Autor Wątek: Dragon Ball: Raging Blast  (Przeczytany 4923 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Dragon Ball: Raging Blast
« dnia: Maja 26, 2009, 14:55:07 pm »
Cytuj
Namco Bandai Europe oficjalnie ogłasza plany wydania gry Dragon Ball: Raging Blast. Będzie to pierwsza odsłona serii Budokai Tenkaichi, która ukaże się na konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3. Japoński koncern obiecuje świetną oprawę graficzną, danie większych możliwości postaciom oraz ulegające destrukcji otoczenie. Ta ostatnia z nowości ma być bardzo istotna podczas walki, ponieważ umiejętne wykorzystanie środowiska pozwoli zdobyć przewagę nad przeciwnikiem. Premiera pod koniec roku.
http://www.onlinecenter.pl/4629/Aktualnosci/Dragon-Ball-Raging-Blast.html


Fajno, ostatnia bijatyka w tym zakręconym uniwersum, DBZ:Burst Limit była bardzo słaba, mam nadzieję ze teraz chłopaki z namco stworzą coś dobrego.

Aizen

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2006
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 0
Odp: Dragon Ball: Raging Blast
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 26, 2009, 15:09:16 pm »
Dragon Ball Tenkaichi Budokai 3 na PS2 był dla mnie najlepszą grą z tego uniwersum, na tą konsole. Więc będę z niecierpliwością czekał na tą grę, szczególnie dla nextgen'owej oprawy graficznej, lepszej interakcji z otoczeniem i ogólnie lepiej dopracowanej od poprzedniczki (mam przynajmniej taką nadzieję, że tak będzie :)). 
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2009, 07:27:17 am wysłana przez aizen »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Dragon Ball: Raging Blast
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 26, 2009, 15:13:12 pm »
A graliście może w Lemming Ball Z czy coś takiego? całkiem fajnie się grało hehhe

Aizen

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2006
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 0
Odp: Dragon Ball: Raging Blast
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 26, 2009, 15:40:49 pm »
Ja osobiście nie grałem. A na co to w ogóle wyszło ?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Dragon Ball: Raging Blast
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 26, 2009, 16:06:17 pm »
Ja osobiście nie grałem. A na co to w ogóle wyszło ?
na PC. Prosta gierka..wyobraź sobie Liero tylko z możliwością latania, uderzania fireballami, "ładowania" mocy, nowych form ssj itp. Całkiem przyjemna gierka.

Aizen

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2006
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 0
Odp: Dragon Ball: Raging Blast
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 12, 2009, 07:37:17 am »


Najbardziej będzie doskwierał w tej części brak transformacji w czasie rozgrywki  :(.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Dragon Ball: Raging Blast
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 12, 2009, 17:32:06 pm »
Szczerze to jesli ktos kupil/ma zamiar kupic Burst Limit to nie widze sensu zakupu Raging Blast, nie dosc ze wyglada tak samo to podobno ma jeszce miec mniej postaci niz BL. Zrobili by jedna porzadna gre zawierajaca wszystkie sagi jak i postacie z Universum DB i bylo by gicior.

Aizen

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2006
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 0
Odp: Dragon Ball: Raging Blast
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 13, 2009, 07:47:39 am »
Tylko że w tej części cały system będzie wzorowany na tym z Tenkaichi Budokai, który np. ja cenie sobie bardziej od tego z Burst Limit :smile:.

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Odp: Dragon Ball: Raging Blast
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 13, 2009, 12:08:14 pm »
Hm jeśli miała bym być szczera to uważam że grafika na tym poziomie jest... mało nextgenowa O_o Mam nadzieje że to tylko wersja wstępna i co nie co poprawią  :shock:
Buźka

Aizen

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2006
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 0
Odp: Dragon Ball: Raging Blast
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 14, 2009, 08:16:10 am »
Mi wygląda na to, że od czasów Tenkaichi Budokai 3 z PS2 twórcy zdążyli poprawić jedynie grafikę postaci (wyglądają teraz fenomenalnie, niczym prosto z anime), ale całe otoczenie jest niezmienione od zeszłej generacji konsol, czyli wygląda to dość mizernie jak na dzisiejsze czasy.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Dragon Ball: Raging Blast
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 21, 2009, 01:08:24 am »
DBZ: Raging Blast - Gameplay 1
http://www.gametrailers.com/user-movie/dbz-raging-blast-gameplay/321298

DBZ: Raging Blast - Gameplay 2
http://www.gametrailers.com/user-movie/-dbz-raging-blast-gameplay/320548

DBZ: Raging Blast - Gameplay 3
http://www.gametrailers.com/user-movie/-dbz-raging-blast-gameplay/320176

Dragonball Raging Blast Gameplay
http://www.gametrailers.com/user-movie/dragonball-raging-blast-gameplay/320175

Mam nadzieje ze w ostatecznej wersji pojawi sie duzo wiecej postaci i to co tu widac zostalo przygotowane specjalnie na potrzeby pokazu, bo jesli nie to bedzie niezla wtopa. Mimo slabej jakosci filmikow widac, ze grafika jest jeszcze ladniejsza niz w Burst Limit a juz tam byla swietna. Walka o wiele bardziej podobala mi sie w BL niz w RB, narazie tlumacze sobie to tym, ze grajacy nie bardzo wiedzial co robic. Jesli dojdzie duzo wiecej postaci a walki beda o wiele bardziej dynamiczne i filmowe to bardzo chetnie kupie, ale jesli wszystko zostanie tak jak jest to podziekuje. Jeszcze taka mala prosba do developerow, prosze panowie nie dawajcie wiecej tych jeba****drama actions bo az sie nie dobrze od tego robi.

: Lipiec 14, 2009, 08:24:53 am
Jesli mam byc szczery to na screenach wyglada to dosyc srednio, BL wyglada o wiele ladniej.









Wiecej screenow znajdziecie na....
http://media.xbox360.ign.com/media/143/14351082/imgs_1.html

: Lipiec 14, 2009, 12:33:30 pm
W grze podobno ma sie znalezc ponad 70 postaci, wliczajac w to rozne transformacje, tak przynajnmiej mozna wyczytac na unscripted360. W sumie to dobra wiadomosc bo o ile Burst Limit jest swietny jako fighter i ogolnie bardzo dobra gra z uniwersum Dragon Ball o tyle ilosc postaci jest troszeczke za mala. W sumie to nie ma co liczyc na system z Burst Limit w Raging Blast, ktore IMO jest najlepszy, ale przynajmniej ilosc postaci bedzie zadowalajaca.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Dragon Ball: Raging Blast
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 21, 2009, 01:11:10 am »
No a teraz wychodzi część która zadowala liczbą postaci, ale nie ma co ukrywać system walki tutaj ssie. Podlatujesz O,O,O charge O i ot cały combos.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Dragon Ball: Raging Blast
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 21, 2009, 01:12:25 am »










Aizen

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2006
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 0
Odp: Dragon Ball: Raging Blast
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 22, 2009, 00:22:34 am »


Brolly SSJ 3 ma być nową grywalną postacią  :lol: .

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Dragon Ball: Raging Blast
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 22, 2009, 06:28:38 am »
Brolly SSJ 3 ma być nową grywalną postacią  :lol: .
Ale wymyślają...

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Dragon Ball: Raging Blast
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 22, 2009, 12:44:54 pm »


Brolly SSJ 3 ma być nową grywalną postacią  :lol: .

Przeciez Brolly byl takze grywalna postacia w Burst Limit, wiec to nie taka nowa postac :)

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Dragon Ball: Raging Blast
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 22, 2009, 13:03:15 pm »
Przeciez Brolly byl takze grywalna postacia w Burst Limit, wiec to nie taka nowa postac :)
Koledze zapewne chodzi o jego SSJ3, jak wiadomo Broly do tego stadium nie doszedł bo już wcześniej wąchał kwiatki od spodu.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Dragon Ball: Raging Blast
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 22, 2009, 13:04:46 pm »
Mi wygląda na to, że od czasów Tenkaichi Budokai 3 z PS2 twórcy zdążyli poprawić jedynie grafikę postaci (wyglądają teraz fenomenalnie, niczym prosto z anime), ale całe otoczenie jest niezmienione od zeszłej generacji konsol, czyli wygląda to dość mizernie jak na dzisiejsze czasy.

Zgadzam się. Wyglądają fantastycznie. Pytanie tylko , czy system będzie tak tragiczny jak w Tenkaichi . Dla tych. którzy się nie orientują. Dla pogrania, ot tak sobie, sprawdzał się bardzo dobrze. Prosty, w miarę przejrzysty. Jednak gdy już obezna się z nim nieco głębiej, niczym z nowo poznaną koleżanką jest źle. Dlaczego? Gra się do pierwszej trafionej pięści i praktycznie umożliwia się tym łańcuszki dobitniejsze nież na komunikatorach systemowych. Do końca paska.

Pamiętam jak z kolegą to całkiem przyzwoicie opanowaliśmy. Walki wyglądały przednio. Kto pierwszy trafił, wygrywał. Później on pojechał na konwent anime bodaj do Katowic, gdzie odbywał się turniej w Tenkaichi 2. Bez najmniejszego problemu doszedł do finały , a w nim jego przeciwnik poddał się po dwóch walkach z racji niemocy.

C16, Piccolo, Vegeta i King Kong brylowały w tych akcjach.

Choć nie wydaje mi się by moja młodsza kuzynka , która lubi ową serię, a która zapewne dostanie ode mnie RB, nastawiała się na akcję typu - P, dash, p,p,p,k,p,d+P,teleport,P, dash, p,p,p,p.... i tak przez całą rozrywkę.

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: Dragon Ball: Raging Blast
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 22, 2009, 13:11:51 pm »
Dużo nowości to tu nie ma,i na dodatek wygląda prawie jak Tenkaichi 3.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Dragon Ball: Raging Blast
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 22, 2009, 13:25:40 pm »
Mi wygląda na to, że od czasów Tenkaichi Budokai 3 z PS2 twórcy zdążyli poprawić jedynie grafikę postaci (wyglądają teraz fenomenalnie, niczym prosto z anime), ale całe otoczenie jest niezmienione od zeszłej generacji konsol, czyli wygląda to dość mizernie jak na dzisiejsze czasy.

Zgadzam się. Wyglądają fantastycznie. Pytanie tylko , czy system będzie tak tragiczny jak w Tenkaichi . Dla tych. którzy się nie orientują. Dla pogrania, ot tak sobie, sprawdzał się bardzo dobrze. Prosty, w miarę przejrzysty. Jednak gdy już obezna się z nim nieco głębiej, niczym z nowo poznaną koleżanką jest źle. Dlaczego? Gra się do pierwszej trafionej pięści i praktycznie umożliwia się tym łańcuszki dobitniejsze nież na komunikatorach systemowych. Do końca paska.


Nie wiem poprzednio grałem w którąś tam część na NGC i na moje lamerskie oko wygląda to cały czas tak samo. Oczywiście areny dają większe poczucie przestrzeni, a same walki zbliżają się o wiele bliżej do tych znanych z anime, ale jak na mój gust - 3 walki i zacząłbym się nudzić. System wygląda na tak prostacko nudny po prostu. Ale to tylko moja opinia oczywiście.






Aizen

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2006
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 0
Odp: Dragon Ball: Raging Blast
« Odpowiedź #20 dnia: Września 20, 2009, 12:29:47 pm »
Nowe filmiki z gameplay'u :


_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Dragon Ball: Raging Blast
« Odpowiedź #21 dnia: Października 24, 2009, 06:31:50 am »
Pogralem w demko kilka godzin i stwierdzam ze padaka. Powaznie, BL jest o niebo lepszy od Raging Blast zarowno pod wzgledem oprawy jak i gameplayu. Liczylem bardzo na nowego DB ale niestety kasy na to nie wydam. Wystarczylo dodac troche postaci i aren, poprawic troche mechanike Burst Limit i bylby czad a tak jest dupa przez duze D. Moze komus sie spodoba dla mnie kiszka.

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: Dragon Ball: Raging Blast
« Odpowiedź #22 dnia: Października 24, 2009, 16:14:39 pm »
A mi sie podoba bardziej od BL,ale to dlatego ze wolalem serie Tenkaichi od Budokai.Mimo to i tak tego nie kupie.Nowosci tu malo,grafika wyglada prawie jak w Tenkaichi 3.I na dodatek fatalna praca kamery,czesto zdarza sie tak ze kamera kreci sie wokol ciebie jak glupia a ty nie wiesz co sie dzieje.Ocena po demku to tak 7=.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Dragon Ball: Raging Blast
« Odpowiedź #23 dnia: Października 24, 2009, 19:39:13 pm »
Nie ma jak stary dobry Budokai 3. To była najlepsza gra bazująca na tej serii, każda kolejna była słaba.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.