Ankieta

Najlepsze jest:

Jestem hardkorem!
14 (17.3%)
Aleee URWAŁ!
31 (38.3%)
Daj kamjienia!
7 (8.6%)
Nie ma takiego bicia!
25 (30.9%)
Pani Basia
4 (4.9%)

Głosów w sumie: 72

Autor Wątek: Wiór 9: Atak sucharów oraz everlasting dziobak  (Przeczytany 2519847 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20840 dnia: Lutego 03, 2012, 17:10:11 pm »
Jak to las to może jakieś zwierzoki wpierdoliły.
Takie zmrożone?

Ogur

  • Gość
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20841 dnia: Lutego 03, 2012, 17:15:27 pm »

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20842 dnia: Lutego 03, 2012, 17:16:51 pm »
Matka moim zdaniem coraz głębiej zapada się w kłamstwach. Już na samym początku cała sprawa wydawała się niezwykle podejrzana. Podczas konferencji przejawiała typowe objawy zmyślania (spoglądanie na dół i w lewo), sporządziła bardzo szczegółowy opis domniemanego porywacza, co nasuwa podejrzenia, że było to przez nią długo obmyślane. W sytuacji, kiedy w poszukiwania dziecka zaangażowany został cały kraj, matka "pękła" i mając wyrzuty sumienia, iż wprowadza w błąd rzesze ludzi wymyśla historię, która wg niej zamknie sprawę (mając już dość ciągłych pytań nt. porywacza i dalszego opowiadania tych samych kłamstw, których mogłoby nie być końca). Na szybko wymyśla miejsce, gdzie podrzuciłaby martwe ciało. O dziwo, ciała nie ma (przypadkowy znalazca od razu zgłosiłby to na policji). Wedle matki dziecko upadło jej na podłogę - jeśli spadło na główkę, muszą być ślady krwi na mieszkaniu! Ciekawe czy ktoś to zbadał. Moja teoria spiskowa: mała Magda żyje u nowych rodziców za granicą, czego matka nie chce wyjawić bojąc się o to, że będzie się za nią ciągnąć fama tej, która oddaje swoje dziecko, ponadto nie chce zdradzać komu dziecko oddała, gdyż naraziłaby nowych rodziców na ogromne problemy. CSI GO.
PSN ID: WojtqGO

Jacek84

  • Gość
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20843 dnia: Lutego 03, 2012, 17:17:09 pm »
Buty mu widać. :(

Jacek84

  • Gość
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20844 dnia: Lutego 03, 2012, 17:19:42 pm »
A w ogóle "that feel" kiedy nie mam pojęcia o czym pieprzycie. :angel:


Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20845 dnia: Lutego 03, 2012, 17:21:00 pm »
jeśli spadło na główkę, muszą być ślady krwi na mieszkaniu!
No nie wiem..ile się ciemiątko zasklepia? może akurat tak upadło że dostało prosto w mózg...

Ogur

  • Gość
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20846 dnia: Lutego 03, 2012, 17:24:17 pm »
A w ogóle "that feel" kiedy nie mam pojęcia o czym pieprzycie. :angel:



Pomagają detektywowi Rutkowskiemu wypromować się od nowa.

lupinator

  • Gość
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20847 dnia: Lutego 03, 2012, 17:28:36 pm »
Myślałem, że wciąż gadamy o Smoleńsku :(

Ogur

  • Gość
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20848 dnia: Lutego 03, 2012, 17:43:27 pm »


Testuję czy działa na bóle głowy.

lupinator

  • Gość
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20849 dnia: Lutego 03, 2012, 17:48:14 pm »
Mi ulżyło, kiedy to wyłączyłem, a głowa boli mnie niezmiennie od dwóch dni :(

Ogur

  • Gość
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20850 dnia: Lutego 03, 2012, 17:50:20 pm »
Rzeczywiście działa.

lupinator

  • Gość
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20851 dnia: Lutego 03, 2012, 17:51:44 pm »
Kurteczka znaleziona we wskazanym przez matkę miejscu nie należała do półrocznej Magdy! Przenoszę posty do Teorii spiskowych.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20852 dnia: Lutego 03, 2012, 20:29:46 pm »
Dla studentów:


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 005
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20853 dnia: Lutego 03, 2012, 20:41:30 pm »
Byo!

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20854 dnia: Lutego 03, 2012, 20:42:17 pm »
Przepraszam.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20856 dnia: Lutego 03, 2012, 21:49:22 pm »

Wersja HD

Test nowego zbrusha. Nową funkcją jest generowanie wszelakich włosków, listków, macków, chujków.

svonston

  • Gość
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20857 dnia: Lutego 04, 2012, 09:57:49 am »
Moja teoria spiskowa: mała Magda żyje u nowych rodziców za granicą, czego matka nie chce wyjawić bojąc się o to, że będzie się za nią ciągnąć fama tej, która oddaje swoje dziecko, ponadto nie chce zdradzać komu dziecko oddała, gdyż naraziłaby nowych rodziców na ogromne problemy. CSI GO.

Cytuj
Policjanci odnaleźli w Sosnowcu ciało poszukiwanej od ponad półtora tygodnia półrocznej Magdy. Miejsce ukrycia zwłok wskazała w piątek późnym wieczorem matka dziewczynki - poinformował rzecznik śląskiej policji, podinsp. Andrzej Gąska. Ciało znaleziono w okolicach torów kolejowych, przykryte gruzem i kamieniami. Policja nie chce na razie przesądzać, czy kobieta mogła sama ukryć dziecko w tym miejscu. Będzie przeprowadzona sekcja zwłok dziecka, ale - jak zaznaczył podinsp. Gąska - prawdopodobnie dopiero za około dobę.

http://wiadomosci.wp.pl/title,Znaleziono-cialo-malej-Madzi-z-Sosnowca,wid,14225495,wiadomosc.html?ticaid=1ddc2


Negatywny kosmos w glowie ma ta kobieta. Ja bym ja w dyby i do psychiatryka do karceru 2x2 metry.
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2012, 10:00:09 am wysłana przez svonston »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20858 dnia: Lutego 04, 2012, 10:30:43 am »
Różne rzeczy robi człowiek, gdy jest w tak wielkim stresie.
Jeżeli utrzymać jej wersję, że jest to nieszczęśliwy wypadek (najpierw było, że dziecko się wyślizgnęło z jej rąk w łazience i uderzyło o podłogę, potem, że niosła dziecko w kocyku, potknęła się o prób i dziecko wypadło z zawiniątka, tak samo uderzając o podłoże), to powodowana niesamowicie silnym stresem uznała, że "może nikt się nie dowie" i dowód "zmiotła pod dywan", czytaj: ukryła zwłoki.
Kiedy zrobiło się larum i do tego włączył się upadły gwiazdor z wyrokiem, skryty show-man Rutkowski, matka po prostu pękła, co nastąpiło by wcześniej, czy później, dzięki działaniom policji i już bez tak wielkiego rozgłosu.
Potwierdza się, tak jak dziecinne zachowanie przy jakimkolwiek przewinieniu, zasada, którą tłukli rodzice: lepiej się przyznać od razu. Gdyby to zrobiła, to poza wyrokiem (być może łagodnym - śmierć dziecka z własnej winy jest wystarczającą karą) za nieumyślne spowodowanie śmierci i koniecznością wyprowadzenia się z miasta/kraju mogłaby próbować ułożyć sobie życie od nowa, lub dojść do jakiegoś ładu. W jej oczach wyglądało to na lepsze rozwiązanie i być może by jej się upiekło, gdyby ułożyła konkretny plan zeznań i trzymała się go, posiłkując się silną psychiką. Powodowana niewyobrażalnymi emocjami zdecydowała się jednak na drastyczne kroki, zrobił się kwas skali krajowej i matka ma teraz mocno przejebane.
Oczywiście wszystko przy założeniu, że to był nieszczęśliwy wypadek i matka nie zabiła z premedytacją.
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2012, 10:36:17 am wysłana przez Kert »

Jacek84

  • Gość
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20859 dnia: Lutego 04, 2012, 10:40:29 am »
Jak było małe to przecież mogła je upiec i zjeść.  :mad:


svonston

  • Gość
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20861 dnia: Lutego 04, 2012, 10:43:35 am »
Różne rzeczy robi człowiek, gdy jest w tak wielkim stresie.
Jeżeli utrzymać jej wersję, że jest to nieszczęśliwy wypadek (najpierw było, że dziecko się wyślizgnęło z jej rąk w łazience i uderzyło o podłogę, potem, że niosła dziecko w kocyku, potknęła się o prób i dziecko wypadło z zawiniątka, tak samo uderzając o podłoże), to powodowana niesamowicie silnym stresem uznała, że "może nikt się nie dowie" i dowód "zmiotła pod dywan", czytaj: ukryła zwłoki.
Kiedy zrobiło się larum i do tego włączył się upadły gwiazdor z wyrokiem, skryty show-man Rutkowski, matka po prostu pękła, co nastąpiło by wcześniej, czy później, dzięki działaniom policji i już bez tak wielkiego rozgłosu.
Potwierdza się, tak jak dziecinne zachowanie przy jakimkolwiek przewinieniu, zasada, którą tłukli rodzice: lepiej się przyznać od razu. Gdyby to zrobiła, to poza wyrokiem (być może łagodnym - śmierć dziecka z własnej winy jest wystarczającą karą) za nieumyślne spowodowanie śmierci i koniecznością wyprowadzenia się z miasta/kraju mogłaby próbować ułożyć sobie życie od nowa, lub dojść do jakiegoś ładu. W jej oczach wyglądało to na lepsze rozwiązanie i być może by jej się upiekło, gdyby ułożyła konkretny plan zeznań i trzymała się go, posiłkując się silną psychiką. Powodowana niewyobrażalnymi emocjami zdecydowała się jednak na drastyczne kroki, zrobił się kwas skali krajowej i matka ma teraz mocno przejebane.
Oczywiście wszystko przy założeniu, że to był nieszczęśliwy wypadek i matka nie zabiła z premedytacją.
Usprawiedliwianie patologii to patologia. Normalna matka, po upadku dziecka na podloge, probuje ratowac syna/corke. Gdy ja dostalem strzala hustawka miedzy oczy i zalalem sie krwia, ojciec probowal odpalic samochod, a ze w stresie zwyczajnie nie potrafil, wzial mnie na rower i zawiozl kilometr do szpitala. A nie czekal, az sie wykrwawie i podrzucal moje zwloki do sasiadow.

Jacek84

  • Gość
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20862 dnia: Lutego 04, 2012, 10:43:53 am »
Letko.

svonston

  • Gość
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20863 dnia: Lutego 04, 2012, 10:44:20 am »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 341
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20864 dnia: Lutego 04, 2012, 10:49:06 am »
Usprawiedliwianie patologii to patologia. Normalna matka, po upadku dziecka na podloge, probuje ratowac syna/corke. Gdy ja dostalem strzala hustawka miedzy oczy i zalalem sie krwia, ojciec probowal odpalic samochod, a ze w stresie zwyczajnie nie potrafil, wzial mnie na rower i zawiozl kilometr do szpitala. A nie czekal, az sie wykrwawie i podrzucal moje zwloki do sasiadow.
Sory ale  :lol:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20865 dnia: Lutego 04, 2012, 11:03:19 am »
Jak było małe to przecież mogła je upiec i zjeść.  :mad:
Nie życzę nikomu, aby własne dziecko nieumyślnie zginęło z jego ręki (szczególnie nowo narodzone) i tym bardziej wolałbym nie domniemywać, co się komu w bani porobi po czymś takim i do jakich działań go to doprowadzi.

Ok svon, niech będzie, że:
Negatywny kosmos w glowie ma ta kobieta.
ale z tym się nie zgadzam:
Ja bym ja w dyby i do psychiatryka do karceru 2x2 metry.
Polski psychiatryk to jebanie tego samego, otumaniającego leku niezależnie od ciężkiego przypadku, jak i te samy metody leczenia (lub ich brak). Każdy może gadać, że to nieprawda, ale nasłuchałem się tego i owego. Człowiek zostaje psychicznym warzywem, jak go wypuszczą w końcu z zakładu, wtedy albo jest ujebany na maksa i kończy wpatrzony cały dzień w ścianę, albo sieje realne zagrożenie - i ta niby wyleczona matka robi powtórkę z rozrywki: na prawdę porywa dziecko komuś na ulicy, zabija i bawi się, jak laleczką, aż jej znowu nie złapią.
To nie jest sposób, jak za Świętej Inkwizycji.

Ja po prostu nie chciałbym, żeby od razu wszyscy je**li na matkę i ją kamienowali. Trzeba poczekać na wyniki sekcji, być może wtedy wszystkie moje posty rozpadną się, jak domki z kart na wietrze. Za to co zrobiła, ewidentnie kara jej się należy, co do tego nie ma wątpliwości.

Zastanawia mnie tylko ten cały rozgłos medialny. Przecież tyle przestępstw codziennie i na pewno nie jedno dziecko jest porywane, męczone przez pedofilów etc. Czemu ta sprawa zawdzięcza taki balon medialny? Inni rodzice lub członkowie rodzin zaginionych mogą się czuć dotknięci, chodząc na komisariat i słuchając codziennie zmęczonego życiem policjanta, że "nic nowego w sprawie", gdy jednocześnie w tv pół Polski szuka Madzi.
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2012, 11:10:05 am wysłana przez Kert »

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20866 dnia: Lutego 04, 2012, 11:52:57 am »
Panowie, DPD rozwozi też paczki w soboty? Bo moja paka z Bioshockiem i GoWem już jest w centrum DPD pod Poznaniem i chciałbym się mile dzisiaj zaskoczyć  :)

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20867 dnia: Lutego 04, 2012, 12:01:51 pm »
o ile wiem to jesli zaznaczona zostala opcja dostawy w sobote to tak.
Fryty tyty dotknij pyty

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20868 dnia: Lutego 04, 2012, 12:03:42 pm »
Nic takiego nie było można zaznaczyć. Zwykła przesyłka kurierska od ultimy. Trudno, poczekam do poniedziałku.


Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20870 dnia: Lutego 04, 2012, 12:59:59 pm »
Nic takiego nie było można zaznaczyć. Zwykła przesyłka kurierska od ultimy. Trudno, poczekam do poniedziałku.
Jeżeli od ultimy to możesz spodziewać się w sobotę (jak dobrze pamiętam).

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20871 dnia: Lutego 04, 2012, 13:16:59 pm »
Ultima wysyła DPD, a w DPD dostarczenie w sobotę jest dodatkową, płatną (dość mocno) usługą.

lupinator

  • Gość
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20872 dnia: Lutego 04, 2012, 13:28:22 pm »
Potwierdzam, bo też czekam na przesyłkę DPD i dzisiaj w ogóle nie została wydana kurierowi.

svonston

  • Gość
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20873 dnia: Lutego 04, 2012, 13:30:07 pm »
Zastanawia mnie tylko ten cały rozgłos medialny. Przecież tyle przestępstw codziennie i na pewno nie jedno dziecko jest porywane, męczone przez pedofilów etc. Czemu ta sprawa zawdzięcza taki balon medialny? Inni rodzice lub członkowie rodzin zaginionych mogą się czuć dotknięci, chodząc na komisariat i słuchając codziennie zmęczonego życiem policjanta, że "nic nowego w sprawie", gdy jednocześnie w tv pół Polski szuka Madzi.
Tez tego nie rozumiem. To samo bylo z jakas nastolatka z Gdyni. Pol polski szukalo, bo ktos porwal 18latke.


Usprawiedliwianie patologii to patologia. Normalna matka, po upadku dziecka na podloge, probuje ratowac syna/corke. Gdy ja dostalem strzala hustawka miedzy oczy i zalalem sie krwia, ojciec probowal odpalic samochod, a ze w stresie zwyczajnie nie potrafil, wzial mnie na rower i zawiozl kilometr do szpitala. A nie czekal, az sie wykrwawie i podrzucal moje zwloki do sasiadow.
Sory ale  :lol:
W sumie nie rozumiem, o co be, ale okej. SZRAME NA CZOLE MAM, WYGLADAM PRAWIE JAK SKARFEJS

svonston

  • Gość
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20874 dnia: Lutego 04, 2012, 13:40:51 pm »
http://wiadomosci.wp.pl/title,Prokuratura-postawila-matce-Madzi-zarzuty-Wiemy-ile-jej-grozi,wid,14225578,wiadomosc.html?ticaid=1ddc6&_ticrsn=3

Cytuj
Postawiony zarzut może ulec zmianie, jednak Katarzyna W. nie będzie odpowiadać za złożenie fałszywych zeznań.
Pol Polski szuka Madzi, ktora niby zostala porwana, a typiara nie odpowiada za skladanie falszywych zezna? I co, teraz kazdy podatnik pokryje koszt tej akcji? NO ZAJEBISCIE.


CO ZA PRZEPISY. :mad:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 341
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20875 dnia: Lutego 04, 2012, 13:41:42 pm »
Nie z sytuacji, ale raczej z posta, jaooś mnie rozśmieszył.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20876 dnia: Lutego 04, 2012, 13:43:27 pm »
W sumie nie rozumiem, o co be, ale okej. SZRAME NA CZOLE MAM, WYGLADAM PRAWIE JAK SKARFEJS

Potter chyba!  :mad:

svonston

  • Gość
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20877 dnia: Lutego 04, 2012, 13:46:01 pm »
I ten i ten byli mafiozami, wiec mi bez roznicy!


Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20878 dnia: Lutego 04, 2012, 13:57:57 pm »
Nie trafiłem z moją teorią spiskową.  :(
PSN ID: WojtqGO

Ogur

  • Gość
Odp: Wiór 9: Atak Sucharów, oraz everlasting dziobak
« Odpowiedź #20879 dnia: Lutego 04, 2012, 14:12:39 pm »