Autor Wątek: The Order 1886  (Przeczytany 322810 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1880 dnia: Lutego 27, 2015, 11:20:47 am »
Obdzieracie gierki z magii panowie, dzięki. ;)
Mają prawie takie zboczenie odnośnie cieni, jak kyo z teksturami :P


Jeszcze pół roku temu taka oprawa w realtimie była jedynie wizją dalekiej przyszłości :angel::





Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1881 dnia: Lutego 27, 2015, 11:22:50 am »
Obdzieracie gierki z magii panowie, dzięki. ;)
Trochę, jak z Whiplash. Uważam film za świetny, a koleżanka miała to nieszczęście, że oglądała go z perkusistą, który tak rozłożył go na czynniki pierwsze i wypunktował wszystkie bzdury, że jej ocena diametralnie różni się od mojej ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1882 dnia: Lutego 27, 2015, 11:27:19 am »
Jeszcze nie oglądałem, ale myślę, że większość filmów na to cierpi ;)

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 701
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1883 dnia: Lutego 27, 2015, 11:42:13 am »
Mają prawie takie zboczenie odnośnie cieni, jak kyo z teksturami :P

Proszę nas nie obrażać, my rozgryzamy jak to jest zrobione ;).

Poza tym obaj uważamy The Order za totalny roz*****ol graficzny :) (sorry Wulfen, że pisze za nas dwóch ;)).

Mrocz

  • Gość
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1884 dnia: Lutego 27, 2015, 11:44:51 am »
Uważam, że Zielarzi Wulfen wcale nie obdzierają gier z magii. Wręcz przeciwnie. Wiadomo, nie każdego jara technologiczna gadka, ale mnie osobiście bardzo ciekawią sztuczki, metody i sposoby w jaki developerzy uzyskują różne efekty :) Jestem laikiem i czytam to naprawdę z zaciekawieniem. To trochę coś jak słuchanie konstruktora silników w Ferrari :)

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 131
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1885 dnia: Lutego 27, 2015, 11:45:29 am »
Cytuj
Proszę nas nie obrażać, my rozgryzamy jak to jest zrobione
Tylko, że nic z tego jakoś nie wynika.

Taka rozmowa o powalająco, niepowalających cieniach.



windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1886 dnia: Lutego 27, 2015, 11:50:38 am »
Lepsza taka, niż pierdolamento o tej jedynej. Dawaj tą ocenę w końcu i idź sobie.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1887 dnia: Lutego 27, 2015, 11:55:36 am »
Lepsza taka, niż pierdolamento o tej jedynej. Dawaj tą ocenę w końcu i idź sobie.

On nie da tej recenzji po to by siedzieć na forum :troll: Zresztą nawet jak ją wrzuci to dalej będzie siedział bo Kyo nigdy swoich obietnic nie dotrzymuje ;)

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1888 dnia: Lutego 27, 2015, 13:52:28 pm »
Cytuj
Proszę nas nie obrażać, my rozgryzamy jak to jest zrobione
Tylko, że nic z tego jakoś nie wynika.

Taka rozmowa o powalająco, niepowalających cieniach.



Ty na prawdę minąłeś sie z powołaniem, strasznie sie męczysz z PS4ką , sprzedaj ten szajs i kup sobie xbona

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 131
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1889 dnia: Lutego 27, 2015, 14:21:08 pm »
Cytuj
Proszę nas nie obrażać, my rozgryzamy jak to jest zrobione
Tylko, że nic z tego jakoś nie wynika.

Taka rozmowa o powalająco, niepowalających cieniach.



Ty na prawdę minąłeś sie z powołaniem, strasznie sie męczysz z PS4ką , sprzedaj ten szajs i kup sobie xbona
Bardziej jestem klapem niż Xbotem jak już.
Xboxa One też w odpowiednim czasie trzeba będzie kupić.

Lepsza taka, niż pierdolamento o tej jedynej. Dawaj tą ocenę w końcu i idź sobie.
Jutro ocena, bądźcie czujni.
Zrobię tak jak mówiłem.

Jak myślicie ile dam za wizualia tej grze?
Kto trafi plus.
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2015, 14:28:13 pm wysłana przez Kyokushinman »

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 723
  • Reputacja: 74
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1890 dnia: Lutego 27, 2015, 14:32:23 pm »
Zbanujcie go....

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 131
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1891 dnia: Lutego 27, 2015, 14:36:32 pm »
Zbanujcie go....
Wytrzymajcie jeszcze do jutra 10 am ocena giery.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1892 dnia: Lutego 27, 2015, 14:38:34 pm »
Jak myślicie ile dam za wizualia tej grze?
Kto trafi plus.

10/10

Innej opcji nie ma. To w końcu najładniejsza gra jaka do tej pory się ukazała.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1893 dnia: Lutego 27, 2015, 14:41:58 pm »
Jak myślicie ile dam za wizualia tej grze?
Braviazja/10

Innej opcji nie ma.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1894 dnia: Lutego 27, 2015, 14:42:53 pm »
Jak myślicie ile dam za wizualia tej grze?
Kto trafi plus.

10/10

Innej opcji nie ma. To w końcu najładniejsza gra jaka do tej pory się ukazała.

Przecież Kyo ocenia w skali x/8+ :|

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1895 dnia: Lutego 27, 2015, 14:43:33 pm »
Na ch** karmicie zamiast strzelać?  :mad:

dydol

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-03-2006
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 4
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1896 dnia: Lutego 27, 2015, 14:56:13 pm »
Jak myślicie ile dam za wizualia tej grze?
Kto trafi plus.

Myśle że będzie 9 hehe

el becetol

  • Gość
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1897 dnia: Lutego 27, 2015, 14:58:03 pm »
7

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1898 dnia: Lutego 27, 2015, 15:07:11 pm »
9+ sam niewierze w to co pisze ale prawdopodobnie planujesz uderzyć z zaskoczenia.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1899 dnia: Lutego 27, 2015, 15:18:13 pm »
Jak myślicie ile dam za wizualia tej grze?
Kto trafi plus.

10/10

Innej opcji nie ma. To w końcu najładniejsza gra jaka do tej pory się ukazała.

Przecież Kyo ocenia w skali x/8++ :|
teraz jest dobrze :mrgreen:

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1900 dnia: Lutego 27, 2015, 15:26:52 pm »
Obstawiam 8+, a kilka minut później nowe konto na gameonly  :angel:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1901 dnia: Lutego 27, 2015, 16:14:16 pm »


grafa --4 za pasy
muzyka -1 za brak Kanju Łesta
gameplay ++3 bo cutscenki i gameplay 2h

Ocena końcowa: -+3#*

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1902 dnia: Lutego 27, 2015, 16:22:11 pm »
Niee, toć on poniżej 6 nie gra.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1903 dnia: Lutego 28, 2015, 00:17:53 am »
8++ albo 9=   :)

Cytuj
Art dump z materiałów i lokacji:

https://www.artstation.com/artist/hugobeyer

https://www.artstation.com/artist/jlef

Przydałby się w tej grze tryb photomode. Ilekroć próbuje zrobić zdjęcie Galahada prawie zawsze wychodzi poruszone :/ . Czasami też postać zasłania widoki.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1904 dnia: Lutego 28, 2015, 01:18:18 am »
Cytuj
Z jednej strony cienie są tak bardzo spójne. Z drugiej - widziałem pewne rozbieżności. Pokój, w którym jest plama światła, ale na postaci jej nie ma. Ponadto jak popatrzeć na framugi to tam cień wygląda źle/nie ma go wcale. Ewentualnie jest bardzo postrzępiony i wygląda to dokładnie tak, jakby UV framugi zajmowało zbyt mało miejsca na light mapie (jeśli ma zbyt mało texeli, to takie rzeczy wychodzą), przez co cień cień nie jest dokładny/nie ma go wcale. W takich miejscach widać, że coś jest nie tak. Przy dynamicznym oświetleniu cień od ram okna pojawiłby się na framudze, nawet niedokładnie, ale był by obecny.
Z tą framugą masz na myśli to?



Nie sadzę żeby to były jakieś problemy z mapowaniem light mapy.  Czasami na niektórych cieniach wychodzi takie "halo". Zauważyłem że zdarza się to wtedy kiedy 2 cienie od dwóch rożnych obiektów padają na ten sam obiekt.


Podobnie jest tutaj:



Cień rury znajdujący się bliżej nakłada się z cieniem lin znajdujących się dalej. Jak widać cienie są dokładne i padają na w miarę prostą płaszczyznę. Nie może być to wyjaśnione problemami uv mapy. Stawiałbym że to jakieś problemy z nakładaniem się cieni, lub ich filtrowaniem, zresztą cholera wie.


Natomiast jeśli chodzi o cień tego pilastra to on raczej kończy się kawałeczek przed framugą drzwi(1).
A cień 2 jest już od framugi.



W pokoju też wydaje się zgadzać :)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Cytuj
Poza tym obaj uważamy The Order za totalny roz*****ol graficzny :) (sorry Wulfen, że pisze za nas dwóch ;)).
Potwierdzam :)
My sobie tylko tak analizujemy w jaki sposób osiągnięto ten   roz*****ol graficzny :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2015, 02:31:00 am wysłana przez Wulfen »

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 701
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1905 dnia: Lutego 28, 2015, 09:01:57 am »
Nie mam teraz czasu więc napiszę krótko ;) - chodzi o framugi okien i cienie na nich (np. przy tym oknie gdzie odpala się cut-scena).

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 131
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1906 dnia: Lutego 28, 2015, 10:04:33 am »
Ocena: The Order 1886


Grafika: 8+ Madman trafił także stosownego plusa otrzymuje. Co do samych wizualiów to mamy do czynienia z jedną z najładniejszych gier na aktualnej generacji konsol, jednak na pierwszym miejscu jej bym nie postawił. Owszem były momenty gdzie chciałem dać 9-, ale taki KZ:SF gdzieniegdzie dobijał nawet aż do 9. Najbardziej według mnie robi oświetlenie, ale w ciemnych lokacjach, światło wydobywające się ze świec, latary czy lamp (szkoda, że nie można ich rozwalić :lol:) wręcz powala i to rzeczywiście możemy nazwać nowa jakość. Niestety w dzień już tak zajebiście nie jest chociaż też bardzo dobrze. Dotyczy to jednak tylko i wyłącznie zachodu słońca fakt wygląda git, no ale w tym samym czasie na niego nałożony jest masakryczny ziarnisty efekt, który przez całą grę mi nie przeszkadzał było go dużo mniej. A tutaj bach tam gdzie go w ogóle nie potrzeba zastosowali i to z dziesięciokrotnie większą siłą. W Order grafa jest równa, trzyma stały poziom czasami tylko go lekko przeskoczy, ale nie obniży, obraz jest miękki coś jak w AC:U. Twórcy zdecydowanie przesadzili z motion blurem jest go za dużo. Kto miał problemy z lokomocją może go w niektórych momentach na wymioty zebrać.

Wykonanie postacie to poziom bardzo dobry, ale nic co powoduje jakiś wyraźny przeskok w stosunku do innych gier. Na duży plus tekstury na świecących częściach ubrań i fizyka włosów, ubrań. Sama fizyka rozwalanych przedmiotów też daje radę tylko za mało rzeczy się niszczy. Wybuchy są rewelacyjne i zarazem jedne z najlepiej zrobionych jakie widziałem, masa pyłu, kurzu i odłamków. Ogień i woda, deszcz nie powalają to taki zwykły dobry poziom.

Same tekstury dają rade i przechodzą moja kontrole jakości są bardzo dobre czy to cegły, podłoże, elementy ubrań, błoto, kamyki wszystko wygląda super. Czasami jedynie coś się nie doczyta i mamy teksturę jak na PS2, no ale to są sporadyczne przykłady. Jednak kto chce się dowalić do gry w ten sposób to zrobi np: forum extrema. A Tej Jedynej jednak nie było :roll:. Giera także jest mega płynna, rzucających się w oczy zwolnień nie zanotowałem.

Główne wady oprawy to zdecydowanie przesadzony blur i na zachodzi słońca masakryczna ziarnistość.
Niestety jest jeszcze jedna rzecz i wszyscy wiedzą o czym mówię, tak tak to one:

PASY: Są koszmarne zakrywają około 26% ekranu a ma się wrażenie jakby to było ze 40%. Zdaje sobie sprawę, że dzięki nim mamy lepsze AA itp. ale ja bym zdecydowanie wolał pełny ekran tym bardziej, że w braviazji problemy z zębami nie występują praktycznie w żadnej grze. Niektórzy wylecą i powiedzą, że przez 21:9 mamy super filmowość, ale przecież tak samo dawniej mówiło się o 16:9 :lol:. Życzę sobie i osobą którym to przeszkadza aby czegoś takiego nigdy w przyszłości w grach wideo nie było.


Ziarnistość, blur i pasy nie maja dużego wpływu jednak na ocenę grafy. Nawet pomimo tego jakby ich nie było nota nie uległaby zmianie.

Aktualny mój graficzny ranking i ocena za wizualia:

1: Killzone: Shadow Fall                            8+
2: The Order 1886                                    8+
3: Drive Club                                            8
4: Far Cry 4                                              8
5: Assassins Creed Unity                           8-
6: Infamous Second Son                          8-
7: Battlefield 4                                          8-
8: NBA2K15                                             7+



Dźwięk: 8- Tutaj nie będę się rozpisywał powiem tylko, że jedna nuta w grze daje radę a sam angielski voice acting rozwala.



Grywalność: 7+ ( Zacznę o tych rzeczy które robią najbardziej. Na pierwszy ogień idzie strzelanie, które jest jak dla mnie dobre chociaż trochę ślamazarne, ale sam gameplay z nim związany zasługuje jednak na 8. Rozgrywka nie jest taka szybka jak w serii Uncharted czy Girsy, ale ma swój własny styl. Przypomina taką mieszankę TLOU z Uncharted a ową giere można umieścić gdzieś pośrodku. Co prawda nie wszystko działa jak należy, ale samo strzelanie jak i cover system spełnia należycie swoje zadanie. Bronie dają radę zwłaszcza strzelba dzięki której możemy z przeciwnika zrobić miazgę, dosłownie, ale na nią trzeba też bardzo uważać jak takową przeciwnik posiada i na domiar złego jest jeszcze opancerzony. Z tych bardzie wymyślonych broni na szczególną uwagę zasługuje ta rozpalająca, która potęguje efekty wizualne takie jak ogień, wybuchy itp.

Przeciwnicy ludzcy rozczarowują, AI jest słabe, wyskakują jak kukły na strzelnicy, biegają jak poplątani i tylko ich ilość i moc danej broni może nam trochę utrudniać zadanie przejścia gry.

Z Likanami jest o wiele gorzej nie dość, że występują w ilości 5 na krzyż to walka z nim polega na zrobieniu uskoku i strzelaniu. Oni zaś sami będą biegać jak psy na Nas i to cały czas z tej samej strony :lol:.

Mamy także dwóch pseudo bossów, ale walka z nimi przypomina festiwal QTE z domieszką gierki Hugo z bodajże Polsatu.

Kolejna wada to korytarz ala imadło, pacman itp.
W takich Uncharted czy Girsy to jakoś nie rzuca się bardzo, tutaj natomiast ze zdwojoną siłą, ale o tym już wcześniej pisałem i moje przypuszczenia się tylko potwierdziły.

Skradanie to rozpacz, tragedia, katastrofa, koszmar itp. szkoda w ogóle cokolwiek na ten temat pisać.

Zdecydowanie największą wadą gry to oczywiście masakrycznie krótki czas potrzebny na jej ukończenie: To jest jakiś żart i kpina z graczy bo inaczej nie mogę tego określić. Mi przejście giery zajęło około 5 godzin, odliczyłem oczywiście od tego momenty, w których grafe podziwiałem :). Mamy fajny system strzelania, ale co z tego jak w samej grze jest go max z godzinę a reszta to beznadziejne skradanie plus QTE około godziny, dwie godziny wstawek, godzina łażenia gdzie nie można nawet biegać i przeglądanie obiektów bo w paru momentach akcja nie podąży jak paru nie obejrzysz :lol:. Nawet pomimo w miarę fabuły wiele wątków jest poucinanych specjalnie tylko po to aby starczyło na kontynuacje. Masakra jakby giera bardziej była nastawiona na to co jest najgrywalniejsze, uderzając jeszcze bardziej w horrorowaty klimat i gra była z dwa razy dłuższa to dałbym ocenę może nawet o dwa oczka więcej.

Tak to niestety jest:

Ocena ogólna: 6+

Giera dla filmowców, grafoholików, klapów i osób którym nie straszne jest dać za giere 4 razy więcej niż na to zasługuje.
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2015, 10:23:43 am wysłana przez Kyokushinman »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1907 dnia: Lutego 28, 2015, 10:46:50 am »
Giera dla filmowców, grafoholików, klapów i osób którym nie straszne jest dać za giere 4 razy więcej niż na to zasługuje.

Spidey^

  • Gość
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1908 dnia: Lutego 28, 2015, 10:50:22 am »
Widać, że the Order to była gra robiona na Vite, która na pewnym etapie projektu została przeniesiona na PS4. Świadczy o tym korytarzykowa struktura lokacji, małe rozbudowanie, krótki czas gry, sterowanie - główny bohater jest mało mobilny, porusza się niczym jakas mucha w smole, strzelanie też jest jakieś drętwe. Zrobienie takiej grafiki to żaden wyczyn gdy dowala się takie wielkie pasy - postać chowa się za winklem i gówno widać bo pół ekranu zasłaniają te cholerne pasy. Żądać za to 250zł to jak napluć w twarz. Mam nadzieję, że gracze wypną się na RAD i developer dostanie od Sony czerwoną kartkę i wróci do tworzenia gier na Vite bo konsole stacjonarne to jeszcze dla nich za wysokie progi.
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2015, 11:27:10 am wysłana przez amsterdream »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 596
  • Reputacja: 252
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1909 dnia: Lutego 28, 2015, 11:25:48 am »
Ocena: The Order 1886


Grafika: 8+ Madman trafił także stosownego plusa otrzymuje. Co do samych wizualiów to mamy do czynienia z jedną z najładniejszych gier na aktualnej generacji konsol, jednak na pierwszym miejscu jej bym nie postawił. Owszem były momenty gdzie chciałem dać 9-, ale taki KZ:SF gdzieniegdzie dobijał nawet aż do 9. Najbardziej (....)

Giera dla filmowców, grafoholików, klapów i osób którym nie straszne jest dać za giere 4 razy więcej niż na to zasługuje.



Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1910 dnia: Lutego 28, 2015, 11:27:27 am »
Widać, że the Order to była gra robiona na Vite, która na pewnym etapie projektu została przeniesiona na PS4. Świadczy o tym korytarzykowa struktura lokacji, małe rozbudowanie, krótki czas gry, sterowanie - główny bohater jest mało mobilny, porusza się niczym jakas mucha w smole, strzelanie też jest jakieś drętwe. Zrobienie takiej grafiki to żaden wyczyn gdy dowala się takie wielkie pasy - postać chowa się za winklem i gówno widać bo pół ekranu zasłaniają te cholerne pasy. Żądać za to 250zł to jak napluć w twarz. Mam nadzieję, że gracze wypną się na RAD i developer dostanie od Sony czerwoną kartkę i wróci do tworzenia gier na Vite bo konsole stacjonarne to jeszcze dla nich za wysokie progi.

 :lol:



Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1911 dnia: Lutego 28, 2015, 12:16:06 pm »
Widać, że the Order to była gra robiona na Vite, która na pewnym etapie projektu została przeniesiona na PS4. Świadczy o tym korytarzykowa struktura lokacji, małe rozbudowanie, krótki czas gry, sterowanie - główny bohater jest mało mobilny, porusza się niczym jakas mucha w smole, strzelanie też jest jakieś drętwe. Zrobienie takiej grafiki to żaden wyczyn gdy dowala się takie wielkie pasy - postać chowa się za winklem i gówno widać bo pół ekranu zasłaniają te cholerne pasy. Żądać za to 250zł to jak napluć w twarz. Mam nadzieję, że gracze wypną się na RAD i developer dostanie od Sony czerwoną kartkę i wróci do tworzenia gier na Vite bo konsole stacjonarne to jeszcze dla nich za wysokie progi.
Co Cie tchnęło do tej wizji, czyżby wypowiedz kukuryku? Jeśli on jest dla Ciebie wyznacznikiem to litości.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1912 dnia: Lutego 28, 2015, 12:16:24 pm »
Grafika: 8+

Ja je**e co za logika. Ustalmy fakty. Na dzień dzisiaj na rynku nie ma ładniejszej gry niż The Order. Skoro więc jest najładniejszym tytułem, to dostaje największą ocenę. Jak grze, która graficznie sieje rozp**rdol można za oprawę A/V dać 8+?

To tak jakby zmierzyć prędkość najszybszego seryjnie produkowanego auta, ustalić że faktycznie nic co jeździ po drogach nie osiąga lepszej prędkości i ocenić szybkość auta na 8 w skali 1-10. Przecież to jest kur** tak głupie, że aż boli.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1913 dnia: Lutego 28, 2015, 12:17:51 pm »
Grafika: 8+

Ja je**e co za logika. Ustalmy fakty. Na dzień dzisiaj na rynku nie ma ładniejszej gry niż The Order. Skoro więc jest najładniejszym tytułem, to dostaje największą ocenę. Jak grze, która graficznie sieje rozp**rdol można za oprawę A/V dać 8+?

To tak jakby zmierzyć prędkość najszybszego seryjnie produkowanego auta, ustalić że faktycznie nic co jeździ po drogach nie osiąga lepszej prędkości i ocenić szybkość auta na 8 w skali 1-10. Przecież to jest kur** tak głupie, że aż boli.
Widocznie jego już boli od dawna  :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1914 dnia: Lutego 28, 2015, 12:36:24 pm »
(8.5+8.25+7.5)/3=6.5

Logika Kukuryko :lol: Widać nie tylko Pitagoras mu nieznany, ale i średnia ważona to dla niego czarna magia :lol:

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 131
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1915 dnia: Lutego 28, 2015, 12:36:40 pm »
Grafika: 8+

Ja je**e co za logika. Ustalmy fakty. Na dzień dzisiaj na rynku nie ma ładniejszej gry niż The Order. Skoro więc jest najładniejszym tytułem, to dostaje największą ocenę. Jak grze, która graficznie sieje rozp**rdol można za oprawę A/V dać 8+?

To tak jakby zmierzyć prędkość najszybszego seryjnie produkowanego auta, ustalić że faktycznie nic co jeździ po drogach nie osiąga lepszej prędkości i ocenić szybkość auta na 8 w skali 1-10. Przecież to jest kur** tak głupie, że aż boli.
To jest dokładnie tak samo jak posiadać Koenigsegg One 1 (PS4) a wiadomo max tego samochodu to 440km/h=(PS4) i jeździć na nim z prędkością powiedzmy 360km/h (The Order 1886).


PS4 stać na dużo więcej, twórców już niekoniecznie i może ktoś znajdzie odpowiednią drogę aby wydusić z niego maxa.
Takiemu The Order 1886 do 9 to bardzo daleka droga a co dopiero do czystej 10.


@ Master
Wiemy dokładnie, że nie potrafisz myśleć logicznie także się nie wypowiadaj.


Widać, że the Order to była gra robiona na Vite, która na pewnym etapie projektu została przeniesiona na PS4. Świadczy o tym korytarzykowa struktura lokacji, małe rozbudowanie, krótki czas gry, sterowanie - główny bohater jest mało mobilny, porusza się niczym jakas mucha w smole, strzelanie też jest jakieś drętwe. Zrobienie takiej grafiki to żaden wyczyn gdy dowala się takie wielkie pasy - postać chowa się za winklem i gówno widać bo pół ekranu zasłaniają te cholerne pasy. Żądać za to 250zł to jak napluć w twarz. Mam nadzieję, że gracze wypną się na RAD i developer dostanie od Sony czerwoną kartkę i wróci do tworzenia gier na Vite bo konsole stacjonarne to jeszcze dla nich za wysokie progi.
Co Cie tchnęło do tej wizji, czyżby wypowiedz kukuryku? Jeśli on jest dla Ciebie wyznacznikiem to litości.
Wreszcie kolejna osoba po mnie co nie ma klapów na oczach.


« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2015, 12:39:02 pm wysłana przez Kyokushinman »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1916 dnia: Lutego 28, 2015, 12:39:16 pm »
I po co go wywabiacie z nory?

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1917 dnia: Lutego 28, 2015, 12:39:55 pm »
Grafika: 8+

Ja je**e co za logika. Ustalmy fakty. Na dzień dzisiaj na rynku nie ma ładniejszej gry niż The Order. Skoro więc jest najładniejszym tytułem, to dostaje największą ocenę. Jak grze, która graficznie sieje rozp**rdol można za oprawę A/V dać 8+?

To tak jakby zmierzyć prędkość najszybszego seryjnie produkowanego auta, ustalić że faktycznie nic co jeździ po drogach nie osiąga lepszej prędkości i ocenić szybkość auta na 8 w skali 1-10. Przecież to jest kur** tak głupie, że aż boli.
Kyo ocenia w skali generacji. Zakłada, że w ciągu kilku najbliższych lat pojawi się gra, która będzie wyglądała lepiej od The Order, więc gra RaD nie zasługuje na dychę. Pójdźmy jednak dalej. Zakładam, że w 2040 roku wszczepy w mózgu spowodują, że grafika, jaka będzie prezentowana przed moimi oczami nie będzie różnić się od rzeczywistości, a "foto-realistyczna oprawa" będzie jedynie pustym frazesem bez pokrycia dla gier z lat ubiegłych.
Z tej perspektywy oceniam grafikę w The Order na 0/10, no 1/10 ze względu na sentyment dla czasów, kiedy jeszcze istniało Sony nie przejęte przez Samsunga i LG.
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2015, 12:44:59 pm wysłana przez Kert »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 131
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1918 dnia: Lutego 28, 2015, 12:49:15 pm »
I po co go wywabiacie z nory?

Tytacz nie zawiodę Cie ten post to mój ostatni na tym forum.

Dzięki wszystkim za spędzony czas.

Życzę wszystkim super gier w przyszłości.

Trzymajta się!

Spidey^

  • Gość
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1919 dnia: Lutego 28, 2015, 12:58:19 pm »
Co Cie tchnęło do tej wizji, czyżby wypowiedz kukuryku? Jeśli on jest dla Ciebie wyznacznikiem to litości.
To jest moja opinia i wypowiedź Kyo nie ma nic do rzeczy.