Ankieta

Czy wierzysz w koniec świata?

Jeśli tak, weź czerwoną pigułkę.
7 (43.8%)
Jeśli nie, weź niebieską i spier**laj do wora.
9 (56.3%)

Głosów w sumie: 14

Głosowanie skończone: Września 22, 2012, 23:02:32 pm

Autor Wątek: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']  (Przeczytany 509605 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #320 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:03:12 pm »
O___O KAŻDY strżezony budynek ma kamery absolutnie wszędzie, na każdym kroku, również na zewntąrz. I prosze nie pytaj co one miały monitorowac...
Dokladnie. Nawet u mnie w niespelna 40tysiecznym, niezbyt bogatym miescie jedno Gimnazjum ma takie 'okamerowanie' ze widac wszystko na 3 skrzyzowaniach, to co dopiero przy Pentagonie :D

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #321 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:05:38 pm »
jak widac obraz z takiej kamerki nie pokazuje nic:



dobra panowie, wystarczy już, bo z obu opcji tej dyskusji leje się non stop ten sam stuff.

nie dojdziemy do konsensusu. pomówmy o innych podejrzanych (bądź nie) zajściach, ok?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2008, 22:07:16 pm wysłana przez kun »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #322 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:07:02 pm »
Faktem jest że Pentagon na każdym rogu swojego pięciokątnego kształtu ma zamontowane kamery i jest jednym z najlepiej strzeżony budynków na świecie. Także te kamery tego dnia tak jak każdego innego działały i rejestrowały wszystko co się dzieje wokół budynku ale czemu żadna z nich nie zarejestrowała samolotu to wiesz chyba tylko Ty i Marins.

W ogóle co to za głupie pytanie. "Co te kamery miały monitorować na zewnątrz". A co monitorują kamery przemysłowe albo nawet takie w prywatnych posiadłościach? Co Ty nie znasz odpowiedzi na tak proste pytania? Czy może już sam nie wiesz co wymyślić żeby obalić tak mocny argument jaki podaje blach0r.

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #323 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:12:18 pm »
Ale pentagon to nie jest prywatna posiadłość :lol:
Jeśli podasz mi wypowiedź JEDNEGO POWAŻNEGO EKSPERTA który twierdzi że jest coś dziwnego w tym że tylko jedna kamera zarejestrowała samolot to przestane się czepiać. Ale nie podasz bo jak wiemy wszyscy poważni eksperci są elementem spisku.

Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #324 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:16:43 pm »
Mala dygresja ode mnie - Pentagon, prawdopodobnie najlepiej strzezony budynek w USA, a rzekomy 'atak' nagrala JEDNA kamera, na dodatek w slabej jakosci, a z tego filmu i tak watpliwe ze w budynek uderzyl samolot...)

Wątpliwe czyli nie jesteś pewny na 100% wasze argumenty są samymi przypuszczeniami.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #325 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:18:39 pm »
jołjoł, nie da rady, bo Tyś już wszystkich poważnych obskoczył..

wymyślcie coś innego. jak widzę przeradza się to wszystko w durne przekomarzanie, a zapewne zakończy się na bluzgach, jak zawsze.

Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #326 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:25:22 pm »
Tutaj macie opisany przebieg  ataków terrorystycznych z 11 września

http://pl.wikipedia.org/wiki/Przebieg_zamachu_na_World_Trade_Center_i_Pentagon

I to ma być spisek ? ehhhh

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #327 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:26:15 pm »
Kto pierwszy zacznie bluzgac, ten przegral :) Byly filmy w tv (na youtube tez pewnie sa), gdzie wlasnie experci (i to nie domorosli z podrzednego uniwestytetu) poddali pod watpliwosc brak szczatek wielkiego samolotu (rzekomo boeinga lub innego kolosa) w miejscu gdzie 'cos' (byc moze rakieta lub ladunki wewnatrz budynku) przywalilo, jak i JEDEN materiał, na ktorym nie widac tak naprawde nic oprocz eksplozji (a wiadomo ze w Ameryce, tak jak np. w Londynie, obserwowana jest kazda przecznica, nie mowiac o budynkach rządowych, zreszta tak jest w kazdym panstwie).. Tez nasuwa sie pytanie czemu od razu gdy to 'cos' przywalilo w Pentagon nastapila eksplozja - samolot nie ma przeciez zbiornikow paliwa w dziobie, a wybuch przeciez nie nastepowalby nagle..
Podobnie jakz WTC - z analiz wynikalo ze samoloty mialy podczepione ladunki wybuchowe do dzioba czy tam do podwozia (nie pamietam juz, w kazdym razie bylo widac blysk eksplozji przy analizie klatka-po-klatce)

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #328 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:26:49 pm »
Tutaj macie opisany przebieg  ataków terrorystycznych z 11 września

http://pl.wikipedia.org/wiki/Przebieg_zamachu_na_World_Trade_Center_i_Pentagon

I to ma być spisek ? ehhhh


Jeżeli mam być szczery to takie coś, nawet samemu można sobie napisać.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #329 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:27:09 pm »
Ale pentagon to nie jest prywatna posiadłość :lol:
Jeśli podasz mi wypowiedź JEDNEGO POWAŻNEGO EKSPERTA który twierdzi że jest coś dziwnego w tym że tylko jedna kamera zarejestrowała samolot to przestane się czepiać. Ale nie podasz bo jak wiemy wszyscy poważni eksperci są elementem spisku.


HeHe a po co tutaj zdanie eksperta? Przecież dla normalnie rozumującego człowieka to dziwna sprawa że żadna z bardzo wielu kamer nie zarejestrowała samolotu podczas gdy takich filmów z ataku na wieże jest cała masa. Jeśli w Twojej opinii to nie budzi żadnych wątpliwości to pewnie Area51 i ufoludki to dla Ciebie codzienność i normalna sprawa. Marins to przynajmniej nie ukrywa się z fascynacją końcem świata za parę lat.

PS. Tak z ciekawości. Kogo uważasz za poważnego eksperta? Bo mogę podać Ci linki to wypowiedzi ludzi o ataku na Pentagon, którzy poddają w wątpliwość iż uderzył tam samolot ale Ty pewnie nie uznał byś ich za poważnych ekspertów. To w takim razie ja proszę o wypowiedzieć POWAŻNEGO EKSPERTA, który twierdzi że brak zarejestrowania samolotu przez którąkolwiek z kamer to normalka.

Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #330 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:30:26 pm »
Ok obejrzyjcie poniższy filmik cały

http://www.prisonplanet.com/articles/july2006/010706casestudy.htm

Czekam na komentarze nie mam nic więcej do dodania o tym czy samolot uderzył w pentagon.

Nokaut 8)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2008, 22:31:57 pm wysłana przez Marins »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #331 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:38:02 pm »
Oglądałem ten filmik wielokrotnie. No i co on takiego pokazuje? Tak w ogóle to jeśli on leciał tak nisko przez taki czas to pilot musiał być prawdziwym profesjonalistą by utrzymać tak ogromna maszynę na takim pułapie i wycelować w dość niski budynek. Ci terroryści muszą mieć bazy szkoleniowe wyposażone w takie samoloty pasażerskie skoro po przejęciu sterów od razu nauczyli się tak trudnej sztuki jak pilotowanie wielkiego pasażerskiego samolotu na tak niskim pułapie.
No ale ja pomijając to. Ciągle nie widzę żadnych ujęć i filmów z tym samolotem. Tylko jakieś symulacje i przypuszczenia. Ruchliwa droga, masa obywateli w takich godzinach podąża do pracy i żadna z tych osób widząc tak nisko lecący samolot nie wyjmuje komórki i kręci film? Jak to możliwe? Co za zbieg okoliczności.

PS. Jeśli tą białą plamę czy cokolwiek to jest uważasz za samolot musisz być na prawdę naiwny. Przypominam że ten budynek ma dziesiątki kamer dookoła siebie plus kamery z hotelu i stacji benzynowej. Gdzie są nagrania z tamtych kamer?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2008, 22:42:00 pm wysłana przez MarcePan »

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #332 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:40:36 pm »
Tu masz artykuł pisany przy udziale dziesiątków ekspertów:

http://www.popularmechanics.com/technology/military_law/1227842.html?page=6#bigplane

Ty jak zwykle bierzesz pod uwagę tylko to co wygodne. Setek argumentów że nie było spisku olewasz. Napewno był spisek bo wydaje się dziwne że tylko jedna kamera zarejestrowała samolot - być może. Tylko że nie wiemy ile tam jest kamer, jak są rozmieszczone i tego na jakich zasadach są te nagrania udostępniane (jak sam zauważyłeś to jest budynek wojskowy).

Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #333 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:42:12 pm »
Oglądałem ten filmik wielokrotnie. No i co on takiego pokazuje? Tak w ogóle to jeśli on leciał tak nisko przez taki czas to pilot musiał być prawdziwym profesjonalistą by utrzymać tak ogromna maszynę na takim pułapie i wycelować w dość niski budynek. Ci terroryści muszą mieć bazy szkoleniowe wyposażone w takie samoloty pasażerskie skoro po przejęciu sterów od razu nauczyli się tak trudnej sztuki jak pilotowanie wielkiego pasażerskiego samolotu na tak niskim pułapie.
No ale ja pomijając to. Ciągle nie widzę żadnych ujęć i filmów z tym samolotem. Tylko jakieś symulacje i przypuszczenia. Ruchliwa droga, masa obywateli w takich godzinach podąża do pracy i żadna z tych osób widząc tak nisko lecący samolot nie wyjmuje komórki i kręci film? Jak to możliwe? Co za zbieg okoliczności.


Marcepan szukasz na siłę dowodów że to nie był samolot masz na tym filmiku pokazane wszytko to co chciałem przekazać. Co do kamer to widocznie była tylko jedna przy budce ot co a lampy może rakieta powaliła ?


Koniec na ten temat w pentagon uderzył samolot porwany przez terrorystów !!

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #334 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:42:18 pm »
Chciałem zauważyć że w 2001 roku to jeszcze komórki z aparatami nie były rozpowszechnione tak jak teraz :o

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #335 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:46:54 pm »
Prawda jest taka że żadna ze stron nie przekona w tej dyskusji drugiej, nie ma na to szans.

http://www.nie.com.pl/tekst_druk.php?id=6875

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #336 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:47:39 pm »
Nie to się zna na ściemach w końcu Urban ściemniał w czasach komuny :lol:

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #337 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:48:18 pm »
apropo kamery przy wjeździe.Przypomniało mi się, że rząd opublikował tylko KILKA klatek z całego zapisu. Widać pentagon przed uderzeniem, jakąś smugę. a później tylko BOOM. Ja tam samolotu nie widzę. I chyba tak miało to dla nich wyglądać. Dlaczego nie pokazali całego zapisu tej kamery? DLACZEGO? Tylko przeskok jakiegoś obiektu, który ejst ledwo widoczny i później dopiero eksplozja?

A co do latarni, każdy może zrobić symulację tak opadających latarni, żeby odpowiadały rzeczywistości.
Reszta to nic nie warte "dowody".

No i na tych zdjęciach pokazanych przez Mikes'a nie ma śladów po skrzydłach a symulacja na to wskazuje, że powinny być.


fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #338 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:49:58 pm »
Jasne powywracali latarnie, podrzucili części samolotu i ciał. To ma sens.

Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #339 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:50:07 pm »
A co do latarni, każdy może zrobić symulację tak opadających latarni, żeby odpowiadały rzeczywistości.
Reszta to nic nie warte "dowody".

To co w takim razie je przewróciło matka na spacerze w ciąży ?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #340 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:50:45 pm »
Odnośnie komórek z aparatami. W Polsce może nie były ale w USA jak najbardziej.

Fenris Ty w ogóle czytasz te linki które podajesz? Bo ostatnio to zapierałeś się że ja mam problemy z ang. a jak poprosiłem o wytłumaczenie gdzie w tekście jest mowa o budynkach 3,4,5 i 6 to urwaleś temat wcześniej cytując fragment nie mający nic wspólnego z tym o co pytałem.

Marins czyli już wiemy jaką technikę przyjąłeś. "TAK JEST I KONIEC! JA WIEM SWOJE MIMO ŻE FAKTY TEMU ZAPRZECZAJĄ."
Gratuluję chociaż wytrwałości w ciągłym toczeniu bredni rządu USA.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2008, 22:55:30 pm wysłana przez MarcePan »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #341 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:52:24 pm »
Ponoć takze do wlasciciela pobliskiej stacji benzynowej przyszly 'kolnierzyki' i 'poprosily' o tasme CCTV po tym incydencie.. Dla mnie te symulacje sa guzik warte, ja chce real footage, a nie chce mi sie wierzyc ze nikt w takim miejscu, slyszac juz z daleka ryk silnikow samolotu (na dodatek na niskim pulapie) nie dysponowal zadnym nagraniem..

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #342 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:53:23 pm »
Czy napisałem że ten link wyjaśnia dlaczego nie ma nagrać? Nie?
Napisałem tylko że to jest tekst wspierany przez opinie ekspertów - ośmieszających twoje debilne teorie spiskowe.

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #343 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:55:48 pm »
widać piszesz o tym o czym wygodnie pisać.
Co z zapisem z kamery przy wjeździe? Gdzie reszta klatek? Wysypały się podczas transportu?

A USA zaatakowało IRAK TYLKO żeby biedni ludzie pozbyli się złego przywódcy...  :???:


Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #344 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:56:16 pm »
"TAK JEST I KONIEC! JA WIEM SWOJE MIMO ŻE FAKTY TEMU ZAPRZECZAJĄ."

:D


Ponoć takze do wlasciciela pobliskiej stacji benzynowej przyszly 'kolnierzyki' i 'poprosily' o tasme CCTV po tym incydencie.. Dla mnie te symulacje sa guzik warte, ja chce real footage, a nie chce mi sie wierzyc ze nikt w takim miejscu, slyszac juz z daleka ryk silnikow samolotu (na dodatek na niskim pulapie) nie dysponowal zadnym nagraniem..


Mówicie że symulacje są gówno warte a wy niby co dajecie ?
Filmik jaki dałem pokazuje to co się stało -  co się w nim nie zgadza ? tylko nie mówicie że dziura jest za mała i gdzie są części samolotu.

Wasze argumenty 'ponoć" "przypuszczam" "prawdopodobnie"  nie ma to jak spisek :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2008, 22:57:47 pm wysłana przez Marins »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #345 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:58:53 pm »
Czy napisałem że ten link wyjaśnia dlaczego nie ma nagrać? Nie?
Napisałem tylko że to jest tekst wspierany przez opinie ekspertów - ośmieszających twoje debilne teorie spiskowe.

Chciałeś mnie obrazić ale Ci nie wyszło. Bo to nie są moje debilne teorie tylko teorie ogólnie dostępne w necie jak poszukasz. A to że one do mnie przemawiają to tylko i wyłącznie sprawa rządu USA, który nie chce (nie może bo nie ma) udostępnić taśm gdzie widać samolot uderzający w Pentagon.

PS. Poducz się ang. żeby potem nie było takich śmiesznych gaf jak ta gdzie podałeś link,w którym sam nie wiedziałeś o czym pisze. Będzie mniej błazenady wtedy jak ktoś Cię zapyta o szczegóły.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #346 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:59:29 pm »
Mówicie że symulacje są gówno warte a wy niby co dajecie ?
Filmik jaki dałem pokazuje to co się stało -  co się w nim nie zgadza ? tylko nie mówicie że dziura jest za mała i gdzie są części samolotu.

Wasze argumenty 'ponoć" "przypuszczam" "prawdopodobnie"  nie ma to jak spisek :)
Jak pokazesz film gdzie widac klarownie ze leci samolot pasazerski z malowaniem linii lotniczych (bo te, ktore uderzaly w WTC, wedlug naocznych swiadkow, nie byly z takimi malowaniami) i uderza w budynek to wtedy przyznam Ci racje.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #347 dnia: Stycznia 26, 2008, 23:00:05 pm »
"TAK JEST I KONIEC! JA WIEM SWOJE MIMO ŻE FAKTY TEMU ZAPRZECZAJĄ."

No to jest taktyka przyjęta przez Ciebie więc co się śmiejesz.

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #348 dnia: Stycznia 26, 2008, 23:02:01 pm »
widać piszesz o tym o czym wygodnie pisać.
Co z zapisem z kamery przy wjeździe? Gdzie reszta klatek? Wysypały się podczas transportu?

A USA zaatakowało IRAK TYLKO żeby biedni ludzie pozbyli się złego przywódcy...  :???:

1. Nie to wy piszecie tylko to co wam wygodne. Są części samoloty, coś wielkiego przewróciło te latarnie, jest jeden bo jeden ale jednak film, opinie ekspertów, strażaków, wojskowych etc. W tym momencie dyskusja o tym czy filmów było więcej czy nie jest za słaba jakość traci sens.
2. To dla jakich celów USA zaatakowała Irak ma się nijak do 9/11 na litość boską.

Marcepanku po pierwsze te teorie są debilne i g... mnie obchodzi ilu łosi w nie wierzy. Angielski znam a że ty nie umiesz czytać po polsku ze zrozumieniem to nie mój problem.
Opublikowane: Styczeń 26, 2008, 23:00:13
W holocaust też nie wierzycie? W końcu nie nagrali tego jak zagazowali 6 milionów żydó :sad:

Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #349 dnia: Stycznia 26, 2008, 23:04:05 pm »
Jak pokazesz film gdzie widac klarownie ze leci samolot pasazerski z malowaniem linii lotniczych (bo te, ktore uderzaly w WTC, wedlug naocznych swiadkow, nie byly z takimi malowaniami) i uderza w budynek to wtedy przyznam Ci racje.

Może zaprosić cię jeszcze na kawę ?

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #350 dnia: Stycznia 26, 2008, 23:04:42 pm »
Jeszcze jeden filmik:


blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #351 dnia: Stycznia 26, 2008, 23:06:38 pm »
Jak pokazesz film gdzie widac klarownie ze leci samolot pasazerski z malowaniem linii lotniczych (bo te, ktore uderzaly w WTC, wedlug naocznych swiadkow, nie byly z takimi malowaniami) i uderza w budynek to wtedy przyznam Ci racje.

Może zaprosić cię jeszcze na kawę ?

No widzisz, nie mozesz mi powiedziec na 100% ze uderzyl samolot. Fenris - z tym holocaustem to pojechales :???: Faktem jest ze zabojcy sie przyznali a swiadkowie to widzieli i pozniej zostalo to publikowane.. Nie trafiles z tym porownaniem..

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #352 dnia: Stycznia 26, 2008, 23:09:36 pm »
Terroryści się przyznali, świadkowie widzieli, są kasety wideo i setki innych dowodów. Przykro mi...
Opublikowane: Styczeń 26, 2008, 23:08:30
jeszcze jeden.

Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #353 dnia: Stycznia 26, 2008, 23:10:15 pm »
Jak pokazesz film gdzie widac klarownie ze leci samolot pasazerski z malowaniem linii lotniczych (bo te, ktore uderzaly w WTC, wedlug naocznych swiadkow, nie byly z takimi malowaniami) i uderza w budynek to wtedy przyznam Ci racje.

Może zaprosić cię jeszcze na kawę ?

No widzisz, nie mozesz mi powiedziec na 100% ze uderzyl samolot. Fenris - z tym holocaustem to pojechales :???: Faktem jest ze zabojcy sie przyznali a swiadkowie to widzieli i pozniej zostalo to publikowane.. Nie trafiles z tym porownaniem..


Podałem linka do filmiku więcej nie zobaczysz bo nie ma jak skąd ?  Podaj mi dowód filmik że to nie był samolot to uwierzę :)

Ja i fenris podajemy wam konkretne dowody a wy się tylko bronicie przypuszczeniami. Nawet jak jest filmik pokazujący jak powstała taka dziura i co się stało ze skrzydłami to wy ciągle w zaparte boicie się przyznać racji ?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2008, 23:16:11 pm wysłana przez Marins »

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #354 dnia: Stycznia 26, 2008, 23:18:01 pm »
Ludzie w czasach, kamer obecnych wszędzie, nawet już na polskich ulicach, ludzi noszących w torbach/torebkach urządzenia które mają możliwość rejestrowania obrazu nawet ruchomego mam uwierzyć, że jeden z najbardziej chronionych budynków na świecie miał tylko jedną czynną kamerę w czasie ataku? Do tego obraz który tam widać jest ekhm... parę klatek i to wszystko a tak w ogóle dla profesjonalnego informatyka zrobienie takiej białej plamki to w cale nie problem (myślę, że rząd USA było by na takiego stać). To samo z częściami samolotu, jest ich trochę, są obalone latarnie i co? To są dowody? A gdzie reszta części? Myślicie, że dla rządu Stanów zrzucenie paru części czy obalenie latarni (dodając która tylko leży a nawet jej nie wygięło i nie ma na niej śladów) to problem? Aha a gdzie ślad po samolocie który żeby tak uderzyć musiał ładnie 'szorować' po glebie? To samo tyczy się całych barierek przy drodze. Ehh... Aha i to samo można powiedzieć odnośnie śmiesznych analiz które mogli sobie zwyczajnie kupić u specjalistów, i samych specjalistów też mogli kupić (rozumiecie?).

Fenris - terroryści się przyznali? Mówili Ci to? Świadkowie też Ci odpowiadali? Jakie kasety? Setki dowodów?
Przecież to wszystko powiedział sam przewidywalny winowajca - rząd USA. Tak jakby wierzyć bandycie który napadł na sklep i go brać jako swoje świadka.

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #355 dnia: Stycznia 26, 2008, 23:22:41 pm »
Człowieku to było 6 LAT temu. Gdzie ty wtedy miałeś telefony z kamerką upowszechnione :shock:
Opublikowane: Styczeń 26, 2008, 23:20:04


Z dedykacją dla was :lol:

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #356 dnia: Stycznia 26, 2008, 23:26:16 pm »

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #357 dnia: Stycznia 26, 2008, 23:30:01 pm »
filmik zaprezentowany przez Marinsa jest naprawdę świetny i przekonujący, jednak...

http://www.oilempire.us/pentagon.html

http://www.rense.com/general70/3o.htm

http://www.voltairenet.org/IMG/swf/pentagon_en.swf

Niedoświadczeni piloci, w stresie, strachu, z taką prędkością, na tak niskim pułapie nie byli by w stanie tak precyzyjnie uderzy w budynek pentagonu. poza tym zaraz po katastrofie otwór "wlotowy" na ścianie frontowej był żałośnie mały.

zbyt wiele niedopowiedzeń i znaków zapytania panowie...

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #358 dnia: Stycznia 26, 2008, 23:31:37 pm »
"Nie wiedziałem ilu idiotów jest na świecie, dopóki nie zacząłem korzystać z internetu..." śp. Stanisław Lem.

Nie spotkałem jeszcze osoby do której poniższy cytat pasowałby bardziej dobitnie niż do autora ankiety, która właśnie została na szczęście zamknięta... 

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #359 dnia: Stycznia 26, 2008, 23:32:01 pm »
Podałem linka do filmiku więcej nie zobaczysz bo nie ma jak skąd ?  Podaj mi dowód filmik że to nie był samolot to uwierzę :)
Latwiej udowodnic ze go nie było, niz ze był :)