News

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona po 4,99 zł

W związku z rozpoczynającymi się właśnie ostatkami, w najbliższy czwartek, 27 lutego, serwis cdp.pl rozpoczyna specjalną promocję, w której przeceni ponad 50 różnych tytułów poniżej 5 zł! Przy tej okazji, każdy kto wyda co najmniej 25 zł otrzyma zniżkę na kolejne zakupy! Już jutro „tłusty czwartek”, a wraz z nim nadchodzi ostatkowy weekend w cdp.pl!

Serwis cyfrowej dystrybucji (https://cdp.pl) przygotował promocję na ponad 50 gier, które będzie można kupić po niebywale niskiej cenie 4,99 zł!

Po wielkim sukcesie specjalnej akcji przy okazji Wielkiego Cyfrowego Giermaszu, w którym użytkownicy w zaledwie kilka godzin odblokowali grę „Wiedźmin 2: Zabójcy królów” za 9,99 zł, przyszedł czas obniżkę ceny pierwszej części przygód Geralta. W momencie rozpoczęcia akcji, wśród ponad 50 tytułów dostępnych za niecałe 5 zł, nie będzie „Wiedźmina: Edycji Rozszerzonej” – to użytkownicy serwisu po raz kolejny obniżą cenę gry. Każdy zakup i każdy nowo zarejestrowany użytkownik w serwisie cdp.pl napełniać będzie specjalny pasek postępu, który po osiągnięciu 100% spowoduje obniżenie ceny gry „Wiedźmin: Edycja Rozszerzona” do wartości 4,99 zł, na 12 godzin!
Dodatkowo, każdy kto wyda podczas ostatkowej promocji co najmniej 25 zł, otrzyma po zakończeniu promocji 25% zniżki na kolejny zakup w serwisie.

Wśród tytułów objętych promocją znajdą się m.in.: Bunch of Heroes, Desperados 2: Cooper’s Revange, Gothic 3 czy Flashback HD!

Ostatki w cdp.pl rozpoczną się 27 lutego o 10:00 i potrwają do końca weekendu.

Czas czytania: 2 minut
Niedawno pisaliśmy też o...

Poznaliśmy datę premiery LEGO The Hobbit

arrow-right
arrow-right

Zaskakujące oceny Plants vs. Zombies: Garden Warfare

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: