Troy Baker pracuje nad Last of Us 2?
Troy'a Bakera znany z takich produkcji jak The Last of Us, BioShock Infinite, Arkham Origins, Catherine, Persona 4 i Infamous: Second Son. Okazuje się aktor pracuje obecnie nad nowym, tajemniczym tytułem, o czym poinformował na łamach swojego Twittera, wrzucając przy okazji fotkę, na której widzimy kask mo-cap, zaś pod spodem bardzo krótką, lecz treściwą informację - wkrótce dowiemy się o wiele więcej!
Czy aktor pracuje nad sequelem The Last of Us? A może wcieli się w jakąś postać w najnowszej odsłonie Uncharted? Na razie jest za wcześnie, aby prorokować, więc lepiej poczekać na kolejne tweety Troya, które powinny ukazywać się regularnie.
Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 13 sekund
Przeczytaj więcej na podobne tematy:
• Grand Game Awards już 19 grudnia. Głosowanie będzie dostępne online do ostatniej chwili - 14.12.2025 14:16
• Podsumowanie miesiąca. W co graliśmy w listopadzie? - 13.12.2025 08:42
• Niebieski android powraca! Mega Man: Dual Override zapowiada się na kawał znakomitego platformera w klasycznym stylu - 12.12.2025 14:55
• GTA Online z nowym dodatkiem. A Safehouse in the Hills to luksusowe rezydencje dla graczy - 11.12.2025 18:00
• Playstation Wrapped 2025 już dostępne - 09.12.2025 21:34
Niedawno pisaliśmy też o...

Komentarze
Na The Las of US 2 chyba za wcześnie, skoro NG pracuje obecnie nad Uncharted na PS4. No ale poczekamy, zobaczymy!
odpowiedzTo ta sama hala co w TLOU:D Pamiętam, to znak:D
odpowiedzMoże nowy Batman? Jak wiemy Rockstedy nad czymś tam pracuje.
odpowiedzDodaj nowy komentarz: