Wpisy od: rodi
Popularne

To się nazywa zarąbisty trailer

Opad kopary, gałki wystające z orbit, gluty ciągnące się po podłodze - dokładnie tak, poczujecie to wszystko, gdy obejrzycie trailer Trials Evolution.

Rodi, 03.02.2012 11:23
Komentuj

Nowe mapy do Modern Warfare 3 również na PS3

Właściciele Xboxów 360 mogą już ciupać na nowych mapach w Modern Warfare 3 od ponad tygodnia, a co z posiadaczami PS3?

Rodi, 03.02.2012 08:48
Komentuj

Twisted Metal opóźniony i okrojony

David Jaffe potwierdził dziś, że europejska premiera Twisted Metal zostaje oficjalnie opóźniona.

Rodi, 02.02.2012 15:23
Komentuj

I Am Alive brzydsze z dnia na dzień

Coraz bliżej premiery I Am Alive i aż nie chce się wierzyć, że Ubisoft strzelił sobie takiego samobója publikując tak brzydkie fotki z tejże produkcji.

Rodi, 02.02.2012 13:15
Komentuj

Rayman 3 w HD nadchodzi

Gracze przyjęli odświeżone Beyond Good & Evil z otwartymi ramionami, nie dziwie się więc, że Ubisoft postanowił zrobić kolejny krok w tę stronę.

Rodi, 02.02.2012 12:22
Komentuj

Mount Slaughter w SSX

Antarktyda, to kolejna po Patagonii mroźna miejscówka, którą odwiedzą gracze w SSX.

Rodi, 02.02.2012 11:08
Komentuj

Syndicate bez Online Pass

Bardzo fajny ruch ze strony Electronic Arts, nie?

Rodi, 02.02.2012 09:38
Komentuj

Mortal Kombat wygląda słabo na PS Vita

Ed Boon przechwalał się niedawno, że przenośny Mortal Kombat będzie prezentować ten sam poziom graficzny, co wersja na PS3. Niestety, słowa Pana Boona możecie wsadzić sobie między gry, ponieważ gameplay z Vity wygląda nadzwyczajnie słabo. Kiepskie tekstury na postaciach (np spójrzcie na tekstury na klacie Shao Khana, a później porównajcie to z wersją na PS3)  i puste arenki, czyli ogólnie nic ciekawego - Aż nie chce się wierzyć, że NetherRealm musiało zastosować takie okrutne cięcia. Brak czasu?, Lenistwo?, Czy może Vita jest aż tak cieniutka?

Rodi, 02.02.2012 07:59
Komentuj

Alisa Bosconovitch w Street Fighter X Tekken?

Dobra wiadomość dla wszystkich dzieciaków od trzynastego roku życia.

Rodi, 01.02.2012 18:40
Komentuj

W Resident Evil: Operation Raccoon City powróci stary znajomy

Serwis Game Trailers zaprezentował ponad trzyminutowe wideo z Resident Evil: Operation Raccoon City.

Rodi, 01.02.2012 16:25
Komentuj

Kaz szefem Sony

Dziś dowiedzieliśmy się już oficjalnie, że 51-letni Kaz Hirai stanie na czele całego Sony zastępując aktualnego prezesa firmy Howarda Stringera.

Rodi, 01.02.2012 14:15
Komentuj

Jest pozytywny aspekt Soul Calibur V

Jeszcze parę miesięcy temu, czy ktoś z was uwierzyłby, jak bym napisał, że jedynym pozytywnym aspektem piątej odsłony Soul Calibura będą majtki i pupa?

Rodi, 01.02.2012 11:35
Komentuj

NetherRealm nie tylko z Mortal Kombat

Nowa inkarnacja Mortal Kombat okazała się ogromnym sukcesem sprzedając się w ponad 3 milionach egzemplarzy na całym świecie, nie dziwi więc, że ekipa z NetherRealm chce zrobić kolejną część.

Rodi, 01.02.2012 09:58
Komentuj

Obsada Mass Effect 3 w akcji

Electronic Arts wypuściło do sieci wideo przybliżające nam listę aktorów, którzy użyczą swoich głosów w najnowszej odsłonie Mass Effect.

Rodi, 01.02.2012 08:09
Komentuj

UPS - Czy poznaliśmy właśnie datę premiery Hitman: Absolution?

Dacie wiarę, że BestBuy wie, kiedy do sklepów zawita Hitman: Absolution, przynajmniej teoretycznie - ale do rzeczy?

Rodi, 31.01.2012 19:30
Komentuj
Najnowsze komentarze
Najnowsze wpisy na forum
Odp: Wasze oceny gier
Kyokushinman, Dzisiaj
Odp: Tekken 8
philipo, Przedwczoraj, 11:01
Odp: Zakupowe szaleństwo
RyoHazuki, 3 dni temu
Odp: Tekken 8
philipo, 4 dni temu
Odp: W co teraz gracie?
Kyokushinman, 4 dni temu
Odp: Wyprzedaż gier Kyo
Kyokushinman, 5 dni temu
Odp: Wasze oceny gier
Kyokushinman, 5 dni temu
Odp: Tekken 8
philipo, 5 dni temu
Polub nas na facebooku!
Wpadnij na discorda