+

Gotowii na nowe Borderlands?

Na razie zapomnijcie jednak o trzeciej odsłonie serii – na nią przyjdzie jeszcze czas w przyszłości. Plotki głoszą, że studio 2K Australia pracuje nad nową grą z tego uniwersum, której akcja miałaby rozgrywać się pomiędzy wydarzeniami z pierwszej i drugiej części serii. Sklep internetowy GamePointsNow dotarł ponoć do bardzo wiarygodnych informacji o nowym Borderlands zmierzającym na PS3, Xbox 360 i PC.

Historia miałaby przenieść gracza na jeden z księżyców Pandory – Elpisie. Główni bohaterowie to ponoć – Athena The Gladiator, Wilhelm the Enforcer, Nisha the Lawbringer oraz Fragtrapa. W grze miałby się pojawić nowe pukawki, oraz jetpacki, które ułatwiałby poruszanie po księżycu. Info jest bardzo wiarygodnie, pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać na oficjalną zapowiedź.

Spodobał Ci się artykuł? Poleć go znajomym:

Komentarze

Ponieważ nie jesteś zalogowany, przed opublikowaniem Twój komentarz będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszych moderatorów. Zarejestruj się lub zaloguj, jeżeli chcesz, by Twoje komentarze były automatycznie publikowane na stronie.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *