News

Stanowisko Sony odnośnie używek to chwyt marketingowy?

Gracze donoszą, że Sony już wygrało tę generację sprzętu! Trudno się z tym aspektem nie zgodzić, patrząc na to co aktualnie wyprawia firma Microsoft. Są jednak i tacy, którzy uważają, że zabieg Sony, to tylko sprytny chwyt marketingowy, aby przyciągnąć publikę na swoją stronę. Taką informację opublikował magazyn EDGE, który powołując się na anonimowe źródła donosi, że Sony w ostatniej chwili zmieniło swoją politykę odnośnie blokowania gier i stałego dostępu do sieci.

Co więcej, tajemnicze źródło uważa, że w niedalekiej przyszłości Sony zostanie zmuszone przez wydawców do wprowadzenia takich samych, bądź bardzo podobnych do Microsoftu zabezpieczeń. Osobiście mam nadzieję, że informacje te są wyssane z dużego palca i nic takiego nie będzie mieć miejsca w przyszłości.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 17 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Otwarty świat w Mirror’s Edge

arrow-right
arrow-right

Nie masz stałej sieci w domu? Kup sobie Xbox 360

Komentarze
...
3960 dni temu

Ciekawe co na to główny ortodoks Vincitore?

odpowiedz
...
#2
~Shinobi
3960 dni temu

"Gracze donoszą, że Sony już wygrało tę generację sprzętu! Trudno się z tym aspektem nie zgodzić, patrząc na to co aktualnie wyprawia firma Microsoft."

Przestań, bo zajady mi wyskakują od śmiechu :) Microsoft ma duuużo więcej pieniędzy od Sony i jak rzeczywiście zaczną dostawać lanie od PS4, to nie będą siedzieć i drapać się po tyłkach. Xbox One to produkt, który ma się sprzedać i przynieść zyski.

odpowiedz
...
3960 dni temu

Nie widzę tu nic do śmiechu. No chyba że pomyliłeś posty :)

poczytaj ze zrozumieniem co napisał Rodi i wtedy się Pośmiejemy.

Sony to takie same pazery jak m$ bez dwóch zdań. Liczy się kasa a nie czy ci się podoba czy nie. Mam w tyłku wojnę konsol. Mi chodzi tylko o gry, a z tego wynika że zaczynam rozglądać się za pc

odpowiedz
...
#4
~Vincitore
3959 dni temu

Wiedziałem, że fanboje Microsoftu nie grzeszą inteligencją, ale żeby aż tak? Tutaj cytat z oficjalnego stanowiska Sony w tej sprawie:

"I okazuje się, że Sony kompletnie zablokuje przepustki sieciowe na PlayStation 4. Z racji tego, że granie przez sieć wymagać będzie PlayStation Plus, Sony nie zgodzi się na wydanie gry z przepustką sieciową, bez której zablokowana będzie gra przez sieć. Sony nie chce by użytkownik musiał płacić dwukrotnie, więc jeśli opłacimy PS+, to dodatkowo za dostęp do sieci nie będziemy musieli płacić."

Tyle w temacie używek. I prosze mi tu więcej nie porównywać pazernych chamów z M$ do Sony.

odpowiedz
...
#5
~Vincitore
3959 dni temu

Jak Ci jeszcze mało to przeczytaj to:

http://www.eurogamer.pl/articles/2013-06-12-wywiad-z-szefem-europejskiego-sony-nasza-filozofia-pozostaje-bez-zmian

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: