Square Enix będzie korzystało z Unreal Engine 4
Epic Games potwierdza, że Square Enix jest pierwszym publicznym wydawcą, mającym pełny dostęp do Unreal Engine 3 i 4. Umowa zawarta została na okres długoterminowy, a silnik ma zostać wykorzystany w wielu grach.
Jak mówi Taka Kawasaki z japońskiego oddziału Epic Games:
Epic ma silne stosunki partnerskie ze Square Enix i jest to zaszczyt dostarczać ich kreatywnym i technicznym talentom najlepszą technologię do gier dostępną na licencji. Nie możemy się doczekać, by wspierać ich developerów światowej klasy narzędziami do produkcji gier w nadchodzących latach.
Oprócz korzystania z Unreal Engine, Square pracuje również nad swoim własnym silnikiem, . Jak myślicie, z którego będą częściej korzystali?
Przeczytaj więcej na podobne tematy:
• EA wyłącza serwery kolejnych gier. Pod nóż idą legendy Codemasters — DIRT 3 i GRID Autosport - 12.09.2025 12:24
• Nowe gry w PlayStation Plus na wrzesień. Sportowy hit od 2K główną grą miesiąca - 12.09.2025 09:00
• [WYWIAD] Rozmawiamy z CEO Nightdive Studios o System Shock 2... i Thief - 11.09.2025 14:53
Niedawno pisaliśmy też o...
Komentarze
Dodaj nowy komentarz: