Autor Wątek: Need for Speed: The Run  (Przeczytany 27490 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Need for Speed: The Run
« Odpowiedź #120 dnia: Marca 02, 2012, 22:30:54 pm »
Jeśli chodzi o oprawę  wodotrysków nie ma, ale jest schludnie, a pojazdy są całkiem dobrze wykonane. Otoczenie co prawda nie urzeka grającego jak Trine 2, ale też brzydkie nie jest, a całość nadrabia niesamowita efektownością (czyli podobnie jak w kapitalnym Shift).
Zresztą, pędząc 300 This is Sparta km/h z góry nie ma czasu na analizowanie tekstur otoczenia. Jest też płynnie.

Muzyka niczego sobie. Model jazdy dość dziwny, klockowaty jak w Ridge Racer.

Zaliczenie w dwie godziny głównego trybu (wiele się o tym pisało) można w bajki włożyć. Niby jestem za półmetkiem z czasem 01:16 min. ale za to różnica pomiędzy pierwszym, a ostatnim trofeum to już niespełna trzy godziny - a tylko jeden wyścig powtarzałem.

Generalnie The Run to taki zubożony N4S: Hot Pursuit.

Świetnie napisane.

Gra jest spoko, ale dupy nie urywa. W cenie 99zł - 129zł śmiało można kupować. Idealna samochodówka na weekend :D

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Need for Speed: The Run
« Odpowiedź #121 dnia: Kwietnia 03, 2012, 13:43:07 pm »
Mi się również podoba, swoje wrażenia opisałem w temacie "w co teraz gracie" ;)
HP nie przypadł mi do gustu, bo praktycznie ciągle robilismy to samo, tutaj otoczka daje rade, przypomina mi sie jakis stary amerykanski film, ktorego tytulu nie pamietam, ale chodzilo o taki wyscig)
Gdyby gra byla mniej arcade i dawala mozliwosc jakiegos rozwoju w karierze, wyszła by naprawdę niezła gra. No i fizyka do skasowania, poduszkowce, input lagi, to nie powinno miec miejsca.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need for Speed: The Run
« Odpowiedź #122 dnia: Kwietnia 03, 2012, 13:51:31 pm »
Mi się również podoba, swoje wrażenia opisałem w temacie "w co teraz gracie" ;)
HP nie przypadł mi do gustu, bo praktycznie ciągle robilismy to samo, tutaj otoczka daje rade, przypomina mi sie jakis stary amerykanski film, ktorego tytulu nie pamietam, ale chodzilo o taki wyscig)
Gdyby gra byla mniej arcade i dawala mozliwosc jakiegos rozwoju w karierze, wyszła by naprawdę niezła gra. No i fizyka do skasowania, poduszkowce, input lagi, to nie powinno miec miejsca.

A w The Run nie robimy ciągle tego samego?

Przejedź dany odcinek na czas
Wyprzedź wszystkich rywali
Wyprzedź pojedynczych rywali na czas
Wyścig 1vs1

Mało tego w Hot Pursuit dla urozmaicenia można być Policją, a tu w kółko to samo ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Need for Speed: The Run
« Odpowiedź #123 dnia: Kwietnia 03, 2012, 14:49:58 pm »
Przynajmniej otoczka się zmienia.
Robienie w kółko tego samego w The Run jest imo przyjemniejsze. Klimat gry robi swoje, aż chce się jechać dalej i dalej.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need for Speed: The Run
« Odpowiedź #124 dnia: Kwietnia 03, 2012, 14:58:53 pm »
Przynajmniej otoczka się zmienia.
Robienie w kółko tego samego w The Run jest imo przyjemniejsze. Klimat gry robi swoje, aż chce się jechać dalej i dalej.

W Hot Pursuit też się zmienia otoczenie :P Dla mnie bez porównania Hot Pursuit stoi wyżej od The Run, model jazdy był dużo przyjemniejszy, może i zręcznościowy, ale czuło się samochód, a tutaj auto zachowuje się czasem kompletnie bez sensu :P

No i te Golfy 1 wyprzedzające najnowsze Lamborghini xD Typowa głupota wymyślona przez Black Box. The Run byłby nieco lepszy gdyby nie pakowali do niego wózków na zakupy, a dali same solidne sportowe auta.

nakimushi

  • Gość
Odp: Need for Speed: The Run
« Odpowiedź #125 dnia: Kwietnia 03, 2012, 16:56:11 pm »
oba modele jazdy sa zblizone do siebie ... mi sie wydaje nawet ze the Run jest troche bardziej realistyczny od HP jesli chodzi o model jazdy

Mrocz

  • Gość
Odp: Need for Speed: The Run
« Odpowiedź #126 dnia: Kwietnia 03, 2012, 17:25:46 pm »
oba modele jazdy sa zblizone do siebie ... mi sie wydaje nawet ze the Run jest troche bardziej realistyczny od HP jesli chodzi o model jazdy

No o realizm nie ma co tutaj dyskutować bo oba są skrajnie nierealistyczne.

Problem w tym, że The Run ma masę błędów utrudniających jazdę, jest mniej intuicyjny. Black Box próbował zrobić coś nieco bardziej realnego, ale wyszło dziwnie. Nie jest, źle co prawda, ale niektóre samochody są skrajnie niegrywalne, i to jest wielka wada The Run.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Need for Speed: The Run
« Odpowiedź #127 dnia: Kwietnia 03, 2012, 20:11:03 pm »
HP zostawiłem, bo już nie mogłem znieść tego - wyścig, pościg. Kilka wyścigów, bawię się w policjanta, znowu wyścigi i znowu jestem gliną. W the run nie nudziłem się tak bardzo, ba w ogóle się nie nudziłem. Trasy zróżnicowane, szeroki wybór atut, jest szybko i  i ciągle coś się dzieje.

Co do fizyki to się zgadzam, powinno to inaczej wyglądać.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need for Speed: The Run
« Odpowiedź #128 dnia: Kwietnia 03, 2012, 20:45:38 pm »
HP zostawiłem, bo już nie mogłem znieść tego - wyścig, pościg. Kilka wyścigów, bawię się w policjanta, znowu wyścigi i znowu jestem gliną. W the run nie nudziłem się tak bardzo, ba w ogóle się nie nudziłem. Trasy zróżnicowane, szeroki wybór atut, jest szybko i  i ciągle coś się dzieje.

Co do fizyki to się zgadzam, powinno to inaczej wyglądać.

Może dlatego, że The Run trwa 2 godziny :P A w Hot Pursuit trzeba trochę więcej czasu spędzić? Ciekawe jak byś się czuł gdybyś w tryby The Run miał grać przez te 6-8 godzin ;) Mi The Run starczył na weekend i nie mam ochoty do niego wracać :)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Need for Speed: The Run
« Odpowiedź #129 dnia: Kwietnia 03, 2012, 21:49:42 pm »
Ja gram od kilku dni, trochę rzeczy do odblokowania jest. Gra swoją formą i długością faktycznie przypomina mi coś pokroju Asphalt na telefony komórkowe. Jak na razie chętnie w to gram, gra sprawia mi dużo frajdy.