News

SteelSeries Siberia Elite, słuchawki nowej generacji

SteelSeries prezentuje dziś Siberia Elite, słuchawki dla graczy, wyposażone w najnowszej generacji firmowe przetworniki SteelSeries dla realistycznego dźwięku przestrzennego 7.1. Wyjątkowy design Siberia Elite to: duże poduszki słuchawek, wykonane z pianki memory foam; znak rozpoznawczy serii Siberia – amortyzowany mechanizm połączony ze stalowym pałąkiem, który idealnie dopasowuje się do kształtu głowy użytkownika; podświetlenie, którego kolor można wybrać z puli 16.8 miliona barw.

Najnowsza wersja oprogramowania, SteelSeries Engine 3 da użytkownikom nowe możliwości konfiguracji i personalizacji sprzętu, w tym ustawienia korektora dźwięku, zaawansowane ustawienia i funkcje mikrofonu i wiele więcej poprzez intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs. Przyciski wyciszenia mikrofonu i regulacji głośności umieszczone, po raz pierwszy w serii Siberia, na słuchawce (dotąd na przewodzie) zapewnią jeszcze większą kontrolę w czasie rozgrywki. Siberia Elite zostały stworzone z myślą o grze i rozrywce na różnych urządzeniach. Dzięki systemowi wymiennych kabli, słuchawki można podłączyć do PC, Mac®, tabletów i telefonów.

Najlepszy dźwięk z technologią Dolby

Doświadczenie, z ponad 10 lat dostarczania graczom najwyższej jakości sprzętu audio, wykorzystano przy konstruowaniu nowej generacji przetworników SteelSeries. Wyposażone w zaawansowaną kartę dźwiękową, słuchawki Siberia Elite oferują użytkownikom technologię Dolby®, generującą realistyczny dźwięk przestrzenny, który sprawi, że gra stanie się jeszcze bardziej wciągająca. Na technologię Dolby® składają się:

Dolby Headphone konwertuje wielokanałowy dźwięk z filmów i gier, a następnie dostarcza go jako dźwięk przestrzenny 7.1 do słuchawek

Dolby Prologic IIx ta technologia konwertuje prosty sygnał stereo na bogaty, przestrzenny dźwięk; konwertuje również sygnał true 5.1 na pełne, przestrzenne 7.1

Elitarne cechy
Słuchawki Siberia Elite dostępne będą w dwóch kolorach: białym i czarnym. Poduszki słuchawek zostały wykonane z pianki memory foam, obłożonej skórzanym materiałem, który zapewnia komfort, idealne dopasowanie wokół uszu oraz pasywną redukcję hałasu. Piankę memory foam zastosowano również na amortyzowanym pałąku, w którym umieszczono łuk z piaskowanej stali. Dzięki temu konstrukcja słuchawek automatycznie dopasowuje się do kształtu głowy użytkownika. Poprzez darmowe oprogramowanie SteelSeries Engine 3 podświetlenie na każdej słuchawce można dowolnie konfigurować i wybierać spośród 16.8 miliona kolorów oraz wielu trybów pulsacji. W słuchawce oprócz podświetlenia i głośnika znajdują się również przyciski kontroli mediów, w tym wyciszenie mikrofonu i regulacja głośności. Dodatkowo dioda na mikrofonie wskaże, kiedy jest on wyciszony.

Siberia Elite są wszechstronne. Dzięki systemowi wymiennych gumowych, płaskich, nieplączących się kabli słuchawki można podłączyć do PC, Mac®, tabletów i smartfonów. Specjalny port Sound Share na prawej słuchawce pozwoli innemu użytkownikowi podłączyć się do Siberia Elite i odbierać dźwięk/muzykę z tego samego źródła.

SteelSeries Engine 3
Aby w pełni wykorzystać wszystkie nowe funkcje Siberia Elite, SteelSeries prezentuje również SteelSeries Engine 3. Rozbudowane darmowe oprogramowanie, stworzone na nowo od podstaw, dostarcza użytkownikom Siberia Elite szereg nowych opcji konfiguracji i personalizacji z intuicyjnym i łatwym w obsłudze interfejsem, w tym:

Ustawienia audio, pozwalające stworzyć nieskończoną liczbę profili do każdej gry; korektor dźwięku z 10 suwakami, które możne dostosować do swoich potrzeb, a także gotowe ustawienia korektora dźwięku dla różnych gatunków gier i rozrywki

Ustawienia mikrofonu, pozwalające użytkownikom na wybór:

- Active Noise-Cancelling – mikrofon odbiera jedynie głos użytkownika, ignorując hałas dokoła
- Auto Mic Compression – mikrofon automatycznie zmniejszy lub podniesie poziom głośności głosu użytkownika, aby zapewnić optymalną jakość komunikacji
- Mic Feedback – głos z mikrofonu jest przenoszony do słuchawek, dzięki czemu można przez cały czas kontrolować jakość dźwięku (dostępne tryby: off, low, medium, high)
- Ustawienia podświetlenia, w tym wybór spośród 16.8 miliona kolorów i różnych trybów wyświetlenia: stały (on/off), „oddychanie” (slow, medium, fast), trigger mode, w którym podświetlenie pulsuje w rytm dźwięku, oraz ColorShift, w którym kolory zmieniają się równych odstępach czasu

Słuchawki SteelSeries Siberia Elite będą dostępne w zamówieniach przedpremierowych od września br. w cenie ok. 850 zł. Dokładna data premiery nie została jeszcze ustalona.

Czas czytania: 4 minut, 27 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Znamy datę premiery InFamous: Second Son, jak ta gra wygląda

arrow-right
arrow-right

Mnóstwo materiałów z Castlevania: Lords of Shadow 2

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: