Autor Wątek: Pegasus:)  (Przeczytany 110133 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Pegasus:)
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 30, 2004, 21:35:26 pm »
Tak grałem, ale pewnie wiele jest donaldów na pega.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Pegasus:)
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 30, 2004, 22:37:11 pm »
Chodzi mi o tego co sie przechodzilo plansze z lewej na prawa i skakalo sie gosciom na glowy i byla plansza statek piracki i piramida i na koncu kazdej planszy byl boss.
Przypomnial mi sie jeszcze Chip'n'Dale- to byl hicior, rzucalem w kumpli ogryzkami.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Pegasus:)
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 30, 2004, 22:41:32 pm »
Geeez, a ostatnio mnie naszla wena na Contre :D Ma ktos moze gdzies linka do jakiegos emulatora? :D

A co do tej olimpiady - toz to byl majstersztyk :D Dawalem kolesiowi zeby biegl ciagle na maxa i sie dziwilem czemu nie mial sil dobiec :D

A i byla jeszcze taka jedna giera... chodzilo sie dwoma (albo jednym :) kolesiami - widok z gory - mapa przesuwala sie z gory do dolu. Chodzilo sie komandosami i trzeba bylo naparzac sie z wrogami - oni tam bodajze bazooki mieli czy jakies czolgi do ktorych mozna bylo wchodzic. To ez bylo niezle :D

Ale Turtlesy tez porzadzily - podobnei jak... cholerka... taka znana nawalanka - mozna bylo rozbijac butelki na glowach ludzi - kilka czesci bylo...

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Pegasus:)
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 30, 2004, 22:44:29 pm »
Double Dragon? Albo moze Bad Dudes?
Duzo takich gierek bylo na Pega ale moim zdaniem najbardziej wymiataly Turtlesy.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Pegasus:)
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 30, 2004, 22:45:48 pm »
Double Dragon :D:D:D:D Zdecydowanie :D

W turtlesy z kumplem namiatalismy az gra zrobila sie niesmaczna :D

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Kasej

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-12-2004
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Pegasus:)
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 30, 2004, 22:49:12 pm »
Najbardziej wymiatała gierka GOL 3. Normalnie te fatality potrafiły rozłożyć czlowieka na podłodze. Gierka była mga miodna i nawet teraz  pogrwam w nią na emu.
Po zatym wypasiona też była Princ of Percia, aż łóezka sięm w oku kręci.

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Pegasus:)
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 30, 2004, 23:08:48 pm »
No, prince of percia dawalo rade, chociaz bylo wiele lepszych tytulow.
Dla przykladu podam jeszcze 9999999 in 1, na ktorym mozna bylo znalesc mnostwo fajnych tytulow.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Pegasus:)
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 31, 2004, 01:55:48 am »
Cytat: "Palli"
A i byla jeszcze taka jedna giera... chodzilo sie dwoma (albo jednym :) kolesiami - widok z gory - mapa przesuwala sie z gory do dolu. Chodzilo sie komandosami i trzeba bylo naparzac sie z wrogami - oni tam bodajze bazooki mieli czy jakies czolgi do ktorych mozna bylo wchodzic. To ez bylo niezle :D


tez to pamietam :wink: turtlesy tez oczywiscie, jeszcze MicroMachines, Double Dragon szczegolnie z tymi zabami :D Felix te cat tez byl dobbry i narazie wiecej nie pamietam

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Pegasus:)
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 31, 2004, 11:31:35 am »
Jeszcze była taka gierka, Russian Atack, czy cuś takiego. Łaziliście kolesiem (lub dwoma) i napażaliście w rosyjskich agentów. Było lotnisko, jakaś baza wojskowa, tajne labolatoria. Hmm,, zapachniało mi MGSem przez chwile.  :)  I tak najlepszy był Goal 3. Kurde, masakra. Ciekaw jestem czy reaktywują ten tytuł na next next geny. Fajnie by było. Mega miodność tytułu+mordercza grafika. Ehhh, marzenia :cry:  Zamiast tego mamy PESy...
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Pegasus:)
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 31, 2004, 11:51:00 am »
zolwie byly dobre na N64 ...SFII poszedl w zapomnienie:)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Pegasus:)
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 31, 2004, 12:25:01 pm »
Cytat: "Palli"
Geeez, a ostatnio mnie naszla wena na Contre :D Ma ktos moze gdzies linka do jakiegos emulatora? :D


http://www.nes.kgb.pl/roms.html jak ci stronka nie odpowiada to w wyszukiwarce wystarczy wpisać 'snes', lub 'romy'.

Contra oczywiścia jest extra, giera na dwa pady, a grał ktos w "Neo Contre" na ps2?? Przeszedłem cała gre w 30-40min na easy, gdzie mi dawali 30 żyć, normalnie dawali tylko 5 żyć, normalnie nie do przejścia!

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Pegasus:)
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 31, 2004, 13:03:29 pm »
To, ze w wyszukiwarce wystarczy wpisac to wiem ;)

Chodzilo o to czy ktos nie ma jakiejs swojej ulubionej, zaufanej stronki gdzie moznaby powspominac stare giery - moze tytuly mi sie poprzypominaja wtedy :)

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Pegasus:)
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 31, 2004, 13:40:41 pm »
Ś-G ma kosmiczne ceny jesli chodzi o gry na gacka!

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Pegasus:)
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 31, 2004, 18:17:29 pm »
Cytat: "wsciekly_blondyn"
Ś-G ma kosmiczne ceny jesli chodzi o gry na gacka!


do czego ten post nawiazuje :shock: ja myslalem ze mowimy tu o grach na pegasa

a do tematu: fajnie sie gralo w excitibike czy cos takiego :wink:

selene

  • Gość
Pegasus:)
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 11, 2005, 19:47:33 pm »
Pegasus to było coś... Pamięta ktoś może taką gierkę... Chodziło się "w prawo" grubasem w zielonych gatkach i rzucało się młotkami, zbierało banany, przeskakiwało przez ślimaki i czasami jeździło na deskorolce :) Kiedyś ta gierka średnio mi się podobała ale teraz wydaje mi się świetna  :twisted:

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Pegasus:)
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 11, 2005, 20:50:08 pm »
Heh tez w to gralem. Jaka polewka przy tym byla :lol: .
Dochodzilem do planszy w ktorej trzeba bylo skakac po platformach i zawsze przegrywalem :( .
No ale to bylo dawno temu. Teraz pozostaja nam te wszystkie mega- kurde- hity.


PS: Postanowione, w marcu, po zagraniu w MGS3 (inne hity olewam), kupuje pegazuska i to dopiero bedzie szpan, nie kazdego stac na pojscie w strone prawdziwej grywalnosci.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Pegasus:)
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 11, 2005, 20:59:54 pm »
Cytat: "Wudi"
Teraz pozostaja nam te wszystkie mega- kurde- hity.


Zawsze mozesz sprzedac swojego ps2 kupic pega w prawie idealnym stanie i z tysiąc dyskietek do niego :wink: albo nie sprzedawac ps2 i dokupic nesa:)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
Pegasus:)
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 11, 2005, 21:10:34 pm »
A ja znam tą grę!!! Moja mama to była w nią masterka:)!!!!!! Mi się podobała.Trudne było w środku dżungli
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Pegasus:)
« Odpowiedź #58 dnia: Lutego 06, 2005, 01:14:19 am »
Czy może chodzi o Big Nose ?? Czy coś takiego . A kto pamięta te szalone hardkorowe jajo... Dizzy  :?:

Kimari

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-03-2005
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Pegasus:)
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 05, 2005, 22:18:20 pm »
Najleprzy Był Mario ... Grać Można Wieki ; )
Battle Toads (Czy Jakoś Tak) ...
Wiele Gier Eksploatuje Na Emulatorze np. Podczas Przeglądania Poczty ;D

Tarniak

  • Gość
Pegasus:)
« Odpowiedź #60 dnia: Marca 06, 2005, 09:31:32 am »
Cytat: "JimDeGriz"
Czy może chodzi o Big Nose ?? Czy coś takiego . A kto pamięta te szalone hardkorowe jajo... Dizzy  :?:

Grrrr, grałem w to jeszcze na C64. Pure hardkor, nigdy tego nie skończyłem.

bebbop1

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-03-2005
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Pegasus:)
« Odpowiedź #61 dnia: Marca 06, 2005, 10:07:57 am »
Jeszcze zapomnieliscie wspomniec o 1) Bomber Man`ie. Pamietam ze zawsze z ojcem w to lupalem :D 2) Duckwing Duck( zrobiona na podstawie bajki, kiedys leciala w telewizorni bodajze w sobote podczas bloku filmow disney`a, chodzilo sie zamaskowanym kaczorem i strzelalo:D ) 3) Hero Soccer ( nie wiem czy w to graliscie, trudno bylo to dostac. Cos ala Goal 3. Wszystko bylo z niego sciagniete. Pamietam ze byla druzyna SAMURAJOW:D Byly rowniez rozne sportowe gry z postaciami z Goal 3 jak hokej czy koszykowka:) Z platformowek byl dobry jeszcze 4) Yankes (chodzilo sie kotem ala felix i strzelalo. Mozna bylo chyba bron udoskonalac. Pamietam ze piacha wyskakiwala z pistoletu :D) Chyba wszystko:)

Pozdrawiam

Jajko

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-12-2004
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Pegasus:)
« Odpowiedź #62 dnia: Kwietnia 01, 2005, 08:46:39 am »
Moja ulubiona gra to Renegade

a tak pozatym to chetnie bym kupil pegaza za 200 zeta:
tu jest moja oferta

http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php?t=1788&postdays=0&postorder=asc&start=0

wszystko co nowe...wszytko co niespotykane

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
Pegasus:)
« Odpowiedź #63 dnia: Kwietnia 05, 2005, 20:15:15 pm »
Fajny jestes, pegaz za 200 zl lol xDDDD
J uwielbialme grac w Contre, szczegolnie z qmplem w co-op. Niezapomniane chwile spedzilem tez z Tanks, rowniez w multi. Musze wspomniec tez o Ice Climbers, w ktorego nigdy nie bylem dobry. Piekne momenty towarzyszyly mojemu graniu w Mario rowniez...co za czasy...a pac- man? a Dizzy?  :roll:
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Pegasus:)
« Odpowiedź #64 dnia: Kwietnia 10, 2005, 18:38:45 pm »
ja pamiętam że grałem całą noc w ,,kaczki'' :D  nie pamiętam jak ta gra się nazyała ale strzelało się do kaczek z pistoletu:P

no potem genialna współpraca w ,,TANKI" oraz ,,CONTRA".
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Pegasus:)
« Odpowiedź #65 dnia: Kwietnia 10, 2005, 22:58:01 pm »
Cytat: "Linki"
ja pamiętam że grałem całą noc w ,,kaczki'' :D  nie pamiętam jak ta gra się nazyała ale strzelało się do kaczek z pistoletu:P

no potem genialna współpraca w ,,TANKI" oraz ,,CONTRA".


Ducks albo Duck Shot, tak oryginalnie. Pamietam ze niesamowicie robila gra z kowbojami i ten efekt jak mowili do ciebie Fire!!! Na Pegazie to bylo przeciez cos niespotykanego.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Pegasus:)
« Odpowiedź #66 dnia: Kwietnia 11, 2005, 12:15:44 pm »
Cytat: "lewik"
Ducks albo Duck Shot, tak oryginalnie. Pamietam ze niesamowicie robila gra z kowbojami i ten efekt jak mowili do ciebie Fire!!! Na Pegazie to bylo przeciez cos niespotykanego.

Heh... wybaczcie wypowiedź nie na temat, ale przypomniało mi się takie demko które kumpel zapuszczał mi na swoim Atari 130XE, w którym to demku słychać było syntezowany głos krzyczący "Do dupy z Commodore" :] Scena Atari Rox

A ta gra z kowbojami to Wild Gunman...

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Pegasus:)
« Odpowiedź #67 dnia: Kwietnia 11, 2005, 15:36:06 pm »
Cytat: "lewik"
Cytat: "Linki"
ja pamiętam że grałem całą noc w ,,kaczki'' :D  nie pamiętam jak ta gra się nazyała ale strzelało się do kaczek z pistoletu:P

no potem genialna współpraca w ,,TANKI" oraz ,,CONTRA".


Ducks albo Duck Shot, tak oryginalnie. Pamietam ze niesamowicie robila gra z kowbojami i ten efekt jak mowili do ciebie Fire!!! Na Pegazie to bylo przeciez cos niespotykanego.


Duck Hunt:)

MICHOO

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-02-2005
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Pegasus:)
« Odpowiedź #68 dnia: Kwietnia 11, 2005, 18:05:57 pm »
hehehhe, ja mam tą gierke o której mówiłeś daras!! :D  :D  :D  ( emulator na kompie  :D  ) nazywa sie Kunio Kun No Nekketsu Soccer league  :D  ale naprawde zajebista :D:D najlepsze jest to jak piłka sie zamienia w gwiazdke i znika  :D  ehh kiedy ja w to grałem :D ale gra przednia :D
Heaven is the wonderful place ;)

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Pegasus:)
« Odpowiedź #69 dnia: Kwietnia 11, 2005, 18:29:13 pm »
Cytat: "Conker"
Cytat: "lewik"
Cytat: "Linki"
ja pamiętam że grałem całą noc w ,,kaczki'' :D  nie pamiętam jak ta gra się nazyała ale strzelało się do kaczek z pistoletu:P

no potem genialna współpraca w ,,TANKI" oraz ,,CONTRA".


Ducks albo Duck Shot, tak oryginalnie. Pamietam ze niesamowicie robila gra z kowbojami i ten efekt jak mowili do ciebie Fire!!! Na Pegazie to bylo przeciez cos niespotykanego.


Duck Hunt:)


:D

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Pegasus:)
« Odpowiedź #70 dnia: Kwietnia 12, 2005, 12:36:40 pm »
Cytat: "lewik"
Cytat: "Conker"
Cytat: "lewik"
Cytat: "Linki"
ja pamiętam że grałem całą noc w ,,kaczki'' :D  nie pamiętam jak ta gra się nazyała ale strzelało się do kaczek z pistoletu:P

no potem genialna współpraca w ,,TANKI" oraz ,,CONTRA".


Ducks albo Duck Shot, tak oryginalnie. Pamietam ze niesamowicie robila gra z kowbojami i ten efekt jak mowili do ciebie Fire!!! Na Pegazie to bylo przeciez cos niespotykanego.


Duck Hunt:)


:D


jakby nie było gra była genialna...zwłaszcza jak nie trafiło sie rzdnej z kaczek to ten kundel smiał sie z ciebie...alez mnie to irytowało...chciałem go sprzatnac ale nie dało sie(dodgował :D )
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Pegasus:)
« Odpowiedź #71 dnia: Maja 25, 2005, 15:12:30 pm »
contra, don doko don 2, robin hood pronce of thieves!!, VICE PROJECT DOOM!!!!!!!(grafika.muza,grywalnosc!!!...aka.gundec w jap), rockman, f.a.o. dizzy!!!, smb, predator, werewolf!!, Blues Brothers!!, castlevania!!! (zwłaszcza 2), wizards & warriors (zwłasza 3!!!! :shock: )masa innych :D

Cytat: "Miazga"
A pamieta ktoś takie głupawe jajko o imieniu Dizzy? Tą grę uważam za jedną z najwspanialszych szpilo wszechczasów (oczywiście prporcjjonalnie do ówczesnych możliwości koderów i platformy docelowej)! Taka przygodówka z elementami logicznymi. Była jest i bedzie NIEZAPOMNIANA! (rok 1991- Codemasters)


kiedys napisałem emaila do codemasters...dostali opie*dol ode mnie ze nie robią juz dizzy :shock: :P

Cytat: "Wudi"
Chodzi mi o tego co sie przechodzilo plansze z lewej na prawa i skakalo sie gosciom na glowy i byla plansza statek piracki i piramida i na koncu kazdej planszy byl boss.
Przypomnial mi sie jeszcze Chip'n'Dale- to byl hicior, rzucalem w kumpli ogryzkami.


duck tales II....

##############################
zapraszam na FORUM pegasusa/nes'a:
www.nes.fora.pl
##############################

Night

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 30-07-2005
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
Pegasus:)
« Odpowiedź #72 dnia: Lipca 31, 2005, 12:46:48 pm »
Najlepsze jak dla mnie były:
Contra,Mario,Micro Machines,Turtles(bijatyka,choć te chodzone też były git),Goal3,Riki&Kunio,Mortal Kombat,Tetris,Duck Tales,fajną sprawą były też gierki w których strzelało się z guna do ekranu np. do rzutek,kaczek, itp.

KLP

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-08-2004
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
Pegasus:)
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpnia 01, 2005, 03:15:00 am »
zlota piatka roxowala, takich gier jak stuntman czy big nose nigdy sie nie zapomina ;] pamietam jak dostalem pegaza, to bylem chyba najszczesliwszym dzieciakiem na swiecie, przez chwile myslalem ze to jest jakis sen ;D ehhh stare czasy.. oj chyba odpale zaraz dziadka, bo az korci mnie zeby przyciac w tanka, macrossa czy inna contre ;]
ph34r t3h cute ones...

rzepol

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
Pegasus:)
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpnia 14, 2005, 15:04:34 pm »
Moje ulubione gry to mario, tank i contra. I wiele odmian różnych soccerów.:D W takkach lubiałem konstruować plansze :D Do dzisiaj mam pełno żółtych kartridżó.
by rzepol

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
Pegasus:)
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpnia 21, 2005, 12:08:44 pm »
świetnymi gierkami były sportówki o ile pamiętam programistów TECMO: koszykówka w której szło przewieszać kosze, piłka nożna (seria GOAL) i .... cztery ognie. A najlepsze mordobicie jak dla mnie też było dziełem tecmo bodajże riki kuniio (2 vs. 2)

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Pegasus:)
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpnia 21, 2005, 12:10:49 pm »
Ehhh, ostatnimi czasy dość często pogrywam sobie w Contrę na Pegazie u kumpla. Te wspomnienia odrazu nachodzą mój mózg - to były czasy. Oldschoolowa grafika, piszczenie z głośników i ten dupny pad :roll:. Od czasu do czasu muszę sobie na tym czymś szarpnąć :P.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Pegasus:)
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpnia 25, 2005, 12:59:40 pm »
Grał ktoś w "ATARIO"??? Myslałem ze padne jak to zobaczyłem  :mrgreen:
 


Jest to "HACK" Super Mario Bros przerobiony na wersje ala Atari 2600  8)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Pegasus:)
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpnia 25, 2005, 13:02:31 pm »
Chyba ktos sobie w paincie to zrobił :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Pegasus:)
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpnia 25, 2005, 13:12:03 pm »
nie!
to jest GRA (ROM) na nes! nazywa sie "ATARIO"
jest na www.planetemu.net