Autor Wątek: co wam sie śni  (Przeczytany 31760 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #120 dnia: Listopada 16, 2005, 16:30:18 pm »
Snia mi sie czasem pewne miejsca, a pozniej tam jestem i wydaje mi si znajmome, mimo ze tam nigdy wczesniej nie bylem i mam jakby Deja Vu
PSN: CooliG

_invictus

  • Gość
co wam sie śni
« Odpowiedź #121 dnia: Listopada 16, 2005, 16:37:34 pm »
ponoć to jest jakaś ....hmmm...nie wiem jak to nazwać fachowo  - wada mózgu. Nie żartuje bynajmniej , kiedys czytalem i interesowalem sie takimi  sprawami, i w wielu źródłach było to opisane tak, że oczy rejestrują jakiś obraz przesyłają go do mózgu, a ten szczątkowo rejestruje obraz, a świadomość dopiero po chwili go akceptuje, i stąd wydaje się człowiekowi że juz jakieś miejsce/sytuacje widział. Jest to podobno spowodowane stresem, niewysypianiem sie i pędem cywilizacji.

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #122 dnia: Listopada 16, 2005, 16:41:30 pm »
Wielki90, mam tak samo, nie jesteś sam :) Śni mi się jakieś wydarzenie a potem rzeczywiście się zdarza,wydaje mi się to znajome i myślę że to już robiłem a potem sie dziwie :P Nieprzeszkadza mi to zbytnio, ale to oznacza że jesteśmy prorokami , bueeeeeeerk  :lol:

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #123 dnia: Listopada 16, 2005, 16:48:20 pm »
A zawsze sa to jakies debilne sytuacje. Pierwsza taka sytuacja jaka pamietam to bylo wejscie do jakiegos basenu, plywanie i rozgladanie sie, czyli nic specjalnego.
Do _invictus: tylko jak w takim razie wytlumaczyc to ze sen mam kilka lat wczesniej?? (w koncu codziennie cos snimy, ale zapamietuje je bardzo zadko, moze kilka razy do roku, przez co pamietam co mi sie tam kiedys snilo)
PSN: CooliG

_invictus

  • Gość
co wam sie śni
« Odpowiedź #124 dnia: Listopada 16, 2005, 16:49:33 pm »
Cytat: "Wielki90"
tylko jak w takim razie wytlumaczyc to ze sen mam kilka lat wczesniej?

istnieje pamięć krótkotrwała i długotrwała

tak nawiasem pisząc nie jestem filozofem/doktorem psychlogii - nie jestem też wszech wiedzącym osobnikiem - niewiem jak pewne sprawy wytłumaczyć

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #125 dnia: Listopada 16, 2005, 16:58:29 pm »
No faktycznie, czasem wydaje nam się, że przez to wszystko gdzieś już było, ta sytuacja, to wszystko, co widzimy i robimy. Przeważnie sytuacje te występują w snach, których nie zapamiętaliśmy (najłatwiej zapamiętać poranny sen, wydaje nam się najczęściej, że w nich występujemy). Dziwne uczucie...

Jednak ciało człowieka i ogólnie "człowiek" kryje w sobie nadal maaasę tajemnic...

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #126 dnia: Listopada 16, 2005, 18:11:50 pm »
Cytat: "Wielki90"
Snia mi sie czasem pewne miejsca, a pozniej tam jestem i wydaje mi si znajmome, mimo ze tam nigdy wczesniej nie bylem i mam jakby Deja Vu

Mam to samo, kiedyś mi powiedziała koleżanka jak się to nazywa ale teraz już nie pamiętam tej nazwy :?

lupinator

  • Gość
co wam sie śni
« Odpowiedź #127 dnia: Listopada 16, 2005, 19:40:25 pm »
Ibra to chyba De ja vu nie? Apropo :) ja je kiedyś często miewałem ale teraz juz ich wcale niemam a szkoda bo to fajne uczucie :D
A zeby nie oftopowac to dzisiaj śniło mi sie ze moja kolezanka z klasy posiadła moc telekinezy i miotała pociągami z których wylatywały zwłoki :? głupi sen wiem. A drugi mój sen wyglądał tak ze miałem dojść z Włocławka do Torunia (ok 50 km) na pieszo z bardzo ciężkimi bagażami. W połowie drogi podwiózł mnie za darmo kierowca autobusu. Wysadził mnie na dworcu z którego szedłem do taksówki i jak juz byłem przy dzwiach powiedziałem taksówkarzowi "dzień dobry" i w tej chwili straciłem siły przewróciłem sie i umarłem :?

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #128 dnia: Listopada 16, 2005, 19:47:43 pm »
Cytat: "lupinator"
Ibra to chyba De ja vu nie?

Ale moja kolezanka studiuje psychologię i ona mi podała jkąś bardziej profesjonalną nazwę, ciezko to było zapamiętać taki to był dziwny wyraz :P

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #129 dnia: Listopada 16, 2005, 20:26:56 pm »
Mi się śnił przez 7 godzin spania model 3D maczugi.przynajminej tyle wiem



Lol, nie ?  :lol: Do tej pory się z tego zieje, ostatnio to takie sny typu że King Kong atakuje miasto a ja go zabijam  :lol: Jeszcze że idę idę a tu mucha leci sobie i ja biegnę za nią, tyle pamiętam :) Geeez :P Co to ma być ? xD

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #130 dnia: Listopada 16, 2005, 20:59:23 pm »
oj za duzo Marvela czytales???? :D  :D  a moze za duzo pokazow mozliwosci cella :lol:  :lol:
PSN: CooliG

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #131 dnia: Listopada 16, 2005, 21:09:22 pm »
Przyznam oglądałem trochę filmów z Cella :P Ale żeby aż tak wbił sie w psychikę ?? HUH, Sony opanowuje świat, brońmy się, nie śpiąc.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
co wam sie śni
« Odpowiedź #132 dnia: Listopada 16, 2005, 21:55:01 pm »
Ostatnio śnią mi sie zawody kumite!

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
co wam sie śni
« Odpowiedź #133 dnia: Listopada 18, 2005, 08:40:55 am »
co do snu to spoko, nic sie nie zmienia - czasami jest to dobry sen, czasami jakies koszmary

ale najwiekszym szokiem dla umysłu jest gdy wchodzisz gdzieś i "dasz sobie rękę uciąć" że już tu byles i sie tak zastanawiasz przez chwile, lub kilka chwil lub tygodni - i gdy wkoncu przypomnisz sobie "kiedy juz tu byles" to jestes naprawde zaskoczony
tak jak ja mialem w SFO gdy wlazłem na Pier39 i po chwili przypomnialem sobie ze wlasnie tutaj smigałem w Tony'm Hawku kilka miesiecy wcześniej

to jest rpawdziwa jazda dla mózgu

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #134 dnia: Listopada 18, 2005, 20:36:10 pm »
Dzisiaj mialem dziwny sen. Widzialem ze w nocy, bardzo blisko ziemi poruszaly sie planetiody. Jeden odlamek powedrowal ku ziemi i widzialem, jakies 300m od emnie jak ona sie spala w atmosferze (stalem na ziemi) i pod sam koniec lekko wybycha... Dziwne
PSN: CooliG

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #135 dnia: Listopada 18, 2005, 21:09:19 pm »
Ja wczoraj   miałem głupkowaty sen, że mnie dobry kumpel obgadywał i się o tym dowiedziałem, kurde dzisiaj poszłem (k^&** poszedłem znaczy się) do szkoły i jakoś dziwnie się czułem gadając z nim.

selene

  • Gość
co wam sie śni
« Odpowiedź #136 dnia: Listopada 20, 2005, 13:55:06 pm »
Snilo mi sie dzisiaj, ze mialam PSP T_T Ech... takie sny to moglyby sie sprawdzac :P

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
co wam sie śni
« Odpowiedź #137 dnia: Listopada 20, 2005, 14:55:04 pm »
Zapamiętywanie snów nazywa się chyba internautyką...koledzy to ćwiczą
Mi zawsze wszystko się umywa po przebudzeniu,ostatnio miałam koszmary że mam PSP bo wiedziałam że jak wstanę to nie będe już je mieć.Kiedyś miałąm podobnie z PS2,gdy nei miałam :P jak rano wstałąm to omal się nie poryczałam :D
Ostatnie 2 sny...jeden to ja skacząca po jakiś budynach(Parkour???)I gundamy w jakiejś pywnicy.Potem z Linkiem uciekałąm niby do Hyrule a wygladało troche jak moja łąka tylko więcej lasów O_o^
Drugi dzisiaj,jak Żabka zamieniła się w skupisko sklepów branzowych gdzie ceny były kosmiczne i omal kredki nie ukradłam,a na drugiej stronie ulicy byli ludzie,tak jak w krakowie stoją tacy udający rzeźby,tylko że cały czas się ruszali i recytowali.Potem usilnie próbowałam nie wydać 4 złotych a potem ktoś mi zakomunikował że wydałam na jakies lekarstwa je.Nastepnie jakis budynek gdzie ludzie byli trzymani jak w getto,raz mogli robić co chcieli a następnie byli traktowani jak w obozie koncentracyjnym.Ja chodziłam między tym wszystkim i krytykowałam zachowanie "oprawców".Dostałąm też kwiatuszek-bardzo mały i mokry w wazoniku który miałam przystroić siankiem i komuś zanieść.Ta osoba do nikogo nie była podobna.Następie wydawało mi się że co chwile mama wchodzi i mówi coś miłego,potem zaś wychodziła...A po chwili weszła prawdziwa matka i kazała mi wstać.

Najbardziej w snach podoba mi się to że "współgrają" one z rzeczywistością.Nie raz słysze głos "zaraz bedzie dzwonek" i w tym momencie dzwoni budzik.Albo zanim coś spadnie w rzeczywistości,w moim śnie też coś spada i dźwięk "na zewnącz" wspólgra w tym we śnie...to naprawde dziwne!

poza tym zazwyczaj śnią mi się budynki na odludziu,albo blokowiska na wielkich łąkach bądź pustynia.Raz śniła mi się wieża Babel(lub coś w tym stylu) która była wielkim centrum handlowym.A poza nią była burza,ciemne niebo i ani ducha

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
co wam sie śni
« Odpowiedź #138 dnia: Listopada 20, 2005, 15:02:53 pm »
Kiedys slyszalem ze prowadza kursy (czy moze sprzedaja ksiazki) aby nauczyc sie kontrolowac sny. Po takim kursie mozemy podobno robic we snie to co nam sie żywnie podoba.

selene

  • Gość
co wam sie śni
« Odpowiedź #139 dnia: Listopada 20, 2005, 15:07:24 pm »
TaiCat 0_o Fajne sny :D To chyba przez RPG ;)

Cytat: "Hubi"
Kiedys slyszalem ze prowadza kursy (czy moze sprzedaja ksiazki) aby nauczyc sie kontrolowac sny. Po takim kursie mozemy podobno robic we snie to co nam sie żywnie podoba.

He? Moze jestem dziwna, ale ja prawie zawsze moge robic w snach co chce, a czasami nawet kontrolowac inne sniace mi sie postacie, albo zmieniac krajobraz.

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #140 dnia: Listopada 20, 2005, 16:15:21 pm »
Cytat: "Hubi"
Kiedys slyszalem ze prowadza kursy (czy moze sprzedaja ksiazki) aby nauczyc sie kontrolowac sny. Po takim kursie mozemy podobno robic we snie to co nam sie żywnie podoba.

Mój kolega ma taką książkę i twierdzi ,że można coś takiego robić.
Mówił jednak ,że przed snem trza robić coś tam (nie pamiętam konkretnie) przez pół godziny/godzinę

PlayerO1

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-08-2005
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #141 dnia: Listopada 20, 2005, 16:22:26 pm »
Mi się śni zagłada X360 i miliony sprzedanych PS3.
P-S-3

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #142 dnia: Listopada 20, 2005, 16:41:23 pm »
Cytat: "dcf"
Mówił jednak ,że przed snem trza robić coś tam (nie pamiętam konkretnie) przez pół godziny/godzinę


Zapewne onanizować się xD

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #143 dnia: Listopada 20, 2005, 16:59:30 pm »
Musiał by mieć niezłą kondycję

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
co wam sie śni
« Odpowiedź #144 dnia: Listopada 20, 2005, 18:37:44 pm »
Cytuj
Mi się śni zagłada X360 i miliony sprzedanych PS3.

 :|  :|  Wudi wraca i znowu zacznie wpajać nam swoje madrosci jakie to Sony jest boskie. Ratuj sie kto moze :wink:

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #145 dnia: Listopada 20, 2005, 18:42:35 pm »
Cytat: "Hubi"
Cytuj
Mi się śni zagłada X360 i miliony sprzedanych PS3.

 :|  :|  Wudi wraca i znowu zacznie wpajać nam swoje madrosci jakie to Sony jest boskie. Ratuj sie kto moze :wink:

Lepsze to niż wybuch w CZarnobylu :wink:
Spoko, że Wudi wraca! Ja się z tego cieszę!

lupinator

  • Gość
co wam sie śni
« Odpowiedź #146 dnia: Listopada 20, 2005, 19:15:07 pm »
Cytat: "Hubi"
Cytuj
Mi się śni zagłada X360 i miliony sprzedanych PS3.

 :|  :|  Wudi wraca i znowu zacznie wpajać nam swoje madrosci jakie to Sony jest boskie. Ratuj sie kto moze :wink:


To nie Wudi.... :roll:

-----------------
Śniło mi sie ze uciekałem w kanałach przed ufolcami z Gears of war :| i wchodziły mi do domu z muszli klozetowej :|

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
co wam sie śni
« Odpowiedź #147 dnia: Listopada 20, 2005, 20:12:33 pm »
Mnie się często śni, że spadam z jakiegoś budynku, lecę szybko w dół i dosłownie czuję to "przeszywające uczucie"; w momencie gdy dolatuję do gleby - budzę się; może swego czasu za dużo grałem w DMC2 :wink:

Czappi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-05-2004
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #148 dnia: Listopada 20, 2005, 20:33:11 pm »
Wczoraj miałem straszny sen, o małej rysce na moim MGS3  :?
To mnie męczy, mam obsesje musze iść do specjalisty. To już nie sa żarty... :cry:

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #149 dnia: Listopada 20, 2005, 20:41:47 pm »
Cytat: "TajKat"
Najbardziej w snach podoba mi się to że "współgrają" one z rzeczywistością.Nie raz słysze głos "zaraz bedzie dzwonek" i w tym momencie dzwoni budzik.Albo zanim coś spadnie w rzeczywistości,w moim śnie też coś spada i dźwięk "na zewnącz" wspólgra w tym we śnie...to naprawde dziwne!


Też mi się tak "dzieje", może nasze sny przepowiadają przyszłość ? tylko w innym sensie ? Buhaaaaaa :)

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
co wam sie śni
« Odpowiedź #150 dnia: Listopada 20, 2005, 21:02:44 pm »
Heh, mi się ostatnio śniła jedynka z geografii. Dostałem, tak jak cała klasa - od góry do dołu. (jedna kujonka, która dostała aż 2- się nie liczy  :P ). Jestem jasnowidzem? Nie, to była niezapowiedziana kartkówka.  
 
Cytat: "lupinator"
Śniło mi sie ze uciekałem w kanałach przed ufolcami z Gears of war Neutral i wchodziły mi do domu z muszli klozetowej Neutral


Boję się ciebie, wiesz?:mrgreen:

Ja nie pamiętam zazwyczaj swoich snów, chociaż jak poczytam sobie Lovecrafta to schizy są. A, że lubię i znam epokę w której dzieją się jego opowiadania, to czasami sny są aż za bardzo realne. Choć wizyty Cthulhu w domu jeszcze nie miałem.
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
co wam sie śni
« Odpowiedź #151 dnia: Listopada 20, 2005, 21:13:26 pm »
ostatnio oglądałem review z RE4 to mi się źniło że to ja byłem Leon'em
:P
ostatnio często sny "nie dla dzieci"  :roll:  :wink:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
co wam sie śni
« Odpowiedź #152 dnia: Listopada 20, 2005, 23:43:01 pm »
Cytat: "Mikes"
ostatnio często sny "nie dla dzieci"

Takie sa najlepsze :wink:
Tak samo dobre jak sny gdzie potrafie latac lub bardzo daleko skakac.

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #153 dnia: Listopada 21, 2005, 09:02:40 am »
Cytat: "Hubi"
Cytat: "Mikes"
ostatnio często sny "nie dla dzieci"

Takie sa najlepsze :wink:
Tak samo dobre jak sny gdzie potrafie latac lub bardzo daleko skakac.


Matrix has you, Hubi , welcome in real world !!
A był w tym śnie taki murzynek  :lol: ? :P

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #154 dnia: Listopada 21, 2005, 18:34:07 pm »
Ehh... zawsze jak w śnie jest jhakiś decydujący moment na który czekam/ koniec świata/ moja śmierć (podobno to przepowiada długie życie...  aha, już to widzę) to ktoś mnie budzi :?

lupinator

  • Gość
co wam sie śni
« Odpowiedź #155 dnia: Listopada 21, 2005, 18:36:55 pm »
Cytat: "CassSept"
Ehh... zawsze jak w śnie jest jhakiś decydujący moment na który czekam/ koniec świata/ moja śmierć (podobno to przepowiada długie życie...  aha, już to widzę) to ktoś mnie budzi :?

Ja tak miałem w pewnym śnie jak zobaczyłem najpiękniejszą kobiete jaką w życiu widziałem, spojrzeliśmy sobie w oczy i w tej chwili obudziła mnie babcia  :lol:  bo był to 24 grudnia czyli gwiazda rok temu, ech tej twarzy nigdy nie zapomne

Tarniak

  • Gość
co wam sie śni
« Odpowiedź #156 dnia: Listopada 21, 2005, 19:50:57 pm »
Cytat: "lupinator"
ech tej twarzy nigdy nie zapomne

Babci? :lol:

Mieliście kiedyś coś takiego, że budząc się rano (po imprezie itd.) nie byliście przekonani w 100 % czy wszytko było prawdą, co wam się śniło, a co było jawą? :roll:

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #157 dnia: Listopada 21, 2005, 19:58:54 pm »
Ja tak mam czasem, ale niekoniecznie po imprezach.
Pamiętam, jak miałem sen, że dorwałem x'a 360. Sen był tak sugestywny ,że po przebudzeniu rozejrzałem się po pokoju.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
co wam sie śni
« Odpowiedź #158 dnia: Listopada 21, 2005, 20:18:19 pm »
ja jak byłem mały to mi się śniło że dostałem mega wypaśne klocki LEGO(?) a jak się obudziłem to płakałem że ich ni ma :cry:  :wink:

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
co wam sie śni
« Odpowiedź #159 dnia: Listopada 21, 2005, 21:09:02 pm »
Cytat: "lupinator"
bo był to 24 grudnia czyli gwiazda rok temu, ech tej twarzy nigdy nie zapomne

No to na pewno musiała być ona piękna skoro aż tak dokładnie pamiętasz datę tego snu  :D

Cytat: "Tarniak"
Mieliście kiedyś coś takiego, że budząc się rano (po imprezie itd.) nie byliście przekonani w 100 % czy wszytko było prawdą, co wam się śniło, a co było jawą?

Oj, ja takie coś miewam i to dość często. Dziś np. śniło mi się, że Pirlo miał podpisac kontrakt z Juventusem w styczniu. Jak sie obudziłem to od razu do kompa poszedłem, włączam www.juventus.com i www.juvepoland.com i szukam, niestety to była nieprawda :lol: