Autor Wątek: co wam sie śni  (Przeczytany 31761 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
co wam sie śni
« dnia: Sierpnia 29, 2004, 18:57:43 pm »
jakie są waszym zdaniem wasze najbardziej hardkorowe sny?

ja mam dwa.

pierwsze miejsce :]
poszedłem do kumpla do knajpy gdzie pracował jako barman (w nororolu w krakowie jakby ktoś pytał) wszedłem na bar i takiego bąka puściłem ze ludziom szklanki popękały, a oni zaczeli mi bić brawo :]

drugie miejsce :]
przyjechał po mnie kumpel wozem drabiniastym na którym była karoseria od hummera w takim ładnym odblaskowym zielonym kolorze. pojechalismy do centrum huty i tam jakis koes zaczal rzucac do mnie piłeczkami a ja mu odrzucałem i krzyczałem "pomidor!!!" (krzyczałem bez wykrzykników) później jakieś dzieci biegały wkoło z wianuszkami i coś tam śpiewały... później pojechaliśmy dalej i jakas panna śpiewała sobie, a ja wyszedłem z wozu :) i się puyam 'czy przed chwilą śpiewałaś?" ona na to ze nie, a ja znów "szkoda, bo w moim śnie śpiewałaś..."


ehhh ide się leczyć....
:D:D:D:D
a u was ?

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
co wam sie śni
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 29, 2004, 21:04:02 pm »
Twoj pierwszy sen byl zajebisty :) :) :) :) sie usmiałem  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Ja Wam powiem sen mojego ciotecznego brata:
Bzykał się z kolesiówą (jakas, która pobiła rekord w bzykaniu-ilus ją tam z rucha**) i miał tak małego fiutka, ze nic nie czuła.

Sen jest głupi, ale innego nie miałem na mysli :/
( na szczescie ja nie miałem takiego snu :twisted: )

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
co wam sie śni
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 29, 2004, 21:33:47 pm »
Eee... :shock:  :?:
GT: Trusio

Platon

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-07-2004
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 1
co wam sie śni
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 29, 2004, 22:46:00 pm »
Heheh ja mam raczej destrukcyjne sny.
Jeden z nich to że budze się wyglądam przez okno a tam na mnie czeka widok niczym z któregoś Falloutów. Totalna destrukcja spowodowana wojną nuklearną.

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 29, 2004, 23:47:12 pm »
Hmmm... najdziwniejszy sen? Kilka takich bylo, ale opisze ten ktory najbardziej utknal mi w pamieci...

No wiec rzecz dzieje sie w mojej starej szkole - podczac lekcji geografii. W pewnym momencie patrze przez okno (2 pietro), a tam dziesiatki setek samolotow i kazdy zrzuca spadochroniarzy - tak, ze cale niebo wydaje sie byc pelne ludzi. W koncu oni laduja, a okazuje sie, ze to sa cygani i rumuni. Zbieraja sie w male grupki, po czym przyjezdza wojsko. Otaczaja te male grupki. Nastepnie wychodzi dowodca oddzialu, zatyka sobie nos oraz odwala jaskulke (no wiecie - staje na jednej nodze, prostuje ramiona i pochyla sie do przodu), bierze husteczke (haftowana - nie jednorazowa) przyklada do ust i pyta sie, czy oni sie nie dusza (?), na co cyganki odpowiadaja, ze nie - one sie solidaryzuja z matkami z Polski...

Wyobrazcie sobie jaki bylem confused jak wstalem rano :]

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
co wam sie śni
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 30, 2004, 00:08:44 am »
Ja tylko powiem tyle, skonczcie juz palic te dziwne papierosy:)))

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 30, 2004, 00:10:16 am »
Ale to bylo na czysciocha Conki :) To jest najsmieszniejsze :D Normalna noc, normalny sen i takie cos...

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

CyberGhost

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-12-2003
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 30, 2004, 00:57:26 am »
Ostatnio jak wrocilem ostro wciety do domu po imprezie na 50 ojca mojej dziewczyny :/ Przed impreza caly czas gralem w Baldurs Gate Dark Alliance 2 i jak sie polozylem to co 30 minut sie budzilem i jak znowu zasypialem to kontywnuwal sie sen. A wygladal tak ze caly czas gralem w BG:DA2 ale czulem sie tak jakbym stal w tej grze ale jednak wiedzialem ze normalnie gram. Nie brzmi jakos superowo, ale to bylo strasznie chore.

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
co wam sie śni
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 30, 2004, 13:29:09 pm »
Mi jakos najcześciej się śni, że spadam ze schodów. Normalnie od dziecka. Czasami są to schody w moim bloku, czasami u babki, szkolne schody... Najdziwniejsze, że zawsze kiedy się potykam, to potem ciągle lecę, nigdy o nic nie zaczepiam, zwyczajnie lecę w dół, a jak mam już spaść to się budzę... Hmmm... :shock:  :?
GT: Trusio

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
co wam sie śni
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 30, 2004, 14:16:42 pm »
Twoj sen musi cos oznaczac, ciekawe tylko, czy cos dobrego, czy nie  :twisted:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

CyberGhost

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-12-2003
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 30, 2004, 15:58:11 pm »
Pewnie to ze masz zryte blachy :lol:

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
co wam sie śni
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 31, 2004, 21:10:48 pm »
Co to są zryte blachy?? :shock:  :?
GT: Trusio

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
co wam sie śni
« Odpowiedź #12 dnia: Września 01, 2004, 21:26:05 pm »
Chryste, jaki miałem tej nocy nienormalny sen...
Ostatnio kumpel, który cały czas strasznie narzekał na brak panienki, w końcu wyrwał sobie jakąś tam Agnieszke i sa chyba od miesiąca. Ja jej nie widziałem jeszcze na oczy. I nagle wczoraj mi się śniło, że ona do mnie w nocy przyszła, a było strasznie ciemno i nie widziałem jej twarzy. Usiedliśmy na łózku i cały czas gadali o jakichś pierdołach (czujecie- sen o rozmawianiu? :? ). W końcu, po długim czasie, ona się pyta, która godzina. Była 6:30, więc stwierdziłem, że już ranek i na dworze jest jasno. Odsłoniłem okno (zawsze na noc zasłaniam roletą, bo światła je** w oczy i się spać nie da), blask promieni słonecznych rzucił się na jej twarz... i okazała się takim paszczurem, że się mało nie popłakałem. Potem (dalej we śnie) gadałem z tym kumplem na GG i cały czas z niego brechtałem :? Super. Wiem, nic specjalnego, ale to było takie ... realistyczne, że potem mało w realu nie zacząłem się nabijać z tego ziomka na GG :D

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
co wam sie śni
« Odpowiedź #13 dnia: Września 04, 2004, 21:10:03 pm »
Mnie zazwyczaj się śni, że spadam w przepaść. Lecę tak długo, że cholernie mi się już nudzi to spadanie  :)  . Koniec końców- nigdy nie dolatuję do gleby...

Ale tej nocy miałem wyje*any sen: pewnego dnia wyszedłem sobie na rower. Wyjeżdżam na ulicę i jakaś ciężarówa we mnie przyje*ała  :lol: . Mi nic się nie stało, ale  rama roweru pękła w 2-óch miejscach, zaraz przy korbie. Przód roweu gdzieś poleciał w pizdu, a tył wyrąbało mi na rusztowanie, które stało przy kościele w moim mieście. Wyglądało ono jak wielkie schody wysokie na 100 m ustawione pod kątem 80 stopni. Tył roweru był na samym szczycie. Pare razy tam wchodziłem, ale zawsze spadałem (prawie się zesrałem od tej wysokości...). Na szczęście był ze mną WooKIE, a ponieważ łańcuch wydłużył się do jakiś 150m, wpadł on na genialny pomysł: pociągnąć za łańcuch, abyśmy mogli poskładać rower do kupy. Niestety WooKIE pociągnął za mocno, rama spadła na jakiś dach i całkowicie się rozje*ała, tak, że zostały mi same zębatki. Popłakałem się, a WooKiego zacząłem za to ochrzaniać. Niestety nie pamiętam, co było dalej, bo sen był kwasowy na maxa...  :D


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Anonymous

  • Gość
co wam sie śni
« Odpowiedź #14 dnia: Września 07, 2004, 18:53:03 pm »
Kurde fajnie ze sam nie jestem na tym swiecie mi tesh sie snią sny raz lipne a raz ciekawe a czasem ...:P
Ze snow związanych z grami pamiętam ten jeden jak to sie przebrałem za Snejka i miałem miecz Tidusa chodzięłm i jakimś brzydkim dziewczynom  głowy obcinałem i potem ładne im odrastały!! LIPNY ale to jest ten z grami!!

a mam ciekawe   ale nie chce mi sie myslec jak je napisac więc wieczorkiem jak mi sie zachce!!

ale ja musze sie leczyc ... kazdy mi to mowi !! :D

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
co wam sie śni
« Odpowiedź #15 dnia: Września 10, 2004, 02:26:27 am »
Niestety (albo stety, gdyz w snie wszystko wydaje sie latwiejsze i bardziej przyjazne), ostatnio miewam sny zwiazane z pewna osoba o imieniu na literke N. Ot tylko tyle, taka moja mala cegielka do tematu:)

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #16 dnia: Września 10, 2004, 03:57:21 am »
Cytuj
ostatnio miewam sny zwiazane z pewna osoba o imieniu na literke N


chodzi ci o Nailsa z sonica czy o Necrida z SC2?:wink:

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
co wam sie śni
« Odpowiedź #17 dnia: Września 14, 2004, 17:06:28 pm »
Mi się spoko sen dziś śnił: jestem na sylwestrze u jakiegoś ziomka, a jego chata wygląda identyko jak moja. Nagle, nawalony czuję, że chce mi się siusiu  :)  . Kibel zajęty, a ja już nie mogę wytrzymać. Nic to. Idę do pokoju tego ziomka (tj . MOJEGO pokoju), w którym jest szafa na ubrania  (tj. MOJA szafa). Otwieram szufladę na bieliznę na dole tej szafy, siadam jak na kibelku, i LEJĘ do tej szuflady (tj. MOJEJ szuflady)  :shock:  :shock:  :shock:     :lol:  :lol:  :lol:  . Po chwili zczajam, że to MOJA chata, i że właśnie oblałem sobie majtki i skarpetki znajdujące się w szufladzie oraz koszulkę (na mnie)  :D  . Nic to. Koszulkę uprałem w MOJEJ łazience i z qumplami idę na MÓJ ogródek odpalać petardy (noc, 20 stopni i śnieg na ziemi  :)  ). Patrzę, a tu na ogrodzie stoi pełno kryształowych krasnali. Ja rozdziawiam japę, a kolega coś mi chrzani czy ładnie wystrugał te krasnale. Ja mu mówię, że nie i w ogóle won mi z tymi je*... krasnalami. On na to: spoko patrz. Wciska pstryczek i zapalają się żaróweczki w krasnalach. Ja: kurde, ale to piękne....

I tak siedzimy do rana oglądając świecące kryształowe krasnale  :D  :D  :D   .


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
co wam sie śni
« Odpowiedź #18 dnia: Września 14, 2004, 17:09:17 pm »
Cytat: "Kresq"
Mi się spoko sen dziś śnił: jestem na sylwestrze u jakiegoś ziomka, a jego chata wygląda identyko jak moja. Nagle, nawalony czuję, że chce mi się siusiu  :)  . Kibel zajęty, a ja już nie mogę wytrzymać. Nic to. Idę do pokoju tego ziomka (tj . MOJEGO pokoju), w którym jest szafa na ubrania  (tj. MOJA szafa). Otwieram szufladę na bieliznę na dole tej szafy, siadam jak na kibelku, i LEJĘ do tej szuflady (tj. MOJEJ szuflady)  :shock:  :shock:  :shock:     :lol:  :lol:  :lol:  . Po chwili zczajam, że to MOJA chata, i że właśnie oblałem sobie majtki i skarpetki znajdujące się w szufladzie oraz koszulkę (na mnie)  :D  . Nic to. Koszulkę uprałem w MOJEJ łazience i z qumplami idę na MÓJ ogródek odpalać petardy (noc, 20 stopni i śnieg na ziemi  :)  ). Patrzę, a tu na ogrodzie stoi pełno kryształowych krasnali. Ja rozdziawiam japę, a kolega coś mi chrzani czy ładnie wystrugał te krasnale. Ja mu mówię, że nie i w ogóle won mi z tymi je*... krasnalami. On na to: spoko patrz. Wciska pstryczek i zapalają się żaróweczki w krasnalach. Ja: kurde, ale to piękne....

I tak siedzimy do rana oglądając świecące kryształowe krasnale  :D  :D  :D   .


powiadasz, ze nalales do szafy? :evil:  :evil:  :evil: ;)
Fryty tyty dotknij pyty

Humulus

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2004
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 1
co wam sie śni
« Odpowiedź #19 dnia: Września 14, 2004, 19:44:03 pm »
Kresq - ciesz się, że to tylko sen. Trudno by było w zaszczanych ciuchach gonić do szkoły :wink: . Ja najczęściej nie miewam snów - jak już to śnią mi się przedmioty mojego hobby lub spadanie (jest to dość natrętny sen bo z ciekawości co się stanie po upadku - budzę się).
"Lose yourself in a jungle of ambient sound" - CoLD SToRAGE "Canada"

Spiderman

  • Gość
co wam sie śni
« Odpowiedź #20 dnia: Września 16, 2004, 12:51:35 pm »
Mój ulubiny sen był o tym że widzialem u mnie w domu tele tydzień. Był otwarty na niedzieli. Patrzę a chyba o 12.30 miał lecieć film Zelda: Wind Weaker(na podstawie gry, ale tytułu filmu nie pamiętam). Animowany, wyglądąłzupełnie jak gra. Zacząłem dzwonić do kolegów że będzie leciał w telewizji... i tyle pamiętam. W przyszłości chciałem być reżyserem filmowym, a Wind Weaker miał być filmem japońsko-polskim (ja bym napisał scenariusz :roll: ).

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #21 dnia: Września 18, 2004, 11:44:44 am »
Dzisiaj miałem sen wprost bombowy. Byłem na obozie i szedłem z jednym taki moim kumplem przez jakąś wąsko uliczkę. Było ciemno, świeciło zaledwie kilka latarni. Ten mój kumpel, który jest troche silniejszy, wyciągnął nagle... komiks Kaczor Donald :shock: . Zobaczył, że troche krzywo jakoś chyba na to patrze i zaczął się pluć. Złapał mnie i zaczęliśmy się bić; walił moją głową o ściane, kopał mnie... Najgorsze jest to, że to było strasznie sugestywne i można powiedzieć, że to czułem. Skończyło się na tym, że leżałem w kałóży własnej krwi [czułem prawie jej smak]. Średni lajt :twisted:

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #22 dnia: Września 18, 2004, 14:55:20 pm »
Wookie fajnych masz kumpli :twisted:

Humulus

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2004
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 1
co wam sie śni
« Odpowiedź #23 dnia: Września 18, 2004, 18:14:02 pm »
Komiksy z kaczorem Donaldem wywołują więcej agresji niż sesyjka w Manhunt'a...
"Lose yourself in a jungle of ambient sound" - CoLD SToRAGE "Canada"

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
co wam sie śni
« Odpowiedź #24 dnia: Września 21, 2004, 16:17:52 pm »
Cytat: "WooKIE"
Dzisiaj miałem sen wprost bombowy. Byłem na obozie i szedłem z jednym taki moim kumplem przez jakąś wąsko uliczkę. Było ciemno, świeciło zaledwie kilka latarni. Ten mój kumpel, który jest troche silniejszy, wyciągnął nagle... komiks Kaczor Donald :shock: . Zobaczył, że troche krzywo jakoś chyba na to patrze i zaczął się pluć. Złapał mnie i zaczęliśmy się bić; walił moją głową o ściane, kopał mnie... Najgorsze jest to, że to było strasznie sugestywne i można powiedzieć, że to czułem. Skończyło się na tym, że leżałem w kałóży własnej krwi [czułem prawie jej smak]. Średni lajt :twisted:


Dedukuję, że to ja byłem tym kumplem  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :?:
Fakty się zgadzają: i Kaczora Donalda lubię, i chętnie bym Ci najeb...  :wink:  .

BTW: sny ma się ZAWSZE, tylko zazwyczaj się ich nie pamięta.

BTW2: big sorry szafa, to się więcej nie powtórzy   :lol:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #25 dnia: Września 21, 2004, 17:23:45 pm »
Cytat: "Kresq"
Dedukuję, że to ja byłem tym kumplem  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :?:

Nope  :P

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
co wam sie śni
« Odpowiedź #26 dnia: Września 22, 2004, 16:16:35 pm »
Cytat: "WooKIE"
Nope  :P


Trudno... ale i tak możemy to nadrobić w "ril lajfie"  :)


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #27 dnia: Września 22, 2004, 16:20:15 pm »
Idę. Widzę zieloną trawę, śpiewających ludzi, wielkie drzewa. Idę mostkiem. Widzę moją ukochaną. Most się zapada. 'Ukochana' się śmieje. Budzę się. Patrzę na jej zdjęcie. Uf to był tylko sen.

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #28 dnia: Września 22, 2004, 18:36:10 pm »
Cytat: "Kresq"
Trudno... ale i tak możemy to nadrobić w "ril lajfie"  :)

Hehe, raczej nie ma[sz] szans na to... :twisted:

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
co wam sie śni
« Odpowiedź #29 dnia: Września 22, 2004, 20:53:43 pm »
Bo się boisz, że zgubisz rajtuzy  :?:   :twisted:  :twisted:  :twisted:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
co wam sie śni
« Odpowiedź #30 dnia: Września 22, 2004, 21:06:01 pm »
Buehehe Wookie vs. Kresq round 2- fight! :D

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #31 dnia: Września 22, 2004, 21:11:26 pm »
Nie, bo nie chce walić off topów na maksa i znowu sie na marne produkować... :P  Gra nie warta świeczki - ot, co... :twisted:

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
co wam sie śni
« Odpowiedź #32 dnia: Października 19, 2004, 17:12:31 pm »
"Ril lajf"- na żywo, nie tutaj- na forum  :)  Nie musisz wcale walić offtopów... :twisted:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
co wam sie śni
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 06, 2004, 09:24:45 am »
Tej nocy miałem spoko sen- wchodzę do sklepu z konsolami, a tam GBA 2 :!:  Wyglądał tak zajebiście, że nie potrafię go opisać- kosmos po prostu :!: No, ale był super- to wiecie 8) .


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

ren

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-09-2004
  • Wiadomości: 185
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 06, 2004, 10:36:38 am »
Xbox.
[size=9]Waitin' for:[/size]

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
co wam sie śni
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 10, 2004, 18:07:59 pm »
Dziś miałem beznadziejny sen- był bardzo dołujący. Był też bardzo osobisty, więc go Wam nie opowiem :lol: .


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
co wam sie śni
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 11, 2004, 10:05:04 am »
Hmm... więc tak... kumpel opowiedział mi, że miał dziwny sen. Podzielę się więc nim i z WAMI...

Ten kumpel miewa prawie pernamentnie raczej pecha niż szczęście i po kolejnym zjebanym, mówiąc najoględniej, dniu wrócił i od godziny 19.00 walnął się, że tak powiem i spał i spał i spał... (bo cały tydzień niedosypial z powodu nawału zajęć i innych gówien). Wtedy miał sen:
Siedzi sobie w sali szkolnej, siedzi w ławce, a niedaleko, w zasięgu jego wzroku siedzi "koleżanka". Tu trzeba nadmienić, że koleżankę ów zna już lat wiele i nie jest mu ona obojętna. Nigdy jednak nie wychylił się ze zdradzeniem tego nikomu z nią na czele. Enyłej - siedzą sobie w tej klasie, aż tu nagle jeden kolo (dawny znajomek kolegi, zdawałoby się nieznany koleżance - mało znaczący gość, z którym ktokolwiek bliżej nie miał doczynienia) podchodzi do niej z talerzem gotowanych parówek (!?!), siada naprzeciw nej, obiera te parówki ze skórki (!!) i częstuje ją!! Oboje sie przy tym śmieja i gruchają tak, a ów kolega siedzi w ławce osłupiały...

No i co tu o tym myśleć????!!! :shock:  :shock:  :shock:  :?
GT: Trusio

Piotras

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-02-2004
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 11, 2004, 14:08:34 pm »
A mnie się dzisiaj śniło, że... pogrywam w GTA San Andreas :shock:  :shock: . To pewnie dlatego, że wcześniej czytałem odpowiedni temat tu na forum i uciołem sobie króciutką (6 godzin) partyjke w Vice City zakończoną o 3:00 a.m. :D . Ech... aż szkoda sie było budzić. JA GO CHCE NA XBOXIE!!!!!!!

jaunty

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-09-2004
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 11, 2004, 15:11:34 pm »
Mi to ciągle gołe baby.


Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
co wam sie śni
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 18, 2004, 14:59:37 pm »
mnie sie śniło że pojechałem do lasu razem z redaktorem i poszlismy na spacer obgadac moja recke. idac przez las tak sie zagadalismy ze wpadlismy w doły. ja w dół z kupą, a red. w dołek z czekoladą. a później wyszliśmy i zaczeliśmy się oblizywać....


[ide sie leczyc]