Autor Wątek: Kingdoms of Amalur: Reckoning  (Przeczytany 20247 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odpowiedź #80 dnia: Lutego 26, 2013, 16:44:30 pm »
Też za trudna jak MH?
Nie, wprost przeciwnie gra jest łatwa, ale nudna :) Zresztą podobnie jak wspomniany przez Ciebie Monster Hunter.

Pozwolę sobie wtrącić zdanie, że pier**lisz wać Pan. MH wymaga skilla, tylko że jak ktoś nie dotrwał do misji na high G rank to nie ma co sie dziwić.

lupinator

  • Gość
Odp: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odpowiedź #81 dnia: Lutego 26, 2013, 16:58:17 pm »
Odczucia co do gier wydają mi się sprawą subiektywną. Skoro mnie znudziła do tego czasu, to nie ma to nic do Twojego zdania na temat tej gry :)

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odpowiedź #82 dnia: Lutego 26, 2013, 17:23:20 pm »
Odczucia co do gier wydają mi się sprawą subiektywną. Skoro mnie znudziła do tego czasu, to nie ma to nic do Twojego zdania na temat tej gry :)

Ok to :

Też za trudna jak MH?
Nie, wprost przeciwnie gra jest łatwa, ale dla mnie nudna :) Zresztą podobnie jak wspomniany przez Ciebie Monster Hunter.
Fix i git ;)

svonston

  • Gość
Odp: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odpowiedź #83 dnia: Lutego 26, 2013, 19:46:15 pm »
Przecież jak pisze jako Lupi na forum, to jest JEGO opinia, a nie pana Jasia z dołu. Po cholerę więc ma podkreślać, że to jego zdanie, jak jakakolwiek ocena gry/jedzenia/muzyki jest subiektywna?

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odpowiedź #84 dnia: Lutego 27, 2013, 11:15:44 am »
Świat w grze bardzo kojarzy mi się z pierwszą erą u Tolkiena, nieśmiertelne elfy, wszechogarniająca magia, wtedy nawet kolory pasują (bo to one kojarzą się z WoWem, design postaci, potworów, miejsc czy zbroi już stara się być "poważnym" fantasy).

Zacząłem robić questy dla frakcji House of Ballads - nieśmiertelnych elfów - wojowników, którzy wyśpiewują historie swych wojen i przeżywają je w kółko na nowo, wraz ze swymi elfimi przeciwnikami (po śmierci taki elf się odradza, zupełnie jak u Tolkiena). Tam właśnie złapałem bakcyla, klimat nareszcie mnie porwał, kolejne questy frakcji przetykam główną fabułą i okazyjnie jakimś małym, starannie wybranym questem spotkanym po drodze i jest na serio super - jednym ciągiem przesiedziałem wczoraj 5 h. Nie mogę się doczekać następnej sesji.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odpowiedź #85 dnia: Lutego 27, 2013, 11:25:32 am »
Przecież jak pisze jako Lupi na forum, to jest JEGO opinia, a nie pana Jasia z dołu. Po cholerę więc ma podkreślać, że to jego zdanie, jak jakakolwiek ocena gry/jedzenia/muzyki jest subiektywna?

Nikogo tu atakować nie chciałem, mam po prostu wyczulenie na takie teksty bo kojarzy mi się od razu z takimi co to chcą innych uświadamiać o wyższości ich racji nad wszystkimi innymi. Zły dotyk boli całe życie :(

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 27, 2013, 20:45:53 pm »
Nudne to, wszystko na jedno kopyto, taki faktycznie pierwszy lepszy darmowy mmorpg bez mo z blachy. Bajkowy design z trupami i krwią, kozackimi kolorowymi bohaterami z kolczykami w nosie i ćwierkającymi ptaszkami. Do tego ujemny poziom trudności na Hard. Będzie wymuszone 47. :(

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwca 27, 2013, 23:25:18 pm »
Juras nie gadaj głupot. Pamiętam jak wklejałeś swoje focie z kompletowania zbroi w Amalurze i chyba wszystkie sety miałeś :(

Btw jutro koksasz w FF XIV?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwca 27, 2013, 23:35:54 pm »
Juras nie gadaj głupot. Pamiętam jak wklejałeś swoje focie z kompletowania zbroi w Amalurze i chyba wszystkie sety miałeś :(

To był _CZErwoNY_ a nie Juras.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwca 28, 2013, 00:03:47 am »
Juras nie gadaj głupot. Pamiętam jak wklejałeś swoje focie z kompletowania zbroi w Amalurze i chyba wszystkie sety miałeś :(

Btw jutro koksasz w FF XIV?
Nie wiem jeszcze, bo wyczytałem że w tej becie#3 się nie da wbić joba (mają je tylko postacie przeniesione ze starej wersji finala), a to było moim celem. :/

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwca 28, 2013, 00:07:17 am »
Juras nie gadaj głupot. Pamiętam jak wklejałeś swoje focie z kompletowania zbroi w Amalurze i chyba wszystkie sety miałeś :(

To był _CZErwoNY_ a nie Juras.
No dokładnie.
Dawno mnie tu nie bylo :D Zajety bylem zbieraniem setow i unikatowych broni w Reckoning. Jesli ktos jest zainteresowany to ponizej zostawiam link a tam wszystkie zlote sety dostepne w grze. Troche mi to zajelo ale mam wszystkie, teraz tylko czekac na pierwsze DLC i polowanie bedzie mozna zaczac od nowa ;)

http://www.flickr.com/photos/44176169@N07/sets/72157629067766160/

Tu natomiast unikatowe bronie i tarcze jakie do tej pory znalazlem, do czasu wyjscia DLC uzbieram pewnie jeszcze troche, choc nie wiele juz zostalo ;)

http://www.flickr.com/photos/44176169@N07/sets/72157629067638660/

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwca 28, 2013, 00:19:19 am »
Co do Amalura, loot jest wkurwiający, mam trzy pary fioletowych sztyletów i ani jednej broni dla maga, którym oczywiście gram. Ale za to miałem pierwszego seta dla maga po jakiś 7h, taki uczciwy z dropu a nie gotowy komplet ze skrzynki. Do tego kamera ssie i smutne wieści dla Cancera, nie ma smoków, księżniczek ani wróżek póki co.
I niby duży świat a w sumie szersze polanki takie, na zewnątrz, bo podziemia to w zasadzie korytarzyki do przodu.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwca 28, 2013, 10:10:02 am »
Ej to przepraszam, bo Juras zawodowo robi screenshoty z gierek, to jakoś mi sie tak skojarzyło że to Ty byłeś. Bo w White knight Chronicles to wrzucałeś sety zbroi co nie? No ale jak co to gomen :P

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwca 28, 2013, 10:44:09 am »
Ej to przepraszam, bo Juras zawodowo robi screenshoty z gierek, to jakoś mi sie tak skojarzyło że to Ty byłeś. Bo w White knight Chronicles to wrzucałeś sety zbroi co nie? No ale jak co to gomen :P
Nie, w WKC to raczej losowe, chociaż jakieś sety też się mogły pojawić. Do Dark Souls wrzucałem wszystkie.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odpowiedź #94 dnia: Lipca 09, 2013, 03:55:44 am »
Jestem w The Gardens of Ysa. Co wyjdę z budynku to włącza się jakaś kilkusekundowa piętnasto-sekundowa cutscenka z panoramą lokacji. Co to do chu** ma być?????
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2013, 04:08:58 am wysłana przez Juras »