+

Aplikacja GoPro na konsoli Xbox 360

Microsoft poinformował przed momentem, że aplikacja GoPro Channel będzie w tym tygodniu dostępna dla posiadaczy konsoli Xbox 360. Od wtorku, 8 kwietnia – abonenci usługi Xbox Live Gold będą mogli oglądać w jakości HD najbardziej spektakularne filmy dedykowane sportom ekstremalnym i przygodzie, na dużym ekranie i to w swoich salonach.

Z okazji premiery, GoPro przygotowało dwa ekskluzywne (czytaj: CZADOWE) filmy, które na tydzień przed premierą, będą mogli obejrzeć wyłącznie członkowie społeczności Xbox. Pierwszy z nich, to niesamowity popis trików koszykarskich – kilka piłek, samochód i kamera GoPro – czemu nie?! Nie próbujcie tego jednak w domu! Drugim materiałem jest nagranie z ekstremalnego skoku skuterem śnieżnym, które zawiąże Wam bebechy na supeł. To wszystko i wiele więcej już od wtorku w aplikacji GoPro na konsoli Xbox 360.

Spodobał Ci się artykuł? Poleć go znajomym:

Komentarze

Ponieważ nie jesteś zalogowany, przed opublikowaniem Twój komentarz będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszych moderatorów. Zarejestruj się lub zaloguj, jeżeli chcesz, by Twoje komentarze były automatycznie publikowane na stronie.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *