Nadchodzą nowe mapy do Killzone: Shadow Fall
No i doczekaliśmy się zapowiedzi pierwszej paczki map do Killzone: Shadow Fall. Guerrilla Games ujawniła właśnie, że zestaw składający się z dwóch nowych miejscówek do multiplayera już niedługo wyląduje na PlayStation Store i to całkowicie za darmo, jak wszystkie nowe mapy do Shadow Fall.
The Cruiser przeniesie graczy na krążownik, gdzie powalczą pomiędzy ciasnymi i mrocznymi korytarzami. Natomiast The Hangar będzie totalnym przeciwieństwem powyższej lokacji, oferując ogromny, otwarty teren, który stanie się największą miłością snajperów. Niedługo powinien zadebiutować zwiastun ukazujące miejscówki w akcji, jednak na razie musimy się zadowolić pierwszymi szkicami.
Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 18 sekund
Przeczytaj więcej na podobne tematy:
• Kalendarz Premier – Maj 2025 - Wczoraj, 12:00
• Ponad dwadzieścia gier opuści katalog PlayStation Plus w maju! Znika kolejny tytuł first party - 24.04.2025 15:05
• Pirackie Trident's Tale z datą premiery. Nie poczekamy długo - 22.04.2025 16:00
• Co nowego w Call of Duty: Black Ops 6? Podsumowanie nowości z trzeciego sezonu - 21.04.2025 17:00
• Podsumowanie miesiąca: W co graliśmy w marcu? - 14.04.2025 16:00
Niedawno pisaliśmy też o...
Komentarze
Spodziewałem się trochę innych miejscówek, ale za darmochę nie ma co narzekać, tylko się cieszyć:)
odpowiedzFajne te mapki, przynajmniej od strony konceptu - ciekawe kiedy premiera?
odpowiedzFajne te mapki, ciekawe tylko co z innymi dlc? Horda, coop? Też będą za free?
odpowiedzDobra nowina, oby więcej takich newsow:)
odpowiedzNowe mapki się przydadzą, bo obecne już trochę mi się znudziły. Chociaż sporo jeszcze do wymasterowania zostało:)
odpowiedzDodaj nowy komentarz: