inFamous, podobnie jak Ubisoft dostarcza kolejne części Assassin's Creed. Nate Fox nie widzi przeszkód, aby w przyszłości obrać taką właśnie taktykę.
Twórca serii inFamous w rozmowie z OPM przyznał, że jego studio chętnie zajęłoby się tworzeniem kolejnych odsłon swojej flagowej gry. Fox odniósł się do inFamous: Second Son, którego recenzję przeczytacie w tym oto miejscu , że to historia Delsina, w nowym mieście, z nowymi mocami. Wcześniej poznaliśmy Cole'a, który również otrzymał od Sucker Punch własną historię, moc i miejsce na osi czasu. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby twórcy w niedalekiej przyszłości stworzyli kolejne odsłony serii, taktujące o zupełnie nowych bohaterach z własnymi, unikalnymi mocami. Jak wam się podoba nowa koncepcja, którą najprawdopodobniej podąży seria inFamous.
Przeczytaj więcej na podobne tematy:
• Geralt wraca do Velen? Nowe DLC do Wiedźmina 3 może być bliżej, niż myślimy - Dziś, 13:15
• Udany powrót tego klasyka, musiał zaoowocować kolejnymi odświeżeniami. Legacy of Kain Defiance Remastered już niebawem! - 18.02.2026 11:00
• Diablo 2: Resurrected trafiło na Steam. Gra otrzymała status Steam Deck Verified - 17.02.2026 15:25
• Diablo II: Resurrected z nową klasą. Warlock już dostępny - 14.02.2026 15:35
• Podsumowanie miesiąca. W co graliśmy w styczniu? - 12.02.2026 17:00
Komentarze
Fajna sprawa, mogliby nie tylko zmienić bohatera, ale i okres historyczny.
odpowiedzŚmigać po feudalnej Japonii, albo Egipcie i ciskać mocami ile wlezie. Kupuje to!
odpowiedzLiczę na pozytywne informacje w tej sprawie, a w między czasie lecę do sklepu po Second Son:)
odpowiedzDodaj nowy komentarz: