Sony zapowiada The Last of Us: Remastered
Rano wspominałem wam o The Last of Us: Remastered, które pojawiło się przez chwilę w ofercie Playstation Store. Długo nie trzeba było czekać na potwierdzenie tej plotki. Sony oficjalnie zapowiada, że tego lata właściciele PlayStation 4 zagrają w najnowszą produkcję studia Naughty Dog.
Niedługo dostaniemy pierwsze oficjalnie informacje, jednak już teraz wiadomo, że wersja Remastered zaoferuje rozdzielczość 1080p, zupełnie nowe modele postaci, ulepszone oświetlenie oraz wszystkie dodatki wraz z Left Behind.
Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 9 sekund
Przeczytaj więcej na podobne tematy:
• Kalendarz premier. W co będziemy grać w styczniu? - 03.01.2026 13:55
• Genshin Impact wchodzi w decydującą fazę księżycowego rozdziału. Co nowego czeka naszych podróżników? - 02.01.2026 16:00
• FRONT MISSION 3: Remake zmierza na kolejne platformy! Premiera początkiem przyszłego roku - 27.12.2025 16:00
• Wesołych Świąt 2025 i Szczęśliwego Nowego Roku od całej redakcji GameOnly! - 24.12.2025 12:03
• Wielkie promocje na konsole, akcesoria i gry PlayStation! Zakupy idealne pod choinkę - 21.12.2025 01:05
Niedawno pisaliśmy też o...

Komentarze
Dodaj nowy komentarz: